Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nowy odstępca :)  (Przeczytany 1184 razy)

Offline Lovely

Odp: Nowy odstępca :)
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Luty, 2022, 18:30 »
Część Marom


Offline Storczyk

Odp: Nowy odstępca :)
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Luty, 2022, 21:16 »
Jak zawsze na wynik końcowy, czyli przebudzenie i podjęcie decyzji o zakończeniu firmowania swoim nazwiskiem, miało wiele czynników poprzedzających tę decyzje. Nie jestem ideałem, dlatego nie będę się opisywał jako ten wyjątkowy.   

Takim przełomowym punktem, który mnie wybudził było zwyzywanie mnie z powodu mojego wyglądu przez syna i jego ojca, który był wtedy starszym. Sam org tworzy ludzi pozbawionych uczuć wyższych.
Witaj  :)
Przykro to czytać.
Ale te zachowania pokazują, że ci niby Pasterze, są zwykłymi ludźmi z bardzo niskimi pobudkami.
W sumie dobrze, że to zauważyłeś w czas, i dałeś nogę z najświętszej .



Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Nowy odstępca :)
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Luty, 2022, 00:25 »
Witaj MAROM: Wzbudziłeś podziw, że odszedłeś 25 lat temu  :) :) :), zapytam niedyskretnie: Dlaczego po tak  długim czasie jesteś dopiero teraz  z NAMI? ( pytanie retoryczne).
Czytaj, pisz - czuj się jak mój brat na tym Forum, bo ja Ciebie już za brata uważam, gdyż mamy jeden wspólny front wobec (Ww) - pozdrawiam
 _              _           
    \_(''o'')_/   


Offline Estera

Odp: Nowy odstępca :)
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Luty, 2022, 00:46 »
Cześć wszystkim. Jak w tytule, ale poza sekta jestem już 25 lat :).
   marom.
   To szczęśliwy z Ciebie człowiek.
   Witaj w towarzystwie tych, co też są poza tą sektą.
   Pozdrawiam.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline marom

Odp: Nowy odstępca :)
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Luty, 2022, 06:05 »
Witaj MAROM: Wzbudziłeś podziw, że odszedłeś 25 lat temu  :) :) :), zapytam niedyskretnie: Dlaczego po tak  długim czasie jesteś dopiero teraz  z NAMI? ( pytanie retoryczne).
Czytaj, pisz - czuj się jak mój brat na tym Forum, bo ja Ciebie już za brata uważam, gdyż mamy jeden wspólny front wobec (Ww) - pozdrawiam
 _              _           
    \_(''o'')_/

Kazdy z nas byl karmiony trucizna, eufemistycznie nazywana pokarmem. Nie da sie tak zapomniec, zresetowac umysl. Druga sprawa to posredni wplyw orga na moje zycie wiele lat po opuszczeniu jaskini zbojcow.

Moja matka byla wieczna zainteresowania, brala raczej ich strone wiec nie mialem mozliwosci calkowitego odseparowania sie od nich. Problem polega na tym, ze matka naduzywala alkoholu. Po wielu latach wystapily u niej zespoly urojeniowe. Wszedzie widziala zagrozenie, nauki dodatkowo poglebialy ten stan. Np. wszyscy zli beda zniszczeni itp. Skutkiem tego bylo przymusowe leczenie szpitalne.

Przed tym zdarzeniem zostalem podany przez matke na Policje, ze nad nia sie znecam. W trakcie wizyty na komisariacie dowiedzialem sie, ze znaja obraz sytuacji I sugerowano mi zlozenie wniosku do sadu o leczenie. Rozmawialem z matka jak juz w miare normalnie funkcjonowala I powiedziadziala mi, ze na ksiazce sugerowano jej zlozenie doniesienia na Policje. Powiedzieli jej, ze jestem zly I demon we mnia wstapil.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Nowy odstępca :)
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Luty, 2022, 11:56 »
Witaj marom: smutne przeżycia w bliskim kręgu rodzimym, dziękuję za przekazanie szerokiej publiczności na Forum skrytej Twojej tragedii - pozdrawiam