Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...  (Przeczytany 14600 razy)

Offline Warszawa wschodnia

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #75 dnia: 16 Marzec, 2022, 23:22 »
U nas nie ma odwagi wyprzedzać rydwanu CK


Offline Blue

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #76 dnia: 17 Marzec, 2022, 11:28 »
Nastał ten dzień. Co gorsza ogłosili ze obecnie brak możliwości na hybrydowe zebrania i będzie 100% offline. Na tyle zaskoczeni ze nie wiadomo gdzie pamiątka ani na którą godzinę zebranie w niedzielę.

Pora prasować koszule i sukienki z nadzieją ze w nie wejdziemy 🤣

W.W. to jest gruba afera. Nie ma takiej przewidzianej możliwości przez CK, żeby nie było hybrydowych zebrań. Dzwoń do NO.


Online Turbulent_Business

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #77 dnia: 17 Marzec, 2022, 12:46 »
5) Tam, gdzie to możliwe, każdy zbór utrzyma w wypadku zebrań opcję wideokonferencji, organizowanej na przykład za pomocą aplikacji Zoom

Niestety Blue, furtka do dowolnej interpretacji jest otwarta. W organizacji w której większość doktryn opiera się na wmawianiu że to co dany werset mówi po przeczytaniu to tak na prawdę znaczy coś innego (w sumie wszystkie religie tak robią, ale świadki są w tym mistrzami) nie spodziewałbym się niczego innego...
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Warszawa wschodnia

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #78 dnia: 17 Marzec, 2022, 13:12 »
Dodam, że moim zdaniem jest to celowe działanie zeby wszyscy planowali powrót. Od kwietnia maja być zniesione maseczki wiec juz zupełnie luz.

Nasz koordynator miewa ciekawe pomysły. Przykładem jest to, że dopiero po roku była zgoda na posiadanie włączonych kamerek w trakcie zebrania tak żeby nie rozpraszać innych. Bo się chlopak skupić nie może. Ciekawe jak teraz to robi.


Offline Blue

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #79 dnia: 17 Marzec, 2022, 13:12 »
5) Tam, gdzie to możliwe, każdy zbór utrzyma w wypadku zebrań opcję wideokonferencji, organizowanej na przykład za pomocą aplikacji Zoom

Niestety Blue, furtka do dowolnej interpretacji jest otwarta. W organizacji w której większość doktryn opiera się na wmawianiu że to co dany werset mówi po przeczytaniu to tak na prawdę znaczy coś innego (w sumie wszystkie religie tak robią, ale świadki są w tym mistrzami) nie spodziewałbym się niczego innego...

Kurla, wydaje się, że ma rację. Co za mendy. COVID wzbiera na sile a oni pozwalają na usuwanie Zooma...

No cóż W.W. Może jako głowa rodziny zdecydujesz o zmianie zboru na taki, w którym jest Zoom :)


Offline hashcat

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #80 dnia: 17 Marzec, 2022, 14:28 »
Nastał ten dzień. Co gorsza ogłosili ze obecnie brak możliwości na hybrydowe zebrania i będzie 100% offline. Na tyle zaskoczeni ze nie wiadomo gdzie pamiątka ani na którą godzinę zebranie w niedzielę.

Pora prasować koszule i sukienki z nadzieją ze w nie wejdziemy 🤣

No nieźle. Wczoraj rozmawiałam z mamą nt. potencjalnego powrotu na salę i była całkiem przekonana, że to się nie wydarzy, bo przecież trzeba zachować dystans i w takim przypadku mało kto się na tej sali pojawi. Dodatkowo, że u niej w zborze, gdzie jest wyjątkowo dużo starszych osób, ciągle ktoś jest chory i jak to tak wracać teraz.
Czy dobrze rozumiem, że od 1 kwietnia wchodzą jakieś poluzowania restrykcji? Bo nie mogę znaleźć nic na ten temat.
"I saw the best minds of my generation destroyed by madness"


Offline Technolog

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #81 dnia: 17 Marzec, 2022, 16:37 »


Offline Tadeos

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #82 dnia: 17 Marzec, 2022, 18:57 »
No i już wiadomo na pewno że ŚJ wracają do Sal. Jest to bardzo ciekawe gdyż pandemia nadal ma miejsce i nawet jak było o wiele mnie zakażeń to wszystkie zebrania były na zoomie. Teraz nawet brak szczepienia to nie problem. Najwidoczniej kalkulacja jest związana z brakiem kasy i potrzebą kontroli owieczek.


Offline Gostek

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #83 dnia: 17 Marzec, 2022, 19:59 »
Nie wiem, co postanowią, ci tam na górze,odnośnie zebrań na salach.
Ja wraz z żoną też postanowiliśmy,  że już nas tam nie zobaczą, i to zarówno w realu jak i na Zoomie.


Offline sawaszi

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #84 dnia: 17 Marzec, 2022, 20:02 »
Nie wiem, co postanowią, ci tam na górze,odnośnie zebrań na salach.
Ja wraz z żoną też postanowiliśmy,  że już nas tam nie zobaczą, i to zarówno w realu jak i na Zoomie.


A ja także NIE chcę wracać do zboru , bo mi to towarzystwo od dawna nie pasuje  :P
To mi wygląda na to , że tonąca arka CK "brzytwy się chwyta" , aby tylko być na fali  :-\
Nie zazdroszczę teraz tym z "PIMO" - bo mogą być wykorzystani przez 'ośmiu guru' - jako ich "mięso armatnie" w celu wykonania ich rozkazów  ::)
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec, 2022, 20:18 wysłana przez sawaszi »


Offline hashcat

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #85 dnia: 17 Marzec, 2022, 20:23 »

Nie zazdroszczę teraz tym z "PIMO" - bo mogą być wykorzystani przez 'ośmiu guru' - jako ich "mięso armatnie" w celu wykonania ich rozkazów  ::)

Co masz na myśli?
"I saw the best minds of my generation destroyed by madness"


Offline sawaszi

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #86 dnia: 17 Marzec, 2022, 20:38 »
Co masz na myśli?


 Że pójdą w bój - na rozkaz CK i starszych -aby głosić na teremach wyznaczonych im z traktatami WTS


Offline hashcat

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #87 dnia: 17 Marzec, 2022, 20:42 »


 Że pójdą w bój - na rozkaz CK i starszych -aby głosić na teremach wyznaczonych im z traktatami WTS

Już lecę xD
"I saw the best minds of my generation destroyed by madness"


Offline sawaszi

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #88 dnia: 17 Marzec, 2022, 20:52 »
Już lecę xD


Ale w teczkę (oprócz traktatów i ulotek) - weś też kilka granatów i bazukę na ramię swe - "bo sądy sądami a sprawiedliwość musi być po naszej stronie"  :D


Offline Warszawa wschodnia

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #89 dnia: 17 Marzec, 2022, 21:17 »
Dobry moment na odblokowanie głoszenia. Zebrania a po mc gora dwóch cyk i na teren gnać. Przecież wszyscy tylko czekająna to błogosławieństwo od CK