Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...  (Przeczytany 14547 razy)

Offline sawaszi

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Marzec, 2022, 18:35 »
Czym się zamartwiacie siostry i bracia
- zebrań na salach nie będzie , tylko dalej na zooma i po prywatnych mieszkaniach
No chyba , że trzeciej wojny światowej nie będzie ?


Offline czarnyt85

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Marzec, 2022, 19:35 »
Czym się zamartwiacie siostry i bracia
- zebrań na salach nie będzie , tylko dalej na zooma i po prywatnych mieszkaniach
No chyba , że trzeciej wojny światowej nie będzie ?
przecież dali komunikat że na sale wracają ? był ktoś na zebraniu dają jakiś komunikat ?


Offline Roszada

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Marzec, 2022, 19:42 »
Jaki komunikat chłopie? Do 1 kwietnia daleko... >:D
Jakie zebranie, przecież jeszcze nie ma.
Czy ty po polsku nie rozumiesz? ;D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Marzec, 2022, 20:19 »
(mtg):Panie i Panowie  przecież 1 kwietnia to Prima aprilis ( dzień żartu), prędzej w piwnicy siedzieć będą bo na polanę za wcześnie  >:D 


Offline sawaszi

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Marzec, 2022, 20:25 »
(mtg):Panie i Panowie  przecież 1 kwietnia to Prima aprilis ( dzień żartu), prędzej w piwnicy siedzieć będą bo na polanę za wcześnie  >:D 


Czarny myśli chyba troszkę  po 'cekowsku' i trzeba mu wybaczyć
 - nie oceniajcie go po jego postach
Przyjdzie czas , że i on pisać będzie po ludzku  :)


Offline sawaszi

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Marzec, 2022, 21:50 »
koleś ty jesteś nienormalny


Wybaczcie mu (czarnemu 85) albowiem życie miał trudne i nie do pozazdroszczenia (wychowany adrenaliną CK)  :(
- jo jeszcze wierze w jego sumienie , bo prawda jak oliwa zawsze na wierzch wypływa
Pozdrawiam  Czarnego 85 i całą rodzinę jego z Wrocławia  :)


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Marzec, 2022, 21:54 »
Jak tylko zaczną się zebrania na salach to wbijam w gajer i lecę karmić się pokarmem duchowym od Niewolnika Wiernego i Rozumnego. Ciągle jestem ochrzczonym niewykluczonym jehowym, tylko straciłem kontakt ze zborem. Na pewno bracia i siostry się ze mnie ucieszą. Tyle czasu nie byłem na zebraniu, kiedy się odbywały to mi latały koło d..y a teraz jak są niedostępne to nagle mi zaczęło zależeć.
nihilista


Offline sawaszi

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #37 dnia: 11 Marzec, 2022, 22:05 »
Jak tylko zaczną się zebrania na salach to wbijam w gajer i lecę karmić się pokarmem duchowym od Niewolnika Wiernego i Rozumnego. Ciągle jestem ochrzczonym niewykluczonym jehowym, tylko straciłem kontakt ze zborem. Na pewno bracia i siostry się ze mnie ucieszą. Tyle czasu nie byłem na zebraniu, kiedy się odbywały to mi latały koło d..y a teraz jak są niedostępne to nagle mi zaczęło zależeć.


Jak się do zboru nawrócisz - to od razu będziesz miał branie , gdyż siostry samotne czekają na Ciebie z miłością "agape" -  :P ; :-* :-* ..


Offline Do

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Marzec, 2022, 22:10 »
pierwszy dzień kwietnia, dzień żartów – obyczaj obchodzony pierwszego dnia kwietnia w wielu krajach świata. Polega on na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, nabierania kogoś, konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego. Tego dnia w wielu mediach pojawiają się różne żartobliwe informacje. Pochodzenie tego zwyczaju nie jest dokładnie wyjaśnione.
Pozdrawiam
Do


Offline Sebastian

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Marzec, 2022, 22:16 »
jakie jest źródło tego komunikatu? bo ja mam wrażenie że NIE jest to uchwała Ciała Perwersyjno-Kierowniczego, ale jakaś kaczka dziennikarska...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Siedemtwarzy

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Marzec, 2022, 22:21 »
To sie zaczną jaja. Przez te 2 lata, tak się wyalienowali, to teraz z jeszcze bardziej zrytymi baniakami wrócą...


Offline Roszada

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Marzec, 2022, 22:31 »
jakie jest źródło tego komunikatu? bo ja mam wrażenie że NIE jest to uchwała Ciała Perwersyjno-Kierowniczego, ale jakaś kaczka dziennikarska...
Przecież podany jest link do jworga.
Seb jesteś leniwy jak ten czarny, co też nic nie wie nigdy. >:(


Offline sawaszi

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Marzec, 2022, 22:32 »
pierwszy dzień kwietnia, dzień żartów – obyczaj obchodzony pierwszego dnia kwietnia w wielu krajach świata. Polega on na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, nabierania kogoś, konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego. Tego dnia w wielu mediach pojawiają się różne żartobliwe informacje. Pochodzenie tego zwyczaju nie jest dokładnie wyjaśnione.
Pozdrawiam
Do


CK zawsze żartowało sobie z z wiernych czytelników "WTS" i zawsze powiadali że nie są natchnieni "Duchem Bożym"  :o
Tak to święto "pryma aprylis" już od wieków Rzymianie świętowali i świętują do tej pory (jestem na pół rzymianinem a na pół żydem ,po ćwierci kosmitą i dzieckiem Bożym  ;)
Ale czy to ważne , gdy nadchodzi "ucisk wielki"  :-\


Offline sawaszi

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Marzec, 2022, 23:14 »
To sie zaczną jaja. Przez te 2 lata, tak się wyalienowali, to teraz z jeszcze bardziej zrytymi baniakami wrócą...

A może nie będą karmić owce jajcami zgniłymi , a bananami prosto z "Edenu"  :D


Offline skipper

Odp: No i dupa. Od 1 kwietnia powrót na sale królestwa...
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Marzec, 2022, 00:16 »
jakie jest źródło tego komunikatu? bo ja mam wrażenie że NIE jest to uchwała Ciała Perwersyjno-Kierowniczego, ale jakaś kaczka dziennikarska...
Przecież wisi informacja na głównej stronie jw i w sekcji wiadomości...