Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?  (Przeczytany 3421 razy)

Offline Technolog

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Marzec, 2022, 20:48 »
Dlaczego?
Przecież agresja jest czymś dobrym i naturalnym, i to bez znaczenia czy spojrzymy na to z punktu widzenia ewolucyjnego, czy kreacjonistycznego.
Tylko tak jak wszędzie najważniejszy jest umiar.
Tak, może dla zwierząt, które mają instykt to jest naturalne i dobre.
Umiar w agresji? Gdzie jest granica? Jak dostaniesz cytuję "w pysk", bo zerwałeś gryzmoły Batnasekte to już przegiął czy jeszcze nie?
Czy nazwanie kogoś cytuję "skurwysyn" (1) oznacza syna k**** (kobiety lekkich obyczajów), jak to robi Batnasekte to już przegięcie czy jednak obrażanie czyjejś matki mieści się w granicy umiaru?


Online Do

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Marzec, 2022, 21:44 »
Nie Nemo nie idź w stronę tak mocnej cenzury, lepiej zbanować jednego niż cenzurować wszystko
Pozdrawiam
Do


Offline sawaszi

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Marzec, 2022, 22:17 »
Nie Nemo nie idź w stronę tak mocnej cenzury, lepiej zbanować jednego niż cenzurować wszystko
Pozdrawiam
Do


Zgadzam się z Do
- zbanować usera "Batnasekte" na 5 lat (w zawiasach na rok)  :P
- niech się chłopak opamięta  :)
Tak sprawić by się należało .

Remedium ; proszę adminów o złagodzenie kary dla usera Bata (ns) - na niższy wymiar kary - postuluje o wykluczenie jegomościa (ban) z tego Forum Dyskusyjnego na rok w zawieszeniu na trzy lata .
« Ostatnia zmiana: 07 Marzec, 2022, 23:11 wysłana przez sawaszi »


Offline sawaszi

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Marzec, 2022, 23:38 »
Tak sobie pomyślałem , że trzeba nam powołać na tym Forum Sędzię Pokoju
- na kandydata proponuję Roszadę  :)
Głosujcie


Offline Estera

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Marzec, 2022, 00:48 »
Druga sprawa jest tak że jakoś wielu z nas przez dziesięciolecia nie przeszkadzało że jehowa będzie innowierców,
jak gnój po polu rozrzucał, a teraz tacy wrażliwi
Nie Nemo nie idź w stronę tak mocnej cenzury, lepiej zbanować jednego niż cenzurować wszystko

   Tak czytam i czytam tę krytykę zachowania Batanasektę i powiem tak.
   Człowiek działa na swój sposób i jak wiadomo to od dłuższego czasu.
   Wielu tu zwraca uwagę na agresywne zachowanie Batanasektę.

   A kto tak dokładnie wie, jakie krzywdy mu ta sekta wyrządziła?
   Jakich tragedii doznał w swoim życiu czy życiu swoich bliskich?
   A może mu sekta całą rodzinę zabrała?
   A może nawet kogoś zabiła swoimi doktrynami?
   A może poważnie podzieliła religijnie?
   Tego nie wiemy, ale nie ma skutku bez przyczyny!!!!!!!

   Nie usprawiedliwiam tej agresji ani wulgarnego języka, którego Batnasektę używa  :'( :'( :'(
   Ale chyba bardzo mu ta sekta zalazła za skórę, skoro nie zostawia na niej suchej nitki.
   Bo tylko człowiek w ogromnym gniewie może robić takie rzeczy.

   I tak naprawdę nie wiemy, do ilu ludzi prawda o machlojach i manipulacji strażnicy dzięki Niemu dotarła.
   Tego nikt nie wie, ale sądząc, że plakaty są rozklejane w miejscach publicznych, zapewne wielu je przeczytało.
   Nie wiemy też, dla ilu ludzi te plakaty oczy otworzyły.
   Więc jakaś krytyka, że ... "peron mu odjechał" ... chyba nie bardzo jest tu na miejscu.
   Lepiej coś robić, niż wysiadywać w bamboszach przed komputerem i uprawiać równie niewybredną, poniżającą krytykę.
   Poza tym, większość plakatów nie zawiera wulgarnych treści.
   A obnaża samą prawdę o tej sekcie.


Widzę, ze Batnasektę przegina z wulgaryzmami i zbyt dosadnie akcentuje swoje stanowisko w sprawie śJ. Jak nie zmieni swojego podejścia będzie to skutkowało moderacją. Zawsze chciałem, żeby forum było wolne od wszelkiej agresji. Może czasami reaguję zbyt późno, jest to spowodowane jedynie moim wielokrotnym brakiem czasu. Myślę, że taka opcja z moderacją powinna być dobra. Zanim post wejdzie na forum, będzie musiał być zatwierdzony przez administrację.

   Regulamin przewiduje coś takiego jak ... "moderacja" ..., o czym tu wspomina Nemo.
   Batnasektę nie dokonuje tysiąca wpisów dziennie, a jedynie od czasu do czasu coś tu pisze.
   Więc chyba nie będzie z tym problemu, żeby raz na jakiś czas sprawdzić pojawiające się Jego wpisy.
   Jeśli już tu mówimy o cenzurze wypowiedzi tego konkretnego forumowicza.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 01:01 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gremczak

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Marzec, 2022, 00:48 »
Tak sobie pomyślałem , że trzeba nam powołać na tym Forum Sędzię Pokoju
- na kandydata proponuję Roszadę  :)
Głosujcie
No co ty .
To trzeba kogoś doskonałego.
Ja proponuje ducha św.
Ponoć to też osoba.

Tak na poważnie.
Dajcie sobie spokój z takimi bzdetami.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 00:50 wysłana przez Gremczak »


Offline Estera

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Marzec, 2022, 00:55 »
Tak sobie pomyślałem , że trzeba nam powołać na tym Forum Sędzię Pokoju
- na kandydata proponuję Roszadę  :)
Głosujcie

   Roszada nie nadawałby się na Sędziego Pokoju.
   Bo sam wznieca sporo niepokoju na tym forum.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Gremczak

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Marzec, 2022, 01:18 »
Mnie osobiście  nie przeszkadza ,że ktoś sobie czasami coś bluzgnie.
Jak sprawia mu to radość.
Nie zabierajmy mu tej radości.Niech ma trochę przyjemności z życia.
Na razie moje IQ więcej nie ogarnia.


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Marzec, 2022, 10:34 »
Jak długo będzie promować nielegalne i szkodzące w estetykę publiczną działania takie jak rozklejanie plakatów na szybach przystanków?
Jeżeli na przystankach jest zakaz rozklejania plakatów, ogłoszeń itd. to trzeba skończyć i rozklejać w miejscach dozwolonych, czyli na słupach ogłoszeniowych, co też "Bat na sektę" robi - rozkleja na słupach.

Tu Twoja uwaga jest/wydaje się słuszna.

Jeżeli trzeba wnieść opłatę, czy otrzymać zgodę na zamieszczenie plakatu na słupie ogłoszeniowym, to wystarczy zapytać  "Bat na sektę", czy tak robi, jeżeli ktokolwiek chce znać te dane, nie wiem, czy on musi odpowiedzieć, albo zwyczajnie podać info, że tak a tak przebiega sprawa z zamieszczaniem plakatów na słupach, by i "Batowi na sektę" ułatwić jego działanie, by nie było niezgodne z prawem.
(Pomijam temat plakatu z środkowym palcem, gdyż poniżej jest o tym z mojej strony).

Siedzisz sobie na przystanku, czekasz na autobus i musisz oglądać dłoń ułożoną do znaku "fuck you", bo jakiś facet rozkleja plakaty, bo mu się nudzi.
Można było przekazać taką sugestię "Batowi na sektę"(teraz w pewnym sensie zostało info przekazane), np. na priv, albo nawet na ogóle, POKOJOWO przekazać info, przedyskutować, zasugerować, że plakat ze środkowym palcem jest taki, albo taki, godzi w to, albo w tamto.
To prawda, że otoczenie wpływa na ludzi, oddziałują ludzie na ludzi, a to na takie lub inne zachowania, lub zaniechanie takich lub innych zachowań itd.
Wiele agresywnych przekazów otacza ludzkość zewsząd, czy w reklamach,czy w agresywnych przekazach informacyjnych, dołączając do tego oddziaływanie agresywnych zachowań, chociażby ludzi na wysokich stanowiskach prezentowanych w TV, krzyczą, kłamią, używają wulgaryzmów, dopuszczają się aktów przemocy, czy to fizycznej, czy emocjonalnej i taką agresję ludzkość ogląda w własnych domach z ekranów tv, ogląda, bo może, bo ich to domy, ale potem przenosi się to do przestrzeni publicznej.

Dlatego poniekąd wydaje się mi, że rozumiem, że nie akceptujesz naklejonego plakatu z środkowym palcem na przystanku, i jak wyżej cytat "1".


(...) bo jakiś facet rozkleja plakaty, bo mu się nudzi.
Tego nie wiemy, czy rozkleja plakaty z nudów.
Nic takiego chyba? "Bat na sektę" nie napisał o sobie, że to robi z nudów?
A gdyby z nudów, to jest to naganne, karygodne, czy o co chodzi?

Raczej wskazuje to rozklejanie, by ostrzegać przed niebezpieczeństwami jakie dotykają  będących już śJ, i oby niedoszłych przyszłych śJ.
Plakaty, które ostrzegają przed pedofilami w zborach śJ, które informują o skrzywdzonych dzieciach przez pedofilów śJ.
Plakaty prezentują info chyba o sprzedażach SK.

- atakujesz osoby
- rozsiewasz kłamstwa

Typowe książkowe działanie, jakie obserwujemy od tygodnia za granicą.

W załączniku przykłady.

Czy batnasekte musi nazywać kogoś sk.synem?
Tak musi, bo mu się skończyły słowa i argumenty.
Proszę o wklejenie linków na dowód, kto został zaatakowany, jakie konkretne kłamstwa rozsiał.

- Kogo zaatakował ?
- Jakie kłamstwa rozsiał?

Jeżeli, to  o kontach bankowych, co było na zaznaczonym przez Ciebie Technologu plakacie, to jest do wyjaśnienia.
Całych kont bankowych nie zagarniają, ale fałszywie piszą, że kasy nie zbieraja, a zbieraja, przejmują działki, czyli ziemie wraz z budynkami SK, a też chętnie w darowiznach wezmą mieszkania itd.
Czy coś tu zostało przeze mnie niewłaściwie wskazane?



Użytkownik betnasekte powinienen już dawno zostać wywalony z tego forum na zbity pysk i dostać pernabana. Jednym z powodów są jego wulgarne, siejące nienawiść na tle religijnym ataki na Świadków Jehowy, które szkodzą tym, którzy chcą wybudzić się z doktryny Strażnicy zamiast pomagać.

Kolejna rzecz to jego wpisy w innych tematach: antysemityzm, ksenofobia, rasizm i agresja wobec innych użytkowników. Dlaczego jest tak długo tolerowany?

Użytkownik betnasekte powinienen już dawno zostać wywalony z tego forum na zbity pysk

na zbity pysk

 
Użycie takich słów jest wstrętne.


Jednym z powodów są jego wulgarne, siejące nienawiść na tle religijnym ataki na Świadków Jehowy, które szkodzą tym, którzy chcą wybudzić się z doktryny Strażnicy zamiast pomagać.
Dopóki nie wskażesz dowodu komu zaszkodził, dopóty "Bat na sektę" jest niewinny.

Według takiej interpretacji, jak Twoja Blue, to większa część tego Forum, to miejsce "siejące nienawiść na tle religijnym ataki na Świadków Jehowy", i tak tez włąśnie świadkowie Jehowy o tych, którzy chcą im pomóc, mówią i piszą, żę to ataki na religię prawdziwą i inne takie bzdety, że demony nas opętały, że jak już nie jesteśmy śJ, to będziemy leżeć jak gnój na polu itd.

Ile i jaka patologia i wykrzywienie wartości jest wśród śJ, to Forum wykazuje i jest pomocą.Ale dla świadków Jehowy, to "ataki".


Kolejna rzecz to jego wpisy w innych tematach: antysemityzm, ksenofobia, rasizm i agresja wobec innych użytkowników. Dlaczego jest tak długo tolerowany?

Proszę o podanie dowodów.

Proszę o wklejenie linków z cytatami, by każdy, kto jest zainteresowany tematem mógł zobaczyć na własne oczy i ocenić tak samo jak Ty Blue, że można/ czy powinno się tę, czy inną wypowiedz______ NA PEWNO ?_____, zaliczyć do wymienionych przez Ciebie zarzutów wobec "Bat na sektę".

Nie ukrywam, ze mam pewne wątpliwości co do Twojej oceny tego człowieka, bo nawet SĄDY, w tak krótkich kilku wyrazach  nie wydają wyroków, jak Tobie to z łatwością przychodzi.



na zbity pysk

Co myślicie Drodzy o takich słowach?
Czy to już agresja, czy jeszcze nie?



Jeszcze chyba jest taka możliwość pierwszego upomnienia, drugiego upomnienia a potem Ban?
Czy coś zmieniło się?
Oczywiście Moderacja może zastosować/ i bywa, że musi  zastosować  dostępne "narzędzia", by Forum funkcjonowało zgodnie z Regulaminem i Prawem.
To jest oczywiste i bezdyskusyjne.

Co wydarzy się wcześniej, zależy od wielu różnych czynników.

Pokoju Ducha.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.









 
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 10:53 wysłana przez abece »


Offline Blue

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Marzec, 2022, 11:09 »
Gdybym nazwał Cię faszystą abece, to rzeczywiście mógłbym Cię obrazić.

Jednak nazywanie faszysty faszystą już obrazą nie jest. Taka jest po prostu prawda. Dla ludzi takich jak batnasekte nie ma miejsca w cywilizowanym społeczeństwie a co dopiero na forum, które koncentruje się na pomocy obecnym oraz byłym Świadkom Jehowy, często bardzo skrzywdzonym przez jej działania.

Jednak abece, do kogo ja mówię. Jakie to w Twoim stylu by bronić antysemity, ksenofoba i rasisty. Dyskutowanie z Tobą jest zajęciem równie wartościowym, co obserwowanie jak schnie farba. Już nie raz dałeś do zrozumienia, że w ogóle nie rozumiesz różnicy pomiędzy sianiem nienawiści a krytyką, przestrzeganiem regulaminu a cenzurą, czy chamstwem a jego utemperowaniem.

Warci siebie jesteście z batnasektę, różnica tylko w tym, że starasz się być bardziej potulny. Co tylko czyni Cię jeszcze bardziej fałszywym.

PS. Jak bardzo trzeba na głowę upaść, żeby nie odróżniać krytyki Świadków Jehowy z sianiem do nie nich nienawiści jak to robi batnasekte.

 


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Marzec, 2022, 11:28 »
Jednak abece, do kogo ja mówię. Jakie to w Twoim stylu by bronić antysemity, ksenofoba i rasisty. Dyskutowanie z Tobą jest zajęciem równie wartościowym, co obserwowanie jak schnie farba. Już nie raz dałeś do zrozumienia, że w ogóle nie rozumiesz różnicy pomiędzy sianiem nienawiści a krytyką, przestrzeganiem regulaminu a cenzurą, czy chamstwem a jego utemperowaniem.

Warci siebie jesteście z batnasektę, różnica tylko w tym, że starasz się być bardziej potulny. Co tylko czyni Cię jeszcze bardziej fałszywym.

PS. Jak bardzo trzeba na głowę upaść, żeby nie odróżniać krytyki Świadków Jehowy z sianiem do nie nich nienawiści jak to robi batnasekte.
W jakim celu mnie oceniasz, oczerniasz?
Jakie masz podstawy, by pisaać tak fałszywe rzeczy o mnie?

Co do Twojego Blue "PS", krótko i na temat:

proszę wkleić linki z cytatami słów "Bat na sektę", gdzie przyjrzy się każdy, kto tematem zainteresowany, czy masz rację w takiej , a nie innej  ocenie tego człowieka .




Proszę podać Blue dowody, wklej linki z cytatami.





PS. Zgłoszę Twój post do Administracji. Niech ocenią czy mnie tu  atakujesz, chociażby zwrócą na Twój wpis uwagę, żę dzieje się coś   niedobrego, gdzie kulturalne zachowanie, są przez Ciebie nazywane fałszywym zachowaniem.

Od innych żądasz, wymagasz, oczekujesz, a  sam robisz  to:


zostać wywalony z tego forum na zbity pysk

To już jest agresja, czy jeszcze nie?


Mimo personalnego na mnie ataku przez Blue, gdzie próbuje mnie oskarżyć, poniżyć używając, sami widzicie jakich słów, to ja nieustannie i niezmiennie:

Pogody Ducha.
Pokoju Ducha.
I Pozdrawiam Wszystkich cieplo i serdecznie w tym i Blue.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 11:45 wysłana przez abece »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Marzec, 2022, 11:54 »
Batnasekte ponoć wie między innymi o pedofilii i czyszczeniu kont przez ŚJ. Tak wynika z Jego plakatowego przekazu. Dlaczego mając świadomość takich rzeczy nie zgłasza ich odpowiednim organom? Polska komisja śledcza do spraw pedofilii przez pierwszy rok działania nie otrzymała żadnego zgłoszenia o pedofilii wśród polskich ŚJ. Coś tu nie gra, ale ja się nie znam.


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Marzec, 2022, 12:22 »
Jednak abece, do kogo ja mówię. Jakie to w Twoim stylu by bronić antysemity, ksenofoba i rasisty.


___________________________________Nie bronię.___________________________________
Wymyślasz sobie i układasz, tak jak Tobie Blue pasuje.
Nie pierwszy raz czytasz  i nie rozumiesz, albo przekręcasz według siebie.
Była prośba z mojej strony, byś podał dowody w postaci linków, by zobaczyć jak to wygląda z zarzutami, oskarżeniami, jakie masz podstawy, by tak a nie inaczej wypowiadać się o " bat na sektę".
Prośba o dowody, to nie  jest bronienie, to jest na te chwilę bezstronność.



Warci siebie jesteście z batnasektę, różnica tylko w tym, że starasz się być bardziej potulny. Co tylko czyni Cię jeszcze bardziej fałszywym.
Co tylko czyni Cię jeszcze bardziej fałszywym.
fałszywym.


Atak personalny Blue wobec mnie.
Dopowiadasz sam sobie, dorabiasz według siebie.
Obrażasz mnie.



Jednak abece, do kogo ja mówię. Dyskutowanie z Tobą jest zajęciem równie wartościowym, co obserwowanie jak schnie farba.

Ciebie również Blue dotyczy :

przestrzeganiem regulaminu a cenzurą, czy chamstwem a jego utemperowaniem.

Pohamować chamstwo", "utemperować" Twoją Blue swawolność  w próbach obrażania np. tu teraz, mnie.


"Przyjacielskości"- przyjacielskości życzę Tobie  i dobrego dnia.
Dnia dobrego Wszystkim.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 12:36 wysłana przez abece »


Offline Blue

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Marzec, 2022, 12:33 »
No przepraszam Cię jaśnie wielmoży, że nie przytaczam tu linków, cytatów, dowodów. Nie zamierzam Ci robić żadnej z tych przyjemności - każdy sam może wejść do tematu słupy ogłoszeniowe, każdy może sam zobaczyć aktywność batnasekte w innych tematach.

I tak, atakuje Cię personalnie - to znaczy wszem i wobec ogłaszam swoją tezę, że jesteś tyle sam warty co batnasekte, broniąc jego i jemu podobnych. Dowodem niech będzie ten temat. Cóż z tego, że mówisz iż pada, gdy plujesz w twarz?

Jeszcze raz powtórzę - dla antysemitów, rasistów i ksenofobów miejsca na tym forum być nie powinno. batnasekte już dawno powinnien zostać WYWALONY NA ZBITY PYSK.

Śmiało, zgłaszaj abece, że zachęcam do przemocy, przez nawoływanie do wywalenia kogoś z internetowego forum :)


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Marzec, 2022, 12:34 »
No przepraszam Cię jaśnie wielmoży, że nie przytaczam tu linków, cytatów, dowodów. Nie zamierzam Ci robić żadnej z tych przyjemności - każdy sam może wejść do tematu słupy ogłoszeniowe, każdy może sam zobaczyć aktywność batnasekte w innych tematach.

I tak, atakuje Cię personalnie - to znaczy wszem i wobec ogłaszam swoją tezę, że jesteś tyle sam warty co batnasekte, broniąc jego i jemu podobnych. Dowodem niech będzie ten temat. Cóż z tego, że mówisz iż pada, gdy plujesz w twarz?

Jeszcze raz powtórzę - dla antysemitów, rasistów i ksenofobów miejsca na tym forum być nie powinno. batnasekte już dawno powinnien zostać WYWALONY NA ZBITY PYSK.

Śmiało, zgłaszaj abece, że zachęcam do przemocy, przez nawoływanie do wywalenia kogoś z internetowego forum :)
Zgłoszone.
Zgłoszone za atak personalny na mnie .  :)
Za obrażanie mnie . :)

W dalszym ciągu Blue miłego, spokojnego, dobrego dnia.  :)
Sobie i Wszystkim również. :)
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 12:37 wysłana przez abece »