Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?  (Przeczytany 24958 razy)

Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #495 dnia: 19 Kwiecień, 2022, 23:55 »
mnie nie imają się żadne wirusy albowiem pracuję zdalnie a na co dzień jedyną osobą z którą stykam się jest Moja Rudowłosa ;) dlatego (wbrew temu co sugerujesz) nie przechodziłem zarażenia koronawirusem...


ale w głowie masz 'stres pourazowy po wtesowy'  :-\
- we Wrocku na ul. św. Mikołaja BENEDYKTYNI ponoć to leczą skutecznie i bedziesz (po tejże kuracji ) znowu zdrów jak ryba (bez haczyka wiary w bogów ziemskich 8-) )
Wypróbuj to na własnej duszy  :)


Offline Sebastian

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #496 dnia: 20 Kwiecień, 2022, 09:04 »
to co DJ dyskotekowy będący fotografem "zdiagnozował" jako rzekomy stres pourazowy jest tak naprawdę oznaką zdrowia...

ja jestem już 20 lat poza sektą i wyleczyłem się już dawno i z wiary w UFO i z wiary w ruski mir i z wiary w NATO :) a także z wiary w (prawdziwych i nieprawdziwych) bogów ziemskich i bogów pozaziemskich (i z wiary w św. Mikołaja także) :) więc oferta Benedyktynów nie dla mnie...

jedyne z czego się "NIE wyleczyłem", :) to wiara w miłość :) nadal jestem zakochany...

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline urgent

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #497 dnia: 20 Kwiecień, 2022, 14:05 »
No i gwiazda "innego punktu widzenia" według Gremczaka, doczekał się polskiego artykułu na temat jego "niezależności" dziennikarskiej

https://teleshow.wp.pl/amerykanski-glos-putina-byly-zolnierz-us-navy-w-sluzbie-kremlowskiej-propagandy-6760247869512480a

 ;D ;D ;D ;D

Jeden z putinowskich kundelków znalazł winnych zbrodni z Buczy:
"brytyjscy specjaliści" postanowili widocznie wybić część mieszkańców miasta Bucza, bo "Bucza", brzmi podobnie do angielskiego słówka "butcher", które z kolei oznacza "rzeźnika".
 ::) ::) ::) ::)

https://teleshow.wp.pl/absurd-rosyjskiej-propagandy-osiagnal-kolejny-poziom-dziennikarz-znalazl-winnych-rzezi-w-buczy-6755014596328064a
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2022, 14:30 wysłana przez urgent »


Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #498 dnia: 20 Kwiecień, 2022, 15:15 »
to co DJ dyskotekowy będący fotografem "zdiagnozował" jako rzekomy stres pourazowy jest tak naprawdę oznaką zdrowia...

ja jestem już 20 lat poza sektą i wyleczyłem się już dawno i z wiary w UFO i z wiary w ruski mir i z wiary w NATO :) a także z wiary w (prawdziwych i nieprawdziwych) bogów ziemskich i bogów pozaziemskich (i z wiary w św. Mikołaja także) :) więc oferta Benedyktynów nie dla mnie...

jedyne z czego się "NIE wyleczyłem", :) to wiara w miłość :) nadal jestem zakochany

 to super , że myślisz tak jak ja  :)
- pozdrów ode mnie swoją nową miłość życia "rudą" i życzę Wam wszystkiego najlepszego w tych trudnych czasach geopolitycznych  , bądzcie zdrowi i szczęśliwi w miłości wzajemnej
Pozdrawiam .


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #499 dnia: 20 Kwiecień, 2022, 16:42 »
No i gwiazda "innego punktu widzenia" według Gremczaka, doczekał się polskiego artykułu na temat jego "niezależności" dziennikarskiej

https://teleshow.wp.pl/amerykanski-glos-putina-byly-zolnierz-us-navy-w-sluzbie-kremlowskiej-propagandy-6760247869512480a

 ;D ;D ;D ;D

Jeden z putinowskich kundelków znalazł winnych zbrodni z Buczy:
"brytyjscy specjaliści" postanowili widocznie wybić część mieszkańców miasta Bucza, bo "Bucza", brzmi podobnie do angielskiego słówka "butcher", które z kolei oznacza "rzeźnika".
 ::) ::) ::) ::)

https://teleshow.wp.pl/absurd-rosyjskiej-propagandy-osiagnal-kolejny-poziom-dziennikarz-znalazl-winnych-rzezi-w-buczy-6755014596328064a
No i co z tego wynika?
Tylko jakieś zdjęcia nie wiadomo skąd pochodzą i czyjś jakiś komentarz.
Przeczytaj sobie co pisałem wcześniej, jak należy traktować tego typu informacje z obu stron.
Z przymrużeniem oka.
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2022, 16:45 wysłana przez Gremczak »


Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #500 dnia: 20 Kwiecień, 2022, 19:26 »
No i co z tego wynika?
Tylko jakieś zdjęcia nie wiadomo skąd pochodzą i czyjś jakiś komentarz.
Przeczytaj sobie co pisałem wcześniej, jak należy traktować tego typu informacje z obu stron.
Z przymrużeniem oka.


NO bo te zdjęcia robili pionierzy z "WTS" aby zachęcić świat zachodni do "Armagedonu"  >:D


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #501 dnia: 20 Kwiecień, 2022, 19:34 »
Napaść skur%&^syna putina (oby piekielne rzeki ciągnęły jego ciało po ostrzach mieczy i jadowitych wężach!) na Ukrainę całkowicie przemeblowała paradygmaty. Im prędzej zrozumiemy że świat się diametralnie zmienił tym lepiej dla nas. Z sympatii do Was jako że jesteśmy współbraćmi ExJW dysydentami wrzucę tu ten filmik:

nihilista


Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #502 dnia: 20 Kwiecień, 2022, 21:20 »
Towarzysze ; bracia i siostry związani z "WTS"
To apel do Was ;
- putler tak jak neron chce zbudować swe imperium na trupach żołnierzy swych  :-\
- nie wierzcie tej putlerowskiej propagandzie
- neron i on to to samo  >:D
A ich znak to "Z"(zbrodniarze) 666 !
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2022, 21:48 wysłana przez sawaszi »


Offline urgent

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #503 dnia: 21 Kwiecień, 2022, 11:43 »
No i co z tego wynika?
Tylko jakieś zdjęcia nie wiadomo skąd pochodzą i czyjś jakiś komentarz.
Przeczytaj sobie co pisałem wcześniej, jak należy traktować tego typu informacje z obu stron.
Z przymrużeniem oka.
Jest takie zwierzę w pewnym polskim przysłowiu, o którym się mówi, że pluć jej w oczy to mówi że deszcz pada.


Offline urgent

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #504 dnia: 22 Kwiecień, 2022, 01:27 »
https://www.tvp.info/59758286/ukraina-zdjecia-satelitarne-pokazuja-skupisko-grobow-niedaleko-mariupola-w-miejscowosci-manhusz

To jeden ze sposobów zacierania śladów zbrodni na mieszkańcach Mariupola.
Masowe groby oceniane na nawet do 9 tys ofiar.
A ilu spalili w mobilnych krematoriach.

Dla niedowiarków, którzy uważają, że to nic nieznaczące fotki z komentarzem, które należy traktować z przymrużeniem oka - do porównania link google.maps
https://www.google.pl/maps/@47.071797,37.2993592,525m/data=!3m1!1e3




Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #505 dnia: 22 Kwiecień, 2022, 01:59 »
Takie niby zdjęcia to nie problem dla grafika komputerowego aby przy kopiowaniu coś dodać albo ująć.


Offline Fantom

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #506 dnia: 22 Kwiecień, 2022, 08:01 »
Takie niby zdjęcia to nie problem dla grafika komputerowego aby przy kopiowaniu coś dodać albo ująć.
@Gremczak, masz rację w 100%. Dodam, że tam nie ma żadnej wojny. Dla takich speców ze studia Lucasfilm Ltd. to żaden problem zrobić film o wojnie, tfu, o operacji specjalnej pomiędzy Rosją a Ukrainą. Oglądałeś STAR WARS? Tam poradzili sobie z mnóstwem efektów specjalnych, a tu jest ich jak na lekarstwo( w Ukrainie). Po prostu mieli ograniczony budżet, to użyli makiet i stare wozy z demobilu.  Byłeś tam? Ja nie. To skąd masz pewność, że w mediach głównego ścieku nie piorą nam mózgów scenami kręconymi w studio? Może odpowiesz, że przecież są uchodźcy. Jacy tam uchodźcy. To sprzedawczyki na usługach tych trzymających władze z NWO. Przekupieni jak te firmy farmaceutyczne. Przecież wiesz, co są w stanie zrobić ludzie za dobrą kasę. Sprzedali się i gadają to, co ci z NWO  chcą. Nie wiesz jaki jest ''plan"? Plan to NWO. Plandemia do końca się im nie udała, to teraz straszą ludzi fikcyjną wojną, przekupionymi statystami, uchodźcami. Oni będą tak wędrować od państwa do państwa drenując ich budżety, żeby się zadłużyli w bankach u rodziny Rockefellerów. Chcą być jeszcze bogatsi. Normalnie dziwię się, ze jeszcze się nie przebudziłeś. Wyłącz tv, włącz myślenie. Nie było plandemi i nie ma żadnej wojny. To wszystko ustawka dla stada baranów. A może powiesz, ze Zelenski i Putin się wypowiadają publicznie? Przecież to deepfake. Tu zobaczysz jak Putin umiera. Zatem nie daj się wkręcić. https://www.youtube.com/watch?v=oxVcokRghpE INGLORIOUS BASTARD.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #507 dnia: 22 Kwiecień, 2022, 08:11 »
A o co Ci chodzi w tym komentarzu?


Offline Fantom

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #508 dnia: 22 Kwiecień, 2022, 08:41 »
A o co Ci chodzi w tym komentarzu?
O to, że to co widzisz w tv lub na innych stronach o konflikcie zbrojnym pomiędzy Rosją a Ukrainą to jest fikcja. Wszystko zmontowane w studio filmowym przez ludzi od efektów specjalnych. Założę się, że tam pracują ci sami graficy komputerowi co dodali niby te groby na zdjęciu satelitarnym. Teraz już chyba panimajesz?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Proctor

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #509 dnia: 22 Kwiecień, 2022, 20:26 »
Towarzysze ; bracia i siostry związani z "WTS"
To apel do Was ;
- putler tak jak neron chce zbudować swe imperium na trupach żołnierzy swych  :-\
- nie wierzcie tej putlerowskiej propagandzie
- neron i on to to samo  >:D
A ich znak to "Z"(zbrodniarze) 666 !
Bardzo głębokie przemyślenia. Bardzo głębokie....