Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Exodus i emigracja masowa ludności do UE  (Przeczytany 4529 razy)

Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Wrzesień, 2021, 21:07 »
 To po ostatnich wpisach doszedłem do konkluzji i zgadzam się z rządem naszym ; aby wpuszczać do UE (i Polski) tylko emigrantów dobrze wykształconych i dla pożytku naszej wspólnoty - np.  ;' inżynierów , techników ,  budowlańców , lekarzy ,medyków , pielęgniarki , sanitariuszy , itp. itd .  :)
Natomiast "gorszemu sortowi" , brudasom , ekstremistą i biedaką ; wara od naszej demokracji i ładu  >:(
I nie ma ; zmiłowania  :D


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Wrzesień, 2021, 21:30 »
Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #47 dnia: 14 Wrzesień, 2021, 21:43 »
Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.


To znaczy się ; dyplomowanych przez WTS (uczonych w bibliach) i pod krawatem nie trzeba inwigilować ?


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #48 dnia: 14 Wrzesień, 2021, 21:51 »
Inwigilować? Po co takie brzydkie słowa? Ludziom trzeba ufać... a jak wiadomo kontrola podstawą zaufania.


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #49 dnia: 14 Wrzesień, 2021, 22:03 »
Inwigilować? Po co takie brzydkie słowa? Ludziom trzeba ufać... a jak wiadomo kontrola podstawą zaufania.


No to jak nie inwigilować ?
Może prześwietlać ich duszę w rezonansie magnetycznym (MRI  z kontrastem pis ? )  :P
P&S -  ja ja ; libe non frost tu geder  :D ...
« Ostatnia zmiana: 14 Wrzesień, 2021, 22:32 wysłana przez sawaszi »


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #50 dnia: 19 Wrzesień, 2021, 20:42 »
Ci z Filadelfii to nie imigranci tylko helupiarze, w USA jest epidemia heroinizmu dzięki wspaniałej amerykańskiej firmie Purdue Pharma propagującej swój cudowny lek oxycontin w ostatnich 30 latach.

A w LA jest Mekka bezdomnych którzy ciągną tam z całego kraju - ciepły klimat + najbogatszy stan całego Land Of The Free działa jak magnes.

God Bless America!

nihilista


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Wrzesień, 2021, 21:21 »
To po ostatnich wpisach doszedłem do konkluzji i zgadzam się z rządem naszym ; aby wpuszczać do UE (i Polski) tylko emigrantów dobrze wykształconych i dla pożytku naszej wspólnoty - np.  ;' inżynierów , techników ,  budowlańców , lekarzy ,medyków , pielęgniarki , sanitariuszy , itp. itd .  :)
Natomiast "gorszemu sortowi" , brudasom , ekstremistą i biedaką ; wara od naszej demokracji i ładu  >:(
I nie ma ; zmiłowania  :D

Czyli chciałbyś drenować i tak już biedne kraje z ich najlepszych zasobów.


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #52 dnia: 20 Wrzesień, 2021, 20:23 »
Czyli chciałbyś drenować i tak już biedne kraje z ich najlepszych zasobów.


To by była bobra sprawa dla UE i Polski - czyż nie ?
Ech - do tej pory z naszego kochanego kraju tylko była powszechna emigracja wykształconych na zachód  :(
 A teraz może będzie " dobra zmiana" i nasz kraj zasypie inteligencja z całego świata ?
 Czy to by było złe ?


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #53 dnia: 21 Wrzesień, 2021, 18:34 »
Tu nie ma takich łatwych odpowiedzi.
Gdzieś słyszałem, że uchodźcy często doceniają szansę jaką otrzymali żyjąc w nowym kraju,
ale często ich dzieci, nie znające ciężkiego życia w kraju z którego pochodzą ich rodzice, maja zupełnie inna postawę.


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #54 dnia: 21 Wrzesień, 2021, 19:18 »
Tu nie ma takich łatwych odpowiedzi.
Gdzieś słyszałem, że uchodźcy często doceniają szansę jaką otrzymali żyjąc w nowym kraju,
ale często ich dzieci, nie znające ciężkiego życia w kraju z którego pochodzą ich rodzice, maja zupełnie inna postawę.


Oczywiście - asymilacja nie kiedy zawodzi i o tym już wiedzą politycy z Brukseli .


Offline dziewiatka

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #55 dnia: 22 Wrzesień, 2021, 20:52 »
To dopiero początek,ciekawe ja zechcą zatrzymać ludzi którzy będą masowo uciekać przed głodem wojnami i różnej maści katastrofami.Powiem wam nikt ich nie zatrzyma,jedni padną a inni po nich przejadą i nie będzie pamiłuj .Chyba że nas wcześniej pogoni klimat na inne miejsce tylko to wtedy my będziemy migrować a insze Błaszczak powitają nas zasiekami.


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #56 dnia: 22 Wrzesień, 2021, 21:54 »
To dopiero początek,ciekawe ja zechcą zatrzymać ludzi którzy będą masowo uciekać przed głodem wojnami i różnej maści katastrofami.Powiem wam nikt ich nie zatrzyma,jedni padną a inni po nich przejadą i nie będzie pamiłuj .Chyba że nas wcześniej pogoni klimat na inne miejsce tylko to wtedy my będziemy migrować a insze Błaszczak powitają nas zasiekami.


Tak pisano w trzeciej tajemnicy z Fatimy o końcu świata  :o
- 'i za czasów dominacji Króla Południa powstanie koalicja Chin z Rosją i Talibanem i powstanie na Ziemi wielki zamęt ,którego jeszcze nie było od stworzenia świata i już nigdy się nie powtórzy , w owy czas ludzie będą chodzić jak obłąkani szukając zbawienia i wspominając dawne dzieje'
Dalej nie będę cytował - bo tam tylko jeszcze gorsze proroctwa dla świata :(
Ach nie przejmujcie się tymi proroctwami - bo już trzech Papieży te objawienia Fatimskie przeczytali i schowali do szuflady   - z hasłem ; Boże chroń Watykan ..
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień, 2021, 22:36 wysłana przez sawaszi »


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #57 dnia: 20 Październik, 2021, 22:40 »
Towarzysze niedoli (w WTS ) - kroi się mnie pytanie wielkiej sprawy sumienia obywatelskiego
- czy budować mury za podatki nasze  ? - czy raczej przyjmować tych emigrantów jak swoich ?
Przecie to są ludzie tacy sami jak my (z gatunku Homo Sapiens ) i wierzący
To pytanie dla wszystkich grup religijnych i politycznych obywateli naszego kraju
Kto ma odwagę - niech coś napisze od siebie


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Październik, 2021, 20:15 »
Ja proponuję referendum - kto za murem , kto za przyjęciami.
Ta część społeczeństwa która by nie wzięłaby udziału w referendum zostałaby losowo i proporcjonalnie
przypisana do jednej z tych dwóch grup.

Ci co za murem - powinni ponieść wydatki związane z murem i jego utrzymaniem.
Ci co za przyjęciami - koszty przyjęcia uchodźców do 3 i 4 pokolenia (w końcu to forum ludzi trochę obeznanych z Biblią).



Offline Sebastian

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Październik, 2021, 21:11 »
ale "mury runą runą runą i pogrzebią stary świat" :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)