INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > I WSZYSTKIE INNE

Wakacje 2021

<< < (3/3)

Gostek:

--- Cytat: paragraf4N wg.CK w 03 Lipiec, 2021, 08:17 ---Pracuję na swoim więc pojęcie urlopu znam ze słyszenia.Żeby tak się wyspać !!!

--- Koniec cytatu ---
Jednym słowem, szkoda mi Ciebie, że taki zapracowany jesteś.
Wydaje mi się, że na wszystko można znaleźć czas, tylko trzeba mieć chęci, dobre zdrowie, no i pieniądze, bo bez nich ciężko cokolwiek zrobić.

Matylda:

--- Cytat: paragraf4N wg.CK w 03 Lipiec, 2021, 08:17 ---Pracuję na swoim więc pojęcie urlopu znam ze słyszenia.Żeby tak się wyspać !!!

--- Koniec cytatu ---
Też pracuje na swoim ale mam w dupie pieniądze. Nie zarabiam, trudno. Wcześniej było mi szkoda zrobić przerwę bo piniądz😏zawsze potrzebny. Po pięćdziesiątce zmieniłam zdanie i podejście. Wszystko człowieka boli, do końca coraz bliżej to i system wartości  inny.. Życze abyś i ty jak najszybciej doszedł do tego wniosku.

paragraf4N wg.CK:
Czuję się wyrwany do tablicy.Z żoną prowadzimy gospodarstwo ogrodnicze czyli zakład pracy ciągłej.NIE wyłączysz tego ,nie zamkniesz.Chyba ,że chcesz szukać nowej pracy.Ile się nasłuchaliśmy kiedyś ,że żona na kongres do miasta A a ja do B.Przecież rodzina MUSI być razem i.t.d. Taki zawód-nie polecam.

sawaszi:
Ogrodnictwo to fajne zajęcie i przywiązanie do miejsca pracy  :)
- już  dawno temu Chińczycy ukuli przysłowie ; "jeśli chcesz być szczęśliwym jeden dzień i rok , to się ożeń
a jeśli chcesz być szczęśliwym przez całe życie - to załóż sobie ogród "  :)
Oto to  :)
ps. - po co wybierać się daleko na wakacje i zostawiać po sobie "ślad węglowy" - jak można na miejscu i u siebie miło i treściwie spędzić czas w doborowym gronie  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej