Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.  (Przeczytany 20972 razy)

Offline Warszawa wschodnia

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Sierpień, 2021, 09:57 »
Długo nie musiałem czekać na ten moment. Z jednym anty gadałem. Powiedział że jak będzie list to wtedy się zaszczepi. Dodał ze cos takiego raczej nie przyjdzie


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Sierpień, 2021, 11:08 »
Pamiętajmy, że mówimy o liście do PRACOWNIKÓW Strażnicy. Szeregowi głosiciele nie są pracownikami Strażnicy. Nadal ciężko mi uwierzyć, żeby podobne życzenie trafiło do zwykłych braci i sióstr. 


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Sierpień, 2021, 11:35 »
Sądzę, że gdyby nakaz trafił do wszystkich ŚJ to, choć nie wiem jak bardzo byśmy tego chcieli, żadnego spektakularnego JotWuORGExitu nie ma się co spodziewać. Ot "bracia" dotąd nawet antyszczepionkowi szybko zrozumieją, że przecież HWHJ się o nich troszczy. Nikt się mocno nie krzywił jak trza było ubabrać baranią juchą drzwi do apartamentów, nikt nie ucieka z powodu zakazu transfuzji. Dlaczego mieliby odchodzić bo ktoś im każe się zaszczepiać? Szybko zrozumieją, że przecież ziółka też szkodzą, że po paracetamolu też się umiera a po szczepionce zapewne więcej korzyści niż straty. Ale to i tak tylko hipotetyczne gdybanie, bo szeregowym to mogą ewentualnie zasugerować ale zapewne nie nakażą się szczepić.


Offline josh82

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Sierpień, 2021, 12:16 »
Dla Świadków nie ma różnicy między sugestiami a nakazami Strażnicy. 1975 też tylko sugerowali...


Offline Sebastian

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Sierpień, 2021, 12:17 »
skoro kilka lat temu wszyscy łyknęli zasadę że "osobnicy nie posiadający smartfona ani tableta królestwa Bożego nie odziedziczą", to z nakazem szczepień powinno być łatwiej niż z nowinkami technicznymi...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Technolog

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Sierpień, 2021, 12:23 »
,Ale to i tak tylko hipotetyczne gdybanie, bo szeregowym to mogą ewentualnie zasugerować ale zapewne nie nakażą się szczepić.
Zapowiedziane jest ze zgromadzenie wiosenne u mnie odbędzie się na sali zgromadzeń. Wystarczy sugestywny list że wstęp tylko dla zaszczepionych, bo miłość do braci żeby ich nie narażać a w ogóle to rzad tak każe i nic nie możemy poradzić jako organizatorzy, ale dodatkowo mamy miłościwe postanowienie ze reszta obejrzy na zoomie. Podobnie może być ze stojakami.
Przecież nikt się nie zbuntuje, ze segregacja sanitarna czy coś, jeszcze będą owce dziękować ze w końcu mogą się spotkać i iść do służby.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2021, 12:32 wysłana przez Technolog »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Sierpień, 2021, 12:38 »
(mtg): No właśnie jak otrzyma taki list Twierdza N ..., to rządzącym będzie to na rękę, iniekcję stosować już będą od 15.VIII w dniu maryśki, może taki czterokołowy ''szczepieniec'' będzie stał nieopodal sal sJ po zebranku siup i pod igłę.
Jeżeli taka sytuacja by zaistniała, to rządzący nadal będą przymykać oko na poczynania (Ww) a Nasza działalność będzie miała kolejne trudności w  obnażaniu poczynań sekty(Ww).
Nawet mogę przypuszczać, że Twierdza N ... wystąpi z propozycją aby władze świeckie zajęły się szczegółowo podwórkiem ex-sJ i ich działalności, którzy otwarcie walczą z nimi - różne mogą być scenariusze obu stron.
   


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Sierpień, 2021, 14:01 »
Hahahaha no to już widzę miny ludzi w zborach. Np w takim Sulejówku, gdzie koordynator to wielki antyszczepiokowiec, a ludzie przechodzą do tego zboru, oczywiście ci przeciwni szczepieniom, bo to ma być azyl dla takich jak oni😂😂😂

Do sulejwoka ze wschodniej przeszli ale raczej nie anty szczepionkowcy. Ciekawie musi być na rozmowach w gronie.

Blue. Mysle ze wystarcza sugestie trochę silniejsze od obecnych.


Offline sawaszi

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Sierpień, 2021, 17:38 »
Poddaje pomysł dla CK
- POLECENIE DLA STARSZYCH ; wykluczyć ze zboru wszystkich nie zaszczepionych i podejrzanych o to  8-)
- tak nas słuchajcie ; List Pawła do Rzymian - rozdział 9 ; wersy - 27 , 28  :)


Offline Sebastian

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Sierpień, 2021, 18:05 »
jak myślicie czy na teokratycznym gruncie dałoby się podciągnąć niezaszczepienie pod ogólną kategorię "rozpasania", czyli rażącego braku szacunku dla autorytetów?

Niewolnik w 8 osobach jedyny _zaleca_, ale antyszczepionkowiec nie słucha się zaleceń, czyli (mówiąc językiem odstępców) ma _wyjebane_ na to czego cielsko kierownicze oczekuje.

w języku teokratycznym _mieć_wyjebane_ tzn. okazywać "rozpasanie"...

środek zaradczy: naznaczyć albo wykluczyć "rozpasanych" antyszczepionkowców.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Sierpień, 2021, 19:09 »
Do sulejwoka ze wschodniej przeszli ale raczej nie anty szczepionkowcy. Ciekawie musi być na rozmowach w gronie.

Blue. Mysle ze wystarcza sugestie trochę silniejsze od obecnych.

Cóż Warszawo, możesz mieć rację. Już teraz słyszę w kuluarach od niektórych, że niezaszczepieni są objawem łatwowierności niektórych braci. Niektórzy obawiają się o to, że taka łatwowierność może prowadzić do odstępstwa  8-)

Muszę jednak postawić sprawę jasno - sam jestem za szczepieniami. Jednak z degustacją czytam jak Ciało Kierownicze najpierw pisze w liście, że szczepienia to sprawa osobista a potem, że zabierze Ci przywilej, jak się nie zaszczepisz. Ciężko ukryć aż taką hipokryzję.


Offline sawaszi

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Sierpień, 2021, 19:27 »
Już teraz słyszę w kuluarach od niektórych, że niezaszczepieni są objawem łatwowierności niektórych braci. Niektórzy obawiają się o to, że taka łatwowierność może prowadzić do odstępstwa  8-)

Muszę jednak postawić sprawę jasno - sam jestem za szczepieniami. Jednak z degustacją czytam jak Ciało Kierownicze najpierw pisze w liście, że szczepienia to sprawa osobista a potem, że zabierze Ci przywilej, jak się nie zaszczepisz. Ciężko ukryć aż taką hipokryzję.


Zapewne dotrze to do samego CK - za pośrednictwem "robotów' , którzy cały czas śledzą to Forum dyskusyjne i wyciągają z tego wnioski - chwała im za to :D
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpień, 2021, 19:33 wysłana przez sawaszi »


Offline Sinéad

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Sierpień, 2021, 19:28 »

Muszę jednak postawić sprawę jasno - sam jestem za szczepieniami. Jednak z degustacją czytam jak Ciało Kierownicze najpierw pisze w liście, że szczepienia to sprawa osobista a potem, że zabierze Ci przywilej, jak się nie zaszczepisz. Ciężko ukryć aż taką hipokryzję.

Tez jestem za szczepieniami, szczepienie mam za sobą. Ale nie chce by ktokolwiek w zborze myślał że moja decyzja była następstwem sugestii z tego typu listów. Jak ktoś spyta to trzeba będzie podkreślać ze szczepienie nastąpiło z własnej woli,już dużo wcześniej jak jeszcze wszyscy patrzyli na mnie jak na doświadczalną małpę,  jako samodzielna decyzja.
2018 - p.i.m.o.


Offline Matylda

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Sierpień, 2021, 19:47 »


Muszę jednak postawić sprawę jasno - sam jestem za szczepieniami. Jednak z degustacją czytam......

😇👀🤓😜
Znaczy się degustujejsz czy jesteś zdegustowany?
A mówiłam w innym wątku Blue, mów po polsku🤣🤣🤣🤣😜


Offline Blue

Odp: Nakaz szczepień dla wszystkich specjalnych sług pełnoczasowych.
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Sierpień, 2021, 19:50 »
Mea Culpa. Czuje niesmak czytając takie wypociny. O to mi chodziło.