Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Exodus i emigracja masowa ludności do UE  (Przeczytany 4528 razy)

Offline sawaszi

Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« dnia: 19 Sierpień, 2021, 23:15 »
 Temat to nie wesoły  :(
Co myślicie na temat ostatnich zdarzeń na arenie światowej ?
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień, 2021, 23:20 wysłana przez sawaszi »


Offline Gostek

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień, 2021, 00:13 »
Niezliczone rzesze ludzi, niczym falujące wody mórz. Kolejna cegiełka w rękach ŚJ, że koniec jest już tuż, tuż.


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sierpień, 2021, 00:32 »
Niezliczone rzesze ludzi, niczym falujące wody mórz. Kolejna cegiełka w rękach ŚJ, że koniec jest już tuż, tuż.

To myślisz , że emigranci zasilą zbory ?
 W sumie to byłby jakiś pożytek dla CK  :)
Ale jak ich przechcić na nasze ? - może Strażnicami i ulotkami (traktatami) ?
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień, 2021, 00:45 wysłana przez sawaszi »


Offline Gostek

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sierpień, 2021, 09:53 »
Wbrew pozorom, że to ludzie wyznający inną, niechrześcijańską religię, to są oni głównymi zainteresowanymi ŚJ. Wielu braci na zachodzie Europy tak się przestawiło na głoszenie,, obcym,, że nawet osoby, które słowa po angielsku nie mogą powiedzieć, zamawiały po 50 angielskich czasopism i wszystkie rozpowszechniały. Otrzywiście robiły to najczęściej z wygodnictwa, bo nie trzeba było do innych ludzi po klatkach łazić, tylko wystarczyło się przespacerować po ulicach miast, żeby odszukać, tych inaczej wyglądających i wręczyć im (bez słowa) świadkowską literaturę. Ludzie ci najczęściej ją brali.
A ci ŚJ, co angielski znali w miarę dobrze, też zazwyczaj prowadzili długie rozmowy z nim, bo bardzo duża część starego i nowego testamentu pokrywa się z tym co jest w Koranie i postacie biblijne nie są tym ludziom obce.
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień, 2021, 09:57 wysłana przez Gostek »


Offline Siedemtwarzy

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sierpień, 2021, 12:26 »
Znowu przetasowania na świecie, tym razem trafiło na Afganistan. Trochę ludzi ucieknie, większość zostanie. Talbowie, na razie mówią z sensem, jak w miarę mądrze pokierują gospodarką, to ludziom się żywot polepszy. Górzysty kraj, ale zasobny w różne minerały. Ludność, jak rozmawiałem z ludźmi, co byli w Afganistanie, bardzo pracowita, więc kraj może skorzystać na braku Amerykanów, zwłaszcza, że UE, Rosja, Chiny będą tam chciały włożyć kasę.
Ci co nas trafią, myślę że sobie poradzą. Nie są życzeniowi, więc raczej zyskają sympatie rodaków. Narazie, SJ nie głoszą, więc nagabywać na swoją wiarę nie będą. Druga sprawa, to są ludzie już za pan brat z internetem więc szybko trafia co to za jedni. Że to tacy cisi Talibowie...


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Sierpień, 2021, 16:35 »
Niezliczone rzesze ludzi, niczym falujące wody mórz. Kolejna cegiełka w rękach ŚJ, że koniec jest już tuż, tuż.

Gostek, zadziwiasz mnie. Nie wiedziałem, że z Ciebie taki doskonały poeta. Niby to tylko dwa wersy ale siedemnastozgłoskowcem.


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Sierpień, 2021, 18:54 »
A co w tym złego aby przyjąć emigrantów do np. Polski ?
- i dać im po 1050 + na miesiąc i darmowe mieszkanie - a może się zasymilują z nami i w przyszłości zasypią dziury w dzietności i zadłużeniu naszego państwa ?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Sierpień, 2021, 18:57 »
(mtg): Według mojej oceny w zaistniałej sytuacji Afganistan stanie się drugim Wietnamem dla'' HAMERYKI'' oto jedno z doniesień prasowych:
''Według relacji świadków do brutalnych incydentów doszło w dystrykcie Malistan we wschodniej prowincji Ghazni. Mieszkańcy wiosek uciekli w góry w momencie nasilenia się walk pomiędzy rządem a talibami. Kiedy wrócili po pożywienie, odkryli, że islamscy bojownicy splądrowali ich domy i przygotowali zasadzkę.
Osoba obserwująca te zbrodnie zapytała talibów, dlaczego dopuszczają się takich okrucieństw na swoich ludziach. - Kiedy trwa konflikt, wszyscy umierają. Nieważne, czy masz broń, czy nie. To jest czas wojny - odparł jeden z bojowników.''


Pamiętają przecież wszyscy podręcznik ''Prowadzenie rozmów na podstawie Pism" rok 2001 (str.23) w tym właśnie periodyku (Ww) skrzętnie omawiała temat  dla osób wyznającym Islam.
Doskonale przypominamy sobie jak pewien był nacisk (Ww) głoszenia ich nauk tym wyznawcą religijnym, były traktaty, proponowane wstępy, nawet jak przypominam sobie jakaś broszura (może się mylę).
Nagle wycofała się (Ww) w głoszeniu tym osobą, którzy uznawali Islam za osobiste pokoleniowe wyznanie.
(Ww) ma swoje macki na całym obliczu ziemi, lecz jeżeli chodzi o tereny gdzie króluje Islam, jest teraz bardzo ostrożna i nie przejawia na tych terenach ogłaszania swoich nauk.

Pamiętam kiedy pewna st. pionierka zaczęła głosić na dworcu PKP i zapraszać na zebrania sJ uchodźców koczującym na tymże dworcu, nagle pojawiło się kilka osób w niedzielne spotkanie a za tydzień na to zebranie przyszło około pięćdziesiąt osób  z całym swoim dobytkiem, siedzieli przez trzy tury - kiedy nastała chwila zamknięcia sali po ostatnim zebraniu nastała niewygodna sytuacja owi ''zainteresowani'' nie chcieli opuścić budynku niektórzy już przez bycia kilka godzin zagospodarowali nie które pomieszczenia.
Wywiązała się nieprzyjemna sytuacja więc starszaki ostatniego zebrania szybko uciekli z budynku i problem pozostawili gospodarzowi, który zawiadomił   policję, były przepychanki z bezdomnymi uchodźcami.
Po wyprowadzeniu intruzów za trzy dni pojawił się NO udzielając gospodarzowi odpowiedniego pouczenia, natomiast ową pionierkę, która wywołała takie napięte następstwo zaproponowali aby sama napisała list z prośbą, ze rezygnuje z tego jak zaszczytnego  przywileju służby, oj, oj ... głośno było wokół tego incydentu.
A że sala była w środku osiedla mieszkańcy zapamiętali to wydarzenie i niekorzystnie wypowiadali się o sJ wobec osób pukających do ich drzwi z Biblią w ręku.       



Offline Gostek

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Sierpień, 2021, 20:17 »
Gostek, zadziwiasz mnie. Nie wiedziałem, że z Ciebie taki doskonały poeta. Niby to tylko dwa wersy ale siedemnastozgłoskowcem.
Hi, hi, to nie nie jakiś mój talent. Po prostu tak wyszło. 😁


Offline Michu72

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Sierpień, 2021, 20:24 »
Temat to nie wesoły  :(
Co myślicie na temat ostatnich zdarzeń na arenie światowej ?
Co myśle? nic,mam wyjeb.... na to,walić system ;)


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Sierpień, 2021, 20:58 »
Co myśle? nic,mam wyjeb.... na to,walić system ;)


Ten system sam się wali w posadach i niesprawiedliwości swej  :P
A to już nie wierzysz w żadna sprawiedliwość na planecie Ziemia ?


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Sierpień, 2021, 21:19 »
A co w tym złego aby przyjąć emigrantów do np. Polski ?
- i dać im po 1050 + na miesiąc i darmowe mieszkanie - a może się zasymilują z nami i w przyszłości zasypią dziury w dzietności i zadłużeniu naszego państwa ?

sawaszi, wskaż mi kraj do którego mogę pojechać i dostanę 1050 na miesiąc i mieszkanie za nic nic robienie?



Marzena

  • Gość
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Sierpień, 2021, 21:36 »
A ja uważam, że  bez względu na wszystko nie należy zapominać o tym iż jest się człowiekiem takim samym jak Ci, uchodźcy. Chcą i mają prawo godnie żyć. A co pokazuje polityka... że ludzkie życie nic nie znaczy... kompletnie nic! Zwróćmy uwagę w jakim kraju nam przyszło żyć, za chwilę to my możemy być w poddobnej sytuacji. Mieszkam w miejscu gdzie sporo jest imigrantów z "pierwszej" fali i faktycznie początki z nimi były trudne nie ukrywam, ale na wszystko potrzeba czasu  każdy zasługuje na szansę.


Offline sawaszi

Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Sierpień, 2021, 21:40 »
sawaszi, wskaż mi kraj do którego mogę pojechać i dostanę 1050 na miesiąc i mieszkanie za nic nic robienie?

Tego nie mogę Ci wskazać  :-\
- WTS tysz obiecało ; ELdorado dla podwładnym im , ale rzeczywistość jest troszkę insza  >:(


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Exodus i emigracja masowa ludności do UE
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Sierpień, 2021, 21:49 »
Chcą i mają prawo godnie żyć.

Nie wiem może ich kraj gwarantuje im takie prawo.

Przykładowo USA gwarantują swoim obywatelom dużo wyższy standard niż nasz.

https://www.sadistic.pl/tymczasem-u-murzynow-vt544045.htm

I komentarz pod tym filmem:
Murzyn srający na chodniku, myśle sobie pewnie niziny społeczne, ćpun, alhoholik, degenerat, bezdomny... nic bardziej mylnego, murzyn po sraniu wsiada w fure na którą nie stać większość Polaków. No ja pie**ole.