Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!  (Przeczytany 7069 razy)

Offline DonnieDarkoJG

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Lipiec, 2021, 12:41 »
   Mam propozycję dla moderatorów.
   Prośbę o połączenie tych obu wątków.
   Ten założyłam 3 lipca.
   https://sjwp.pl/zycie-zborowe-gloszenie-sale-krolestwa/kongres-sj-2021-r-'silni-dzieki-wierze'/
   Światusie.
   Chyba nie będziesz miał nic przeciwko temu?
   Pozdrawiam.
   :-* :-*

Wiele razy sam prosiłem, żeby dział "prosto z kanału łączności'' służył wyłącznie do zamieszczania sprawdzonych informacji, dokumentów czy listów.
Nie jest to miejsce gdzie przez dyskusje użytkownicy mają później problem ze znalezieniem konkretnych materiałów.
Cel tego konkretnego działu jest dodatkowo przypięty na samej górze.
Jeśli ktoś nie jest zainteresowany czytaniem podstawowych zasad, to nie jest to moim problemem.
Poza tym wiele osób "linkuje'' z tego działu na swoich blogach, stronach, FP czy grupach.
Więc te odniesienia mogą stać się nieaktywne i przez błędy innych nie będę niweczył czyjejś pracy.


Offline janeczek

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Lipiec, 2021, 12:56 »
Jest coś dla nas wspaniały wykład brata Davida Splane od razu zaznaczmy jestem trzeźwy, tak drodzy umęczeni gnębieni przyszła kryska na Matyska czuć w tym wykładzie strach taki prawdziwy widać że to nie przelewki, całe lata pycha arogancja macie nie oglądać odstępczych materiałów Jehowa tego nienawidzi musicie nam wierzyć my nigdy nie kłamiemy, a tu nagle zachęty pouczenia jak zainteresowanemu odpowiadać na zarzuty ale prosimy nie oglądajcie tego bo wy też możecie uwierzyć w to, znaleźli werset dlaczego idą na ugody w sprawach o pedofilię bo społeczeństwo jest do nich uprzedzone ława przysięgłych, płacą 2 a nawet i 3 razy więcej żeby wyroku nie było i mówią nikt nas nie skazał my niewinni ale tu jest problem że będąc niewinnym chcesz procesu bo bez dowodów nikt cię nie skaże, utopili mnóstwo kasy licząc że przycichnie a oni powiedzą nikt nas nie skazał ale wygląda że to się czkawką odbija się bo swoi nie wieżą że niewinny płaci co zastanawiające prawie nie ma w tym wykładzie przerywnika Jehowa jakby czuli że to była by przeginka ogólnie to peany na rzecz wolnej prasy i osób z YouTube, naprawdę mój zachwyt nie zna granic zauważył że mnie więzią w organizacji chyba nikt nie oczekuje że im sprzedam sznur na którym mnie powieszą dopóki mnie nie uwolnią pozostanie jak jest, naprawdę warto to zobaczyć tego nie da się opisać tam czuć strach zaczyna się 1.03 22 sekundy link na dole to Kongres 2021 „Silni dzięki wierze!”: Sobota po południu — część 2
https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/2021Convention/pub-co-r21_8_VIDEO
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Siedemtwarzy

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Lipiec, 2021, 22:23 »
Obejrzałem, cóż,nie spodziewałem się, że w USA ktoś na takim stanowisku wyjdzie i powie, że sądy nie kierują się sprawiedliwością. To była taka gadka, że naprawdę tylko naiwni mogliby to łyknąć. Odstępcy są już wszędzie. To nie ludzie gdzieś tam, ale to już może być każdy, twój najbliższy przyjaciel. Media to diabeł, to ludzie bez zasad rozdmuchują nie potrzebnie sprawy organizacji, przeinaczają...
Heh niech tam dalej żyją w strachu!! 


Offline Światus

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Lipiec, 2021, 23:01 »
Odstępcy są już wszędzie. To nie ludzie gdzieś tam, ale to już może być każdy, twój najbliższy przyjaciel. Media to diabeł, to ludzie bez zasad rozdmuchują nie potrzebnie sprawy organizacji, przeinaczają...

Paranoja murowana.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline hashcat

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Lipiec, 2021, 18:11 »
U mnie się szykuje oglądanie tejże popołudniowo-sobotniej części w gronie znajomych ze zboru w ten weekend, ale z tego co tu piszecie to już się obawiam... Jak tu zachować kamienną twarz  :P
"I saw the best minds of my generation destroyed by madness"


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2166
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Lipiec, 2021, 23:18 »
Ten materiał o o odstępcach to jest kompletny odjazd.

Tak na szybko dwa tematy do przetrawienia.
  • Czy Hiob wysłuchał argumentacji "odstępców"?
  • Co by było gdyby Katolicy dawno temu przyjęli obecne podeście ŚJ do odstępców?
         Kiedyś większość ŚJ to katoliccy odstępcy, czyli nie rozmawiać z nimi, nie słuchać ich zwodniczej mowy



Offline Światus

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Lipiec, 2021, 14:50 »
U mnie się szykuje oglądanie tejże popołudniowo-sobotniej części w gronie znajomych ze zboru w ten weekend, ale z tego co tu piszecie to już się obawiam... Jak tu zachować kamienną twarz  :P

Pamiętaj, że zachęcali do dyskusji nad każdą częścią kongresu  :D
Jak zachować kamienną twarz? Pomyśl o pogrzebie... organizacji.  :'(

NieZnaPrawdy

Według "Prowadzenia rozmów" wszyscy są odstępcami, oprócz ŚJ.
Dziwi więc, że nie rozmawia się tylko z niektórymi. Widocznie są różne kategorie odstępców  :)
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec, 2021, 14:57 wysłana przez Światus »
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Lipiec, 2021, 18:55 »
Właśnie rozmawiałem ze spotkaną siostrą, bardzo gorliwą i oddaną organizacji. A może Jehowie, nie wiem komu ;) Zapytała mnie czy oglądam kongres. Odpowiadam, że nie. Na to Ona, że jest punkt o odstępcach i Ona ze wszystkim się zgadza i poleca mi ten punkt/wykład. Dodam, że jak był ten wykład to miała gęsią skórkę, tak mi powiedziała. No cóż, że to Ja tak nie działam na kobiety :(
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Lipiec, 2021, 19:48 »
No więc chyba obejrzę. Może i ja dostane gęsiej skórki.  >:D Jakaś podpowiedź ? Jak, gdzie i o której godzinie?
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec, 2021, 19:50 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline sawaszi

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Lipiec, 2021, 21:01 »
Właśnie rozmawiałem ze spotkaną siostrą, bardzo gorliwą i oddaną organizacji. A może Jehowie, nie wiem komu ;) Zapytała mnie czy oglądam kongres. Odpowiadam, że nie. Na to Ona, że jest punkt o odstępcach i Ona ze wszystkim się zgadza i poleca mi ten punkt/wykład. Dodam, że jak był ten wykład to miała gęsią skórkę, tak mi powiedziała. No cóż, że to Ja tak nie działam na kobiety :(


Kiejś śpiewała Maryla Rodowicz w kultowej pieśni - "bo to co nas podnieca to się nazywa seks " ,"i kasa"  :P
- WTS (CK) - powiadają zawsze ; "kochamy was bardzo"  - zatem uważajcie żeby nie dać się 'wyruchać'  :o


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Lipiec, 2021, 21:22 »
- zatem uważajcie żeby nie dać się 'wyruchać'  :o
[/b][/size]

Sawaszi nie będę tak wulgarny jak ty, ale.... No cóż niech gęsie skórki robią co chcą, abym ja dostał gęsiej skórki >:D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline sawaszi

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Lipiec, 2021, 22:31 »


Sawaszi nie będę tak wulgarny jak ty, ale.... No cóż niech gęsie skórki robią co chcą, abym ja dostał gęsiej skórki >:D

Zaprawdę powiadam Ci
- to nie moje wulgaryzmy a prawda "o prawdzie" sprawiły mą 'obstrukcje' i brak zaufania do 'KC' WTS
Religia jest potrzebna aby uwierzyć w przywództwo przewodzącym - a każdy człowiek jeszcze ma ; dobrą i "nie przymuszoną wolę "  i zdrowy rozsądek - czego polecam wszystkim .


Offline Gostek

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Lipiec, 2021, 23:48 »
To stwierdzenie na końcu, że,, to jest wojna,, zbiło mnie z nóg całkowicie... 🙃
Dobre też było stwierdzenie, że te ławniczki wcale nie zapoznały się z zarzutami przeciwko  temu lekarzowi , bo,, był on tak bardzo przystojny.,, że tego nie uczyniły.. ( 1:30:20)🤣
Jest to karygodne. Widocznie mają swe owieczki za debili.

« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2021, 00:17 wysłana przez Gostek »


Offline sawaszi

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Sierpień, 2021, 00:38 »
Powiadają że każdy ma coś za uszami  :o
A jo wom powiadom ; myjcie uszy , twarz ,ręce i nogi

Albowiem czystość to podstawa zboru i komitet o to za-dba (zaiste)  :)- ( :D)
Ale jak to powiadają starzy górale ; "nie przejmuj się rolą , bo jak przegniesz to i tak cie w........ "  :-\
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2021, 00:48 wysłana przez sawaszi »


Offline Trinity

Odp: KONGRES 2021 - Silni dzięki wierze!
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Sierpień, 2021, 01:22 »
może trzeba rozwinąć temat wiary
co?
czy można ja wypracować czy jest to kwestia daru?
co myślicie?