INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > I WSZYSTKIE INNE

Wakacje 2021

(1/3) > >>

sawaszi:
Obecnie mamy nowy sezon urlopowy  :)
- kto z tego forum chce wyjechać na urlop ?
- oczywiście bez , lub z "paszportem covidowym'  :o
Piszcie o swoich planach na te wakacje - jak i o obawach z tym związanych

Gostek:
Ja jadę jutro na Słowację, a we wrześniu na Chorwację. Jak na dzień dzisiejszy, jeszcze bez szczepienia. Ale, (pisałem już wcześniej ), że w Deutschlandzie, te sprawy idą dużo wolniej niż w Polsce i jeszcze nie nastała moja kolej, a mam już grubo po 50tce.Jednak,na każdym kroku w DE robią testy bezpłatne na covid i można takie przedstawić, udając się do innego kraju.

josh82:
Z tymi wakacjami radzę się pospieszyć, bo na sierpień zapowiadają czwartą falę i kto wie, czy obostrzenia nie będą jeszcze większe niż poprzednio.

sawaszi:

--- Cytat: josh82 w 02 Lipiec, 2021, 08:18 ---Z tymi wakacjami radzę się pospieszyć, bo na sierpień zapowiadają czwartą falę i kto wie, czy obostrzenia nie będą jeszcze większe niż poprzednio.

--- Koniec cytatu ---


Ano właśnie - WHO i MZ ostrzega przed następną mutacją SARS 2 - delta i delta + (ta ostatnia mutaja jest tak zarazliwa jak MERS i jedna osoba zainfekowana może zakazić nawet osiem dusz  :(
Polecam się zaszczepić na tę zarazę ogólnoświatową - bo nikt nie wie , jak jego organizm odpowie na tego paskudnego wirusa  :o
Pozdrawiam wszystkich i dbajcie o swoje zdrowie i życie - bo sie żyje na tej planecie tylko raz .

Nemo:
Plany są wielkie jak co roku, tylko z wykonaniem nie zawsze wychodzi.  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej