Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Exodus i emigracja masowa ludności do UE  (Przeczytany 4530 razy)

Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Sierpień, 2021, 22:06 »
Nie wiem może ich kraj gwarantuje im takie prawo.

Przykładowo USA gwarantują swoim obywatelom dużo wyższy standard niż nasz.

https://www.sadistic.pl/tymczasem-u-murzynow-vt544045.htm

I komentarz pod tym filmem:
Murzyn srający na chodniku, myśle sobie pewnie niziny społeczne, ćpun, alhoholik, degenerat, bezdomny... nic bardziej mylnego, murzyn po sraniu wsiada w fure na którą nie stać większość Polaków. No ja pie**ole. 


Nie za ostro jedziesz z koksem ?
Wyobraś sobie , że to Ty stoisz sobie na granicy z dziećmi swymi a z każdej strony widzisz karabiny :o
- LEPIEJ  wyluzuj i ciesz się z tego co jeszcze masz  :)


Marzena

  • Gość
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Sierpień, 2021, 22:10 »
Nie wiem może ich kraj gwarantuje im takie prawo.

Przykładowo USA gwarantują swoim obywatelom dużo wyższy standard niż nasz.

https://www.sadistic.pl/tymczasem-u-murzynow-vt544045.htm

I komentarz pod tym filmem:
Murzyn srający na chodniku, myśle sobie pewnie niziny społeczne, ćpun, alhoholik, degenerat, bezdomny... nic bardziej mylnego, murzyn po sraniu wsiada w fure na którą nie stać większość Polaków. No ja pie**ole. 
Widocznie każdy z nas widzi coś innego ja widzę starszych ludzi, małe dzieci i dramaty rodzin. Brak dostępu do leków, lekarzy i bezpieczeństwa...


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Sierpień, 2021, 22:36 »


Nie za ostro jedziesz z koksem ?
Wyobraś sobie , że to Ty stoisz sobie na granicy z dziećmi swymi a z każdej strony widzisz karabiny :o
- LEPIEJ  wyluzuj i ciesz się z tego co jeszcze masz  :)

Jedno pytanie a tak wiele odpowiedzi.
Naprawdę nie wiem od czego zacząć i czy to ma sens.

W pewnym stopniu obawiam się,że to "wyluzowanie" spowoduje, że nie będę mógł się cieszyć tym co mam.

Ileż to krajów trzeba było przejść żeby zobaczyć te karabiny na polskiej granicy?


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Sierpień, 2021, 23:01 »
Widocznie każdy z nas widzi coś innego ja widzę starszych ludzi, małe dzieci i dramaty rodzin. Brak dostępu do leków, lekarzy i bezpieczeństwa...


I dodam więcej co taki emigrant myśli wtedy na granicy w strachu ; 'zesraj sie a nie daj sie' - a z drugiej strony słyszy głos ; "są granice KTÓRYCH przekroczyć NIE wolno !" - no i tacy turyści "zarobkowi" mają swoisty dylemat ; "być albo nie być" - a jak mówi tysz przysłowie ; "tonący to sie nawet brzytwy chwyci"

Nio i to tysz wszysko prowda jest zaisiste i kropka .


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Sierpień, 2021, 00:23 »
(mtg): Emigranci... temat rzeka, szczerze mogę napisać - mieliśmy sami podobny exodus, tego nie pamiętamy bo jesteśmy kolejnym pokoleniem, nasi dziadkowie opuszczali polskie ziemie płynąc przez wielką wodę w poszukiwaniu chleba powstały Polonijne osady właśnie tam za wielką wodą,
Współczesny exodus - widzieliśmy jak nasi opuszczali ten kraj kierując się szczególnie na Wyspy Brytyjskie i nie tylko w poszukiwaniu również chleba powszedniego i co .... jaki finał?- zapytam,  wielu powróciło nie mając tutaj po Anglii nic:np. mieszkanie i cały dorobek sprzedane i stając się ponownie prawie żebrakami oczywiście co po niektórym udało się znaleźć swoje godne miejsce tam i tutaj, lecz to mała grupa osób.
Jeżeli chodzi o współczesny exodus ludów z różnych krajów czy kontynentu (mam na myśli Afrykę) lub Bliski Wschód a teraz zrodził się Afganistan można zauważyć, że nastąpiła według mojego zdania  jakaś ''hybrydowa wojna światowa'' w której głównym czynnikiem jest  emigrujący lud tych krajów i wymienionego kontynentu.
ARENA świata radykalnie się zmienia jaka będzie przyszłość...? tego Ty, ani ja nie wiem - wiem natomiast tylko, że zrodził się dziwny jakiś niezrozumiały  międzyludzki twór.       


Offline Storczyk

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Sierpień, 2021, 12:55 »
Polska dla tych ludzi jest mało atrakcyjna i zły klimat jeśli już to przelotem.
To są sprawy polityczne o których my zwykłe szaraki nie mamy zielonego pojęcia.

Przedmówca już wspomniał. My jako jedyni z wszystkich krajów europejskich, mamy najwięcej rodaków na obczyźnie .Uciekli z biedy i nie chcą wracać!
Natomiast   w ich miejsce pojawili się emigranci z Ukrainy ...
Wszystkich ugościć się nie da, zwłaszcza  gdy  samemu ma się niewiele ...












Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Wrzesień, 2021, 21:18 »
Nasz Rząd chce wprowadzić na granicy z Białorusią stan wyjątkowy
 Jak uważacie ; czy to dobre , czy złe posunięcie w tej zaiste patowej sytuacji dla  Polski i UE
Kto ma śmiałość niech napisze co o tym myśli


Offline Gostek

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Wrzesień, 2021, 09:23 »
Ja tej śmiałości nie mam, ale napiszę, że nie wiem, co o tym  całym zamieszaniu na granicy sądzić. 🤤


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Wrzesień, 2021, 10:17 »
Jako byli, obecni i przyszli  >:D ŚJ, zastanówmy się co może myśleć o tym Jehowa?
Z jednej strony, nie po to chyba pomieszała ludziom języki by się teraz ci ludzie o różnych językach mieszali.
Z drugiej zaś strony, jak twierdzą PISochrześcijanie, uchodźcy nie pochodzą z Afganistanu a ich pojawienie wiąże się z otwarciem nowych połączeń z Iraku. W takim razie Jehowa jednak chce by uchodźcy stamtąd wyjeżdżali, bo chyba właśnie stamtąd ich wygonił bojąc się wysokiej wieży Babel.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Wrzesień, 2021, 22:01 »
zaiste patowej sytuacji dla  Polski i UE.

Dlaczego sytuacja jest patowa?


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Wrzesień, 2021, 19:52 »
Dziś o północy ogłoszono stan wyjątkowy w pasie granicznym z Białorusią na szerokość 3 km. od granicy .
Obowiązuje zakaz wchodzenia na ten teren osobą bez stałego zamieszkania .


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Wrzesień, 2021, 20:26 »
Dlaczego sytuacja jest patowa?


O to zapytaj ekspertów z NATO .


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Wrzesień, 2021, 23:39 »


O to zapytaj ekspertów z NATO .

Sawaszi, poratuj jakimś źródłem.
Tak na szybko google na hasła "eksperci nato imigranci sytuacja patowa"
Podaje wyniki albo z "patowa" albo "eksperci"

A jeszcze lepiej jakbyś objaśnił co dlaczego sytuacja z kilkudziesięcioma imigrantami na polskiej granicy jest patowa.
Wedle mojego zrozumienia szachów i obecnej sytuacji należy uszczelnić obronę i wciąż pozostaje wiele ruchów do wykonania.
Ale może czegoś nie widzę.


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Wrzesień, 2021, 20:23 »
Sawaszi, poratuj jakimś źródłem.
Tak na szybko google na hasła "eksperci nato imigranci sytuacja patowa"
Podaje wyniki albo z "patowa" albo "eksperci"

A jeszcze lepiej jakbyś objaśnił co dlaczego sytuacja z kilkudziesięcioma imigrantami na polskiej granicy jest patowa.
Wedle mojego zrozumienia szachów i obecnej sytuacji należy uszczelnić obronę i wciąż pozostaje wiele ruchów do wykonania.
Ale może czegoś nie widzę.



Nasz rząd , Bruksela i NATO - obawiają się powtórki 'z rozrywki' co się stało na terenie Ukrainy kilka lat temu i tego co może wyniknąć z "wojny hybrydowej" prowadzonej przez Rosję i zaplanowanej na destabilizację UE .
W internecie możesz znalezć różne i nie potwierdzone teorie spiskowe  :P
Polecam wszystkim z tego forum oglądać TVN-24  i PN-24
Tam znajdziecie informacje na bieżąco z Polski i ze świata
A cha  - oglądać telewizje niezależną TO nie grzech  ;)


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #29 dnia: 04 Wrzesień, 2021, 21:10 »


Nasz rząd , Bruksela i NATO - obawiają się powtórki 'z rozrywki' co się stało na terenie Ukrainy kilka lat temu i tego co może wyniknąć z "wojny hybrydowej" prowadzonej przez Rosję i zaplanowanej na destabilizację UE .
W internecie możesz znalezć różne i nie potwierdzone teorie spiskowe  :P
Polecam wszystkim z tego forum oglądać TVN-24  i PN-24
Tam znajdziecie informacje na bieżąco z Polski i ze świata
A cha  - oglądać telewizje niezależną TO nie grzech  ;)

Prowadzimy tu sobie dyskusję a ja mam wrażenie, że nie otrzymuję odpowiedzi na prosto postawione pytania :)

No nic, ciągnijmy to dalej.
Ja tam nie polecam oglądania TVN-24 , a przynajmniej nie notorycznego.
PN-24 nawet nie wiem co to jest.

TVN-24 postrzegam raczej jako część wojny hybrydowej.
Kiedyś ich strona https://tvn24.pl/swiat/ pokazywała informacje ze świata o których raczej nie wspominali
na swoim kanale telewizyjnym ale widzę, że powoli tam coraz więcej informacji o Polsce a nie o świecie.
Zakładka "Polska" to wiadomo bezustanne ujadanie na mój kraj.

Hasło "niezależna" kojarzy mi się z hasłem "bądź wolny" (lub coś w tym stylu) w reklamie jakiegoś produktu,
gdzie tak naprawdę produkt ma cię zniewolić. Zresztą o tej wolności mówili sami wiecie gdzie...

Taka mała próbka TVN-24 z dzisiejszego poranka.
Do studia zaproszono dwie panie prowadzące chyba jakieś organizacje charytatywne dla imigrantów.
Jedna Polka, druga Czeczenka.
Wspomniano o zatruciu afgańskich dzieci, o różnej kuchni obcokrajowców.
Jedna z prowadzących program mówi o asymilacji imigrantów na co Czeczenka:
nie będzie asymilacji, najwyżej integracja. Tych ludzi trzeba uczyć polskiego prawa, kultury, to jest Islam.
Żeby nie stało się to samo co z Czeczenami
Po mniej więcej tak brzmiącej wypowiedzi już głosu nie zabrała a właściwie nie dostała bo rozmówczynie mówiły i patrzyły
w stronę Polki.