Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ogłoszenie z 27 września 2021  (Przeczytany 2998 razy)

Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Ogłoszenie z 27 września 2021
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Wrzesień, 2021, 00:23 »
Jeśli chodzi o krew - łatwo jest sobie wypełnić oświadczenie i nosić w portfelu gdy nie ma się nad sobą faktycznego widma transfuzji w najbliższym czasie. Oczywiście - tuż za rogiem może zdarzyć się wypadek, ale gdyby ludzie tak myśleli, to nikt by nie robił prawa jazdy.

I co z tego, skoro gdy przychodzi do konieczności transfuzji, czyli sytuacja z hipotetycznej staje się podbramkową - to świadki jej nie biorą. Idąc za tą logiką, skoro noszący oświadczenie w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia wybierają nauki towarzystwa, to tym bardziej powinni zaufać niewolnikowi w kwestii, która pod względem medycznym obarczona jest mniejszym ryzykiem.

Kto we wielkim jest wierny, ten i w małym powinien.



brat_straszny

  • Gość
Odp: Ogłoszenie z 27 września 2021
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Wrzesień, 2021, 00:23 »
[zawartość usunięta]


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Ogłoszenie z 27 września 2021
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Wrzesień, 2021, 00:29 »
(mtg): jak będzie jeszcze głośniej o ''szczepionce'' to (Ww) pozostawi tą sprawę w kwestii sumienia przynależnym do sekty.
Możemy zauważyć jak było w kwestii krwi czy  frakcji  raz tak, potem nie jak na szalach wagi.
(Ww) sprytnie rozwiąże ten problem kiedy spostrzeże wychodzących i zgorszonych szaraczków.
Jak było w XX w. z datą roku 1975, przed - masowo wstępowano w jej szeregi a następnie rok później wielki spadek ich członków, choć bezpośrednio nie powiedziano lecz sprytnie z naciskiem zasugerowano o tym roku. Owa Sugestia została zrozumiana jednoznacznie oczekujących na  Armagedon.
Natomiast ''Srebrzanką'', można żonglować jak w cyrku na dodatek zmienioną i wypatrzoną jej treścią.  >:D


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Ogłoszenie z 27 września 2021
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Wrzesień, 2021, 00:34 »
(mtg): jak będzie jeszcze głośniej o ''szczepionce'' to (Ww) pozostawi tą sprawę w kwestii sumienia przynależnym do sekty.
 sprytnie rozwiąże ten problem kiedy spostrzeże wychodzących i zgorszonych szaraczków.

Towarzystwo powinno wyprodukować swoją szczepionkę i szczepić na stadionach zamiast chrztów, zbory zamawiałyby dawki za własne pieniądze albo z pożyczek udzielanych przez Towarzystwo :P

A na poważnie, to nie wyobrażam sobie masowych odejść z tego powodu. Odejdą ci, co wcześniej już chcieli, a tylko szukali pretekstu.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Ogłoszenie z 27 września 2021
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Wrzesień, 2021, 09:48 »
Towarzystwo powinno wyprodukować swoją szczepionkę i szczepić na stadionach zamiast chrztów, zbory zamawiałyby dawki za własne pieniądze albo z pożyczek udzielanych przez Towarzystwo :P

A na poważnie, to nie wyobrażam sobie masowych odejść z tego powodu. Odejdą ci, co wcześniej już chcieli, a tylko szukali pretekstu.

Wizja rozpadu ORGa z powodu podejścia do szczepionek głoszona przez niektórych odstępców, jak dla mnie, jest analogiczna do głoszonej przez Świadków wizji nowego świata rządzonego przez 144000 ludzi z Izraela. Można w to wierzyć ale czy siła wiary będzie miała sprawczość ziarnka gorczycy?
Wątpię by ktoś odszedł z powodu COVID-a lub szczepionki, jeśli już to będzie to marginalne. Wagę takiego zjawiska porównałbym do odejść z powodu BRODY. Po prostu tupnięto nogą by nie tworzyć podziałów. Poglądy szczepionkowców i antyszczepionkowców pozostaną, staną się nieco bardziej prywatne lub będą omawiane w zamkniętych kołach wzajemnej adoracji.


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Ogłoszenie z 27 września 2021
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Wrzesień, 2021, 10:39 »
Dajcie mi chwilę i wstawie polski list.
Po wstawieniu wątek zamknę dla łatwiejszego odnalezienia listu.
Dyskusja w odpowiednich działach, jak najbardziej mile widziana.


Offline Diotrefes

Odp: Ogłoszenie z 27 września 2021
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Wrzesień, 2021, 10:46 »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Ogłoszenie z 27 września 2021
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Wrzesień, 2021, 11:16 »
Dajcie mi chwilę i wstawie polski list.
Po wstawieniu wątek zamknę dla łatwiejszego odnalezienia listu.
Dyskusja w odpowiednich działach, jak najbardziej mile widziana.

Kiedyś listy lądowały też w "Archiwum WTS". Nie wiem kto to robił. Warto by wrócić do tego zwyczaju. Ostatnio zamieszczanych w wątkach na forum, tam już nie odnajduję. Myślę, że dobrze by było aby tam je archiwizować.


Offline DonnieDarkoJG

Odp: Ogłoszenie z 27 września 2021
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Wrzesień, 2021, 11:39 »
Widzę, że mam zastępstwo plus rozumiecie definicję ''dajcie mi chwilę''.
A zatem miłej lektury.