Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...  (Przeczytany 2004 razy)

Offline Estera

... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« dnia: 08 Wrzesień, 2021, 22:00 »


                  8 września to dzień ... MARZYCIELA ...


   Dzisiaj był dzień marzyciela.
   https://nto.pl/8-wrzesnia-to-dzien-marzyciela-o-czym-marza-polacy-sa-wyniki-badan/ar/c11-15793004
   Będąc w organizacji świadków Jehowy, musieliśmy zdobyć się na wiele wyrzeczeń.
   A już napewno nie było czasu na rozwijanie swoich zainteresowań.

   Drodzy Odstępcy :)
   Gdybyście mieli taką możliwość, powiedzmy jakąś zaczarowaną różdżkę spełniającą Wasze marzenia.
   Co chcielibyście, żeby się Wam spełniło?
   Albo może odwróciło?
   Jakiś kulminacyjny punkt w Waszym życiu?
   Jak byście to wykorzystali?
   Jak widzicie, jest to temat w dziale "na wesoło", ale można pisać całkiem poważnie.
   Rozwijajcie swoje skrzydła, myśli, wyobraźnię i klawiaturę.
   Podzielcie się swoimi "tajnymi" i nie tajnymi sekretami.
   Pozdrawiam.


  "Estera"
     :-* :-*   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline sawaszi

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Wrzesień, 2021, 22:28 »
Jo bym chcioł , żeby w końcu nasz "Największy Nauczyciel" przyleciał wraz ze swoimi Aniołami ("UFO")  i " odnowił tę Ziemię" i nastał nowy ład dla ludzi najlepszej dobrej woli ( taki raj dla normalnych ludzi ) .Amen .


Offline Do

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Wrzesień, 2021, 22:43 »
Za dwa dni rzucam palenie, chciał bym żeby mi teraz się w końcu udało.
Pozdrawiam.
Do


Offline sawaszi

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Wrzesień, 2021, 23:17 »
Za dwa dni rzucam palenie, chciał bym żeby mi teraz się w końcu udało.
Pozdrawiam.
Do


kibicuje Tobie (w duchu) -aby Ci  (DO)  to postanowienie Twe się powiodło  :)
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień, 2021, 23:39 wysłana przez sawaszi »


Offline Sinéad

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 05:39 »
Chce by mój mąż się wybudził. Tylko tyle i aż tyle.
2018 - p.i.m.o.


Offline paragraf4N wg.CK

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 08:23 »
Pomarzyć - dobra rzecz. To ja mam takie malutkie marzenie.Aby pewnego dnia nie było w internecie strony JW.org a wszyscy betelczycy z walizeczkami w rękach musieli wrócić do swoich domów. No co ,pomarzyć nie można ?


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 09:19 »
Pomarzyć - dobra rzecz. To ja mam takie malutkie marzenie.Aby pewnego dnia nie było w internecie strony JW.org a wszyscy betelczycy z walizeczkami w rękach musieli wrócić do swoich domów. No co ,pomarzyć nie można ?

Bo ja wiem... Tak jak Bogu potrzebny jest szatan, jak dobru potrzebne jest zło, jak nocy potrzebny jest dzień, jak życiu potrzebna jest śmierć... tak ExJW potrzebni są JW.  >:D


Offline Fantom

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 10:57 »
 Moim marzeniem jest, żeby jeden z członków CK był inwalidą, a inny karłem. Czy oni dyskryminują zdrowych inaczej? Nic nie mam do takich osób, ale faktycznie od samego początku w CK nie było żadnej osoby z widoczną niepelnosprawnością. Czy komuś wiadomo czy jakiś karzeł ma nadzieję niebiańską u ŚJ?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 11:29 »
Moim marzeniem jest, żeby jeden z członków CK był inwalidą, a inny karłem. Czy oni dyskryminują zdrowych inaczej? Nic nie mam do takich osób, ale faktycznie od samego początku w CK nie było żadnej osoby z widoczną niepelnosprawnością. Czy komuś wiadomo czy jakiś karzeł ma nadzieję niebiańską u ŚJ?

Czy ja wiem... ja odnoszę wrażenie, że nawet teraz w tym gronie są osoby z dającą się dostrzec niepełnosprawnością... co prawda nie tyle fizyczną, ale polscy orzecznicy raczej daliby niektórym literkę P, U lub E.  >:D


Offline sawaszi

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 15:58 »
Czy ja wiem... ja odnoszę wrażenie, że nawet teraz w tym gronie są osoby z dającą się dostrzec niepełnosprawnością... co prawda nie tyle fizyczną, ale polscy orzecznicy raczej daliby niektórym literkę P, U lub E.  >:D

To dla tego świadkowie JW dostają zwolnienie od służby wojskowej ? - jako niepełnosprawni umysłowo  :o
 - mnie na WKU przyznano kategorię A -2 , bo nie chciałem trzymać broni za rączkę  ;D więc dostałem spcjalizacjyje zgodnie z wykształceniem ; do wojsk technicznych i zmechanizowanych  :)
 Tyroz jezdem przeniesiony do rezerwy  , ale w razie działań wojennych mogę dostać bilet do służby - bo już nie figuruje w kartotece WTS  i nie zagrażam ideologią ekstremalną państwu .
Ale nadal jestem z wyznania ; pacyfistą i nie lubię zabijać ludzi ani zwierząt .
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień, 2021, 16:53 wysłana przez sawaszi »


Offline Sebastian

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 17:21 »
Ale nadal jestem z wyznania ; pacyfistą i nie lubię zabijać ludzi ani zwierząt .
jako ciekawostkę podam, że deklarując _katolicyzm_ możesz odmówić służby wojskowej...

jest nawet fajny pkt w (zatwierdzonym przez Karola Wojtyłę) Katechizmie Kościoła Katolickiego, który dopuszcza opcję, że katolik odmawia służby wojskowej, powołując się na własne sumienie.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline sawaszi

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 18:34 »
no tak - teraz mogę w koń cu powołać się na katechizm - bo jest teraz to większe prawo od konstytucji a w naszym  kochanym kraju (mlekiem i miodem płynącym)) - to już norma  i podstawa do "poleksitu z UE" i nadania statusu państwa religijnego KRK  :D 
No i jako stary żołnierz bede bronił krzyża przed niewiernymi z bliskiego wschodu i zachodu Słońca  ;)
- " GOT MIT UNS" tawarisze polexitu z UE  ;D
A cha ; kocham ten rząd  :-* albowiem im więcej kombinują tym szybciej nam do "armagedonu"  ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień, 2021, 19:19 wysłana przez sawaszi »


Offline Estera

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 20:15 »
Chce by mój mąż się wybudził. Tylko tyle i aż tyle.
   Jeśli tego pragniesz bardzo.
   To życzę Ci, żeby Ci się tak spełniło.
   Ja swojemu mężowi nie życzę wybudzenia, bo dla Niego, bezpieczniej jest, jeśli tam będzie tkwił do końca swojego życia.
   Teraz ma jakiś cel w życiu i małe szanse na to, że powróci do swoich jakichkolwiek nałogów.
   A pokazał, na co go stać, bo był dwa razy wykluczony.
   A tak, jak na obecny czas prowadzi dość przykładne żywot, jako gorliwy śj.
   Poza tym, to nie wiem, czy odkrycie przez niego tego, czym ta religia jest naprawdę, mogłoby go zabić.
   Niech lepiej żyje, jako zabetonowany śj, bo śmierci Mu nie życzę.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Siedemtwarzy

Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 21:36 »
Chciałbym za parę, paręnaście lat przepłynąć z dzieciakami , żoną i kilkoma dobrymi ludźmi, Atlantyk jachtem żaglowym...


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: ... Spełniajmy swoje ... MARZENIA :):):))))) ...
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Wrzesień, 2021, 21:56 »
Chciałbym za parę, paręnaście lat przepłynąć z dzieciakami , żoną i kilkoma dobrymi ludźmi, Atlantyk jachtem żaglowym...
Płynę z Tobą. Sporo (chyba) doświadczenia mam, mogę się przydać.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi