Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...  (Przeczytany 2005 razy)

Offline Estera

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 22:21 »
Chciałbym za parę, paręnaście lat przepłynąć z dzieciakami , żoną i kilkoma dobrymi ludźmi, Atlantyk jachtem żaglowym...
Płynę z Tobą. Sporo (chyba) doświadczenia mam, mogę się przydać.
   @ Siedemtwarzy.
   @ Nemo.

   Zabieram się z Wami, jak co, mogę szorować pokład jachtu żaglowego  ;D ;D
   Albo pomóc w kuchni w przygotowywaniu posiłków, albo bardzo dobrych deserów.
   A w ramach mile spędzanych wieczorów, zagrać jakieś szanty i nie tylko przy piwku, blasku księżyca i tego wodnego horyzontu oceanicznego.
   Taka podróż, super by była, z dala od tego szaleństwa na świecie.
   W wyborowym towarzystwie.
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Siedemtwarzy

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Wrzesień, 2021, 09:47 »
Nemo, Estera, zapraszam!! Ogólnie o tej porze, zaczyna się exodus jachtów w wszelkiej maści z Włoch, Hiszpanii, Grecji przez Atlantyk, bo zbliża się "zima" więc właściciele zmieniają miejsce postoju. Sami nie płyną bo 2 tyg to za długo, więc wysyłają załogi a sami lecą samolotem. Można więc albo zgłosić się jako załogant, albo np wykupić taki rejs dla rodziny, oczywiście to nie są wakacje, robisz wachty, sprzątasz, gotujesz itp no i uczysz się od zawodowców, bo często są to zeglarze VOR. Znam kilka osób, które tak przepłynęły i mówią że naprawdę frajda wielka. No i masz możliwość płynięcia naprawdę ciekawymi łódkami. Także jak dzieciaki podrosną....


Offline Estera

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Wrzesień, 2021, 20:40 »
Nemo, Estera, zapraszam!! Ogólnie o tej porze, zaczyna się exodus jachtów w wszelkiej maści
z Włoch, Hiszpanii, Grecji przez Atlantyk, bo zbliża się "zima" więc właściciele zmieniają miejsce postoju.
Sami nie płyną bo 2 tyg to za długo, więc wysyłają załogi a sami lecą samolotem.
Można więc albo zgłosić się jako załogant, albo np wykupić taki rejs dla rodziny,
oczywiście to nie są wakacje, robisz wachty, sprzątasz, gotujesz itp
no i uczysz się od zawodowców, bo często są to zeglarze VOR.
Znam kilka osób, które tak przepłynęły i mówią że naprawdę frajda wielka.
No i masz możliwość płynięcia naprawdę ciekawymi łódkami. Także jak dzieciaki podrosną....
   @Siedemtwarzy.
   A to ciekawa informacja, dzięki.
   Nie miałam pojęcia, że to tak wygląda.
   Czyli marzenie całkiem w zasięgu ręki.
   Życzę Ci, żeby się spełniło.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Sebastian

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Wrzesień, 2021, 00:11 »
Co chcielibyście, żeby się Wam spełniło?   Albo może odwróciło?
gdy służyłem Jehowie, to mi skurczybyk nie błogosławił, ale na szczęście teraz (od ponad 6.666 dni) służę Szatanowi Diabłu, a ten od 2 kwietnia 2021 błogosławi mi jak nigdy dotąd :)

swoje marzenia już spełniłem (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) a teraz tylko mówię: carpe diem (chwilo trwaj)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Wrzesień, 2021, 09:04 »
gdy służyłem Jehowie, to mi skurczybyk nie błogosławił, ale na szczęście teraz (od ponad 6.666 dni) służę Szatanowi Diabłu, a ten od 2 kwietnia 2021 błogosławi mi jak nigdy dotąd :)

swoje marzenia już spełniłem (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) a teraz tylko mówię: carpe diem (chwilo trwaj)

Czy logicznym może wydawać się wniosek, że skoro służysz od ponad 6666 dni Szatanowi Diabłu, a ten błogosławi Ci od 172 dni, to na błogosławieństwo Rogatego Pana z ogonem trzeba czekać ponad 6494 dni (prawie 18 lat)?  ???


Offline Sebastian

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Wrzesień, 2021, 14:22 »
Czy logicznym może wydawać się wniosek, że skoro służysz od ponad 6666 dni Szatanowi Diabłu, a ten błogosławi Ci od 172 dni, to na błogosławieństwo Rogatego Pana z ogonem trzeba czekać ponad 6494 dni (prawie 18 lat)?  ???
nawet jeśli trzeba czekać około 18 lat, to jest to lepsze niż czas określany przez Organizację Jehowy jako "wkrótce" :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline dziewiatka

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Wrzesień, 2021, 20:59 »
Czy marzenia po 8.09  też się spełniają?


Offline sawaszi

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Wrzesień, 2021, 22:05 »
Czy marzenia po 8.09  też się spełniają?
 

Jak pogłaskasz żonę i Ci zrobi dobre śniadanie


Offline Estera

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Luty, 2022, 18:58 »
Czy marzenia po 8.09  też się spełniają?
   Oczywiście.
   Bo marzenia same się nie spełniają.
   Trzeba je ... spełniać ... i jak to się mówi, pomóc swoim marzeniom, żeby się zwizualizowały.
   Marzyć możemy cały rok, całe 365 dni.
   I cały rok je spełniać.
   Powodzenia.
     :-* :-*
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.