Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...  (Przeczytany 14535 razy)

Offline Gwałcidusza

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #135 dnia: 01 Kwiecień, 2022, 16:12 »
jakby nie patrzeć benzyna przez te 2 lata
podwoiła cenę
A kiedyś znieśli to trzecie domowe spotkanie zasłaniając sie kosztami paliwa.   :)


Offline Turbulent_Business

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #136 dnia: 02 Kwiecień, 2022, 09:04 »
Wzielo mnie w temacie na przemyślenia. WT to korporacja. Rok rozloczeniowy w korporacji w krócej pracowałem kończył się ostatniego dnia września. W WT wyglada to tak samo. W korporacjach są kwartalne podliczenia pokazujące wyniki finansowe, dalsze prognozy itp. Możliwe że taka gwaltowna decyzja o powrocie została spowodowana przygotowaniami do rozliczenia po drugim kwartale roku rozliczeniowego 2022. Mozliwe ze ktos kto przygotowywal slupki w excellu na kwartalne spotkanie zarządu zauwazyl trend spadkowy i skunsultowal to z zarzadem. W taki sposob na kwartalnym zgromadzeniu korporacja pokaze ze slupki ida w dol ale mamy plan!

Zaznaczam że to tylko spekulacja, ale w końcu rozmawiamy o królach spekulacji:)
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień, 2022, 09:07 wysłana przez Turbulent_Business »
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2165
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #137 dnia: 02 Kwiecień, 2022, 09:49 »
Czekam na relacje z niedzielnych zebrań.
Możecie wrzucać transmisję na żywo.


Offline janekkowalski

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #138 dnia: 02 Kwiecień, 2022, 13:58 »
Wzielo mnie w temacie na przemyślenia. WT to korporacja. Rok rozloczeniowy w korporacji w krócej pracowałem kończył się ostatniego dnia września. W WT wyglada to tak samo. W korporacjach są kwartalne podliczenia pokazujące wyniki finansowe, dalsze prognozy itp. Możliwe że taka gwaltowna decyzja o powrocie została spowodowana przygotowaniami do rozliczenia po drugim kwartale roku rozliczeniowego 2022. Mozliwe ze ktos kto przygotowywal slupki w excellu na kwartalne spotkanie zarządu zauwazyl trend spadkowy i skunsultowal to z zarzadem. W taki sposob na kwartalnym zgromadzeniu korporacja pokaze ze slupki ida w dol ale mamy plan!

Zaznaczam że to tylko spekulacja, ale w końcu rozmawiamy o królach spekulacji:)

EBIT się nie zgadza wiec wszystkie ręce na pokład ;) !

Widzę, ze ktoś też przeszedł korpo


Offline Siedemtwarzy

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #139 dnia: 02 Kwiecień, 2022, 17:47 »
Znow dzwonili, ze jesli chcę  jutro byc na zebraniu, zeby nie zapomniec o maseczkach, bo chociaż w Polsce juz nie ma obowiązku  to organizacja ble ble ble.  Oni naprawde mają jakiegoś pierd**. Jak nie szczepienia od samego Jehowy, to teraz maseczki. Wszystko byle sie choc troche z tłumu wyróżnić...


Offline Sebastian

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #140 dnia: 02 Kwiecień, 2022, 18:16 »
to jakiś paradoks - bo kiedyś świadek Jehowy kojarzył się z takim gadułą co mu się buzia nigdy nie zamyka, a teraz zaczyna kojarzyć się z noszeniem maseczek "nawet wtedy gdy nie są wymagane"...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #141 dnia: 02 Kwiecień, 2022, 19:46 »
to jakiś paradoks - bo kiedyś świadek Jehowy kojarzył się z takim gadułą co mu się buzia nigdy nie zamyka, a teraz zaczyna kojarzyć się z noszeniem maseczek "nawet wtedy gdy nie są wymagane"...


To nie paradoks albowiem jest wyrazisty postęp rydwanu CK w strumieniu czasu ; od wirtualnego zooma do Zorro - czyli zamaskowani głosiciele dobrej nowiny niebawem nawiedzą nasze domy z ulotką zaproszenia na pamiątkę  :o
Oj bedzie sie działo  ^-^


Offline blossom

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #142 dnia: 07 Kwiecień, 2022, 21:56 »
A mi teściu z dumą powiedział, że u nich w zborze na zebraniu wcale nie ma obowiązku noszenia maseczek tylko zalecenie. Nie pytałam o szczegóły ale on też jest taki antycovidowiec więc pewnie sam nie miał założonej. Wydaje mi się, że to chyba kwestia starszych czy w danych zborze trzeba czy nie 


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 262
  • Polubień: 2165
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #143 dnia: 07 Kwiecień, 2022, 22:17 »
Widziałem zdjęcie ze zboru polskiego w Niemiec - wszyscy w maskach.
Szczytem wolności był nie zakryty nos.

Na innym zdjęciu z polski tych parę osób widocznych na zdjęciu - wszyscy bez masek


Offline Siedemtwarzy

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #144 dnia: 08 Kwiecień, 2022, 06:58 »
Poczłapałem wczoraj na zebranie. Jak ja jestem uzależniony od tej sekty. WSZYSCY w maseczkach. No oprocz mnie. Rozsiadłem sie i obserwuję. Nawet na podium wychodzą w maseczkach. W czasie zebrania sciagają maseczki na nos, albo niżej. Wentylacja daje totalnie suche powietrze, wiec duzo osob zaczyna kaszlec. Lincz wzrokowy jest od razu na taką osobę.
Po za tym, nuuuudy. Są juz tacy nudni, ze strach. Mam za swoje...


Offline Gostek

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #145 dnia: 08 Kwiecień, 2022, 09:49 »
Widziałem zdjęcie ze zboru polskiego w Niemiec - wszyscy w maskach.
Szczytem wolności był nie zakryty nos.

Na innym zdjęciu z polski tych parę osób widocznych na zdjęciu - wszyscy bez masek

Tak, to prawda.
Od  poniedziałku nie trzeba już nosić maseczek w sklepach. Jednak dalej prawie wszyscy je dalej noszą. Wczoraj byłem w sklepie Aldi i widziałem tylko jedną osobę, która była bez maseczki. A obecnych w sklepie było około 25-30 osób.
Trudno się jednak dziwić ludziom, skoro w całych Niemczech dziennie notuje się od 100 000 do 200 000 nowych przypadków zakażenia wirusem.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #146 dnia: 08 Kwiecień, 2022, 12:52 »


To nie paradoks albowiem jest wyrazisty postęp rydwanu CK w strumieniu czasu ; od wirtualnego zooma do Zorro - czyli zamaskowani głosiciele dobrej nowiny niebawem nawiedzą nasze domy z ulotką zaproszenia na pamiątkę  :o
Oj bedzie sie działo  ^-^
Wyruszą grupami po 30 osób na wioski a blokowiska za karę. Rozjadą wiochy co dwa tygodnie bo bloki to już tylko domofony zostaną, bo covid bo prywatność. Ale dobrze że już nie biorę w tym cyrku udziału. Z głoszenia to jedynie fajne jest zjeść loda w sklepie na wsi :)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #147 dnia: 11 Kwiecień, 2022, 11:25 »
(mtg): skończy się labowanie udawanie  >:D


Offline JW

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #148 dnia: 22 Kwiecień, 2022, 22:49 »
Powrót na sale w 1 kolejności jest oczywiście spowodowany finansami. U nas starszemu ostatnio na sprawozdaniu finansowym wymsknęło się, że stan konta jeszcze niski, bo dopiero wróciliśmy na sale :D Wzrok koordynatora szybko go uświadomił co palnął, więc szybko zakończył zebranie :D


Offline Nikt

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #149 dnia: 22 Kwiecień, 2022, 23:07 »
No to albo jesteśmy w jednym zborze albo mieli to poprostu w skrypcie .

Powrót na sale w 1 kolejności jest oczywiście spowodowany finansami. U nas starszemu ostatnio na sprawozdaniu finansowym wymsknęło się, że stan konta jeszcze niski, bo dopiero wróciliśmy na sale :D Wzrok koordynatora szybko go uświadomił co palnął, więc szybko zakończył zebranie :D
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(