Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zorganizowana akcja?  (Przeczytany 4285 razy)

Marzena

  • Gość
Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Marzec, 2021, 17:59 »
Z tym lenistwem to coś musi być...🤔 Bo też mi sie nie bedzie chcialo piec. Ale jakby na to nie spojrzeć, to my chyba niegodne jestesmy zeby spozywać, wiec chyba sie nic nie stanie jak sobie spozyjemy taki z zakwasem 😋

🤔 oczywiście, że jesteśmy godne, wątpisz w to😉..?


Offline Sebastian

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Marzec, 2021, 18:01 »
Wieczerza pańska w tym roku odbędzie się 27 marca.
jesteś pewny? przecież znaczyłoby to że Pamiątka wypada PRZED tzw. Niedzielą Palmową...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Takajaja

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Marzec, 2021, 18:08 »
Z tym lenistwem to coś musi być...🤔 Bo też mi sie nie bedzie chcialo piec. Ale jakby na to nie spojrzeć, to my chyba niegodne jestesmy zeby spozywać, wiec chyba sie nic nie stanie jak sobie spozyjemy taki z zakwasem 😋

🤔 oczywiście, że jesteśmy godne, wątpisz w to😉..?

🤦‍♀️ a tak, tak...po przeanalizowaniu faktów i mitów stwierdzam, ześ my godne, jak nikt inny Marzenko 😉. 


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Marzec, 2021, 18:47 »
jesteś pewny? przecież znaczyłoby to że Pamiątka wypada PRZED tzw. Niedzielą Palmową...

To na podobnej zasadzie jak żydowska Pascha - też przed katolicką Niedzielą Palmową.
Żeby było ciekawiej, to u prawosławnych w tym roku Wielkanoc dopiero 2 maja.  ;)


Offline Do

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Marzec, 2021, 21:07 »
jesteś pewny? przecież znaczyłoby to że Pamiątka wypada PRZED tzw. Niedzielą Palmową...

Tak, Mam to info bezpośrednio z jedynego prawdziwego kanału łączności  8-)


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Marzec, 2021, 22:15 »
Nie wiem jak to opowiedzieć zeby nie było. Dalej jestem pseudo aktywny.
Ale, ale... kurcze. Sa ludzie którzy w to wierzą. Oni się starają. Chcą zrobić cos dla Jehowy.  Czy to źle że do was piszą? Zoom. No można nabić godziny. Chyba nie to jest meritum. Co WAS boli? Ze napisali. To dobrze. Ze nie maja wiedzy... powinniście odpisać i ich kształcić. Pytanie: gdzie jest wasza miłość? Latwo się śmiać,  gorzej zrobić coś lepszego.

Ps: nie chodzi o to kto co uznaje za "prawdę" tylko jakie pobudki na tym forum ma. Poprawa ego. Uważam że 90% komentarzy do tego się sprowwadza. Gratuluje osobom które cos wnoszą z kanału łączności bo to trzon tego forum. Nie ilość kom a jakość....


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Marzec, 2021, 22:44 »
Nie wiem jak to opowiedzieć zeby nie było. Dalej jestem pseudo aktywny.
Ale, ale... kurcze. Sa ludzie którzy w to wierzą. Oni się starają. Chcą zrobić cos dla Jehowy.  Czy to źle że do was piszą? Zoom. No można nabić godziny. Chyba nie to jest meritum. Co WAS boli? Ze napisali. To dobrze. Ze nie maja wiedzy... powinniście odpisać i ich kształcić. Pytanie: gdzie jest wasza miłość? Latwo się śmiać,  gorzej zrobić coś lepszego.

Ps: nie chodzi o to kto co uznaje za "prawdę" tylko jakie pobudki na tym forum ma. Poprawa ego. Uważam że 90% komentarzy do tego się sprowwadza. Gratuluje osobom które cos wnoszą z kanału łączności bo to trzon tego forum. Nie ilość kom a jakość....

Masz kogoś konkretnego na myśli? Pisałeś o tym co mawiał, że nie rzuca się pereł między świnie?


Offline Takajaja

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Marzec, 2021, 23:13 »
Nie wiem jak to opowiedzieć zeby nie było. Dalej jestem pseudo aktywny.
Ale, ale... kurcze. Sa ludzie którzy w to wierzą. Oni się starają. Chcą zrobić cos dla Jehowy.  Czy to źle że do was piszą? Zoom. No można nabić godziny. Chyba nie to jest meritum. Co WAS boli? Ze napisali. To dobrze. Ze nie maja wiedzy... powinniście odpisać i ich kształcić. Pytanie: gdzie jest wasza miłość? Latwo się śmiać,  gorzej zrobić coś lepszego.

Ps: nie chodzi o to kto co uznaje za "prawdę" tylko jakie pobudki na tym forum ma. Poprawa ego. Uważam że 90% komentarzy do tego się sprowwadza. Gratuluje osobom które cos wnoszą z kanału łączności bo to trzon tego forum. Nie ilość kom a jakość....

Wybacz Warszawa Wschodnia, że pewne posty na forum ci przeszkadzają, ale....
Wez proszę pod uwagę że kazdy z nas jest inny (tak zreszta stworzył nas Bog, zeby nudno nie bylo) a przede wszystkim w innym stopniu zraniony przez organizacje SJ. Kazdy z nas tez jest na innym etapie leczenia tych ran, ktore cholernie bolą. Niektore z nich nigdy mogą sie nie zagoić.
Dlatego też podejscie do danego tematu dla kazdego z nas jest inne. I nie mozna wymagać od NAS, że wszyscy tu sobie bedziemy "jednoscią"(jak to ma byc w org)

Na poczatku mojego cholernego wybudzenia powaznie podchodziłam do tematow na forum. Bo to była powazna sprawa w danym momencie dla mnie. Ale nigdy też śmieszne posty, nie wzbudzaly we mnie niesmaku. Bo na dany temat trzeba spojrzeć z szerszej perspektywy. To tez pomoglo mi złapac dystans do roznych tematow.

Teraz jak trzeba cos powaznego napisac to pisze, a jak chce mi sie pośmiać i pozartowac z tematu z pewnymi forumowiczami to dlaczego nie? Kto mi zabroni? Czyż jestem na SK? Czyż wydaje świadectwo? Nie!

Napisales że "powinnismy odpisac i ich ksztalcic". A ja ci odpisze: MY NIC NIE MUSIMY! Taka prawda
Musielismy bedac w org.
Poza tym żeby to robić jak mówisz trzeba mieć chęci,siły, czas i duze zapasy wiary w to, że niektorych jeszcze mozna wybudzic. Ale nie oczekuj od nas tego! I nie wzbudzaj w nas przypadkiem poczucia winy, że powinnismy.
A pytanie "gdzie wasza milosc?" To troche mi śmierdzi świadkowskim podejsciem do sprawy i psychomanipulacją, jak zwykle.

P.S jeśli pytasz o tą milosc świadkowską, to moja została w org.gdzie jej miejsce. Bo tam sie tylko o niej mówi, ją sie wymaga, ją traktuje sie jako karte przetargową itp. Zresztą, tak jak ty w powyższym poscie.


Offline Sebastian

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Marzec, 2021, 00:37 »
Tak, Mam to info bezpośrednio z jedynego prawdziwego kanału łączności  8-)
to ciekawe, gdyż zawsze Pamiątka wypadała albo w tzw. Wielkim Tygodniu albo w Niedzielę Palmową.

sprawdziłem że NIE MA pomyłki, wg googli faktycznie pełnia księżyca wypada 28 marca 20:50
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2021, 01:15 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline dziewiatka

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Marzec, 2021, 09:27 »
Ja mogę powiedzieć co mnie wku.....rząd,to samo co byłego akwizytora gdy  go nawiedzają akwizytorzy z jego dawnej firmy.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Marzec, 2021, 09:31 »
to ciekawe, gdyż zawsze Pamiątka wypadała albo w tzw. Wielkim Tygodniu albo w Niedzielę Palmową.

sprawdziłem że NIE MA pomyłki, wg googli faktycznie pełnia księżyca wypada 28 marca 20:50

Gdyby tak podchodzić, to pamiątka musiałaby być może być raczej właśnie w niedzielę palmową?
Choć pełnia jest jego naturalną konsekwencją, to chodzi tu bardziej o nów i to nie nasz polski ale Jerozolimski. Wtedy starożydowscy kapłani obserwowaliby czy ukaże się księżyc i rozpoczęliby nowy miesiąc. Jeśli okazałoby się dodatkowo, że na polach są miękkie kłosy zbóż, rozpocząłby się pierwszy miesiąc roku - Abib. 10 dnia tego miesiąca, każdy musiałby postarać się o baranka dla rodziny by strzec go aż do czternastego dnia tego miesiąca, gdy miała nastąpić rzeź baranków. Nocą należało zjeść go upieczonego w ziołach zagryzając niekwaszonym chlebem.
Później była niewola babilońska, Żydom bardziej od Bożego Abiba spodobał się babiloński Nisannu. Tak więc w 2021 roku 27 marca mamy 14 Nisan.

Tylko po co te wszystkie wyliczanki skoro naoczny świadek napisał:
"Od Kajfasza zaprowadzili Jezusa do pretorium. A było to wczesnym rankiem. Oni sami jednak nie weszli do pretorium, aby się nie skalać, lecz aby móc spożyć Paschę"[/b][Jn.18:28]
Tam to więc, ze względu na żydowski dzień Przygotowania, złożono Jezusa, bo grób znajdował się w pobliżu. [Jn.19:42]


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Marzec, 2021, 10:29 »
Pewnie ze nic nie musicie i wszystko możecie. Można się śmiać z ludzi i z tego co robią. Można im współczuć. Mozna tez krytykować organizacje i to jak działa. Wszystko można. Tym bardziej że większość i tak tego nie zobaczy.
Ja też moge napisać co uważam za stosowne i nie muszę się martwić czy ktoś to nazwie orgowska miłością albo orgowska manipulacja.
I chyba nie jest tak ze cos mi przeszkadza na forum i musi się zmienić. Każdy może olać co napisałem albo się zastanowić co sam o tym myśli. Chyba do tego ono służy.
Jeżeli ktoś używa go jako terapii tez spoko nic mi do tego.
Miłość orgowska jest bardzo rozna i wrzucanie wszystkiego do jednego wora tez nie ma większego sensu. Znam ludzi pełnych miłości i takich bardziej fanatycznych. I to w sumie wlasnie w obronie tych pierwszych pisze. Nie zapominajmy ze tam są i pewnie dalej będą dobrzy ludzie. Tak samo jak w kościele katolickim, prawosławnym islami itd. 


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Marzec, 2021, 10:33 »
Pewnie ze nic nie musicie i wszystko możecie. Można się śmiać z ludzi i z tego co robią. Można im współczuć. Mozna tez krytykować organizacje i to jak działa. Wszystko można. Tym bardziej że większość i tak tego nie zobaczy.
Ja też moge napisać co uważam za stosowne i nie muszę się martwić czy ktoś to nazwie orgowska miłością albo orgowska manipulacja.
I chyba nie jest tak ze cos mi przeszkadza na forum i musi się zmienić. Każdy może olać co napisałem albo się zastanowić co sam o tym myśli. Chyba do tego ono służy.
Jeżeli ktoś używa go jako terapii tez spoko nic mi do tego.
Miłość orgowska jest bardzo rozna i wrzucanie wszystkiego do jednego wora tez nie ma większego sensu. Znam ludzi pełnych miłości i takich bardziej fanatycznych. I to w sumie wlasnie w obronie tych pierwszych pisze. Nie zapominajmy ze tam są i pewnie dalej będą dobrzy ludzie. Tak samo jak w kościele katolickim, prawosławnym islami itd.

O kim piszesz? Tak konkretniej.


Offline Blue

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Marzec, 2021, 10:40 »
Nie wiem jak to opowiedzieć zeby nie było. Dalej jestem pseudo aktywny.
Ale, ale... kurcze. Sa ludzie którzy w to wierzą. Oni się starają. Chcą zrobić cos dla Jehowy.  Czy to źle że do was piszą? Zoom. No można nabić godziny. Chyba nie to jest meritum. Co WAS boli? Ze napisali. To dobrze. Ze nie maja wiedzy... powinniście odpisać i ich kształcić. Pytanie: gdzie jest wasza miłość? Latwo się śmiać,  gorzej zrobić coś lepszego.

Ps: nie chodzi o to kto co uznaje za "prawdę" tylko jakie pobudki na tym forum ma. Poprawa ego. Uważam że 90% komentarzy do tego się sprowwadza. Gratuluje osobom które cos wnoszą z kanału łączności bo to trzon tego forum. Nie ilość kom a jakość....

Warszawa, ja też jestem skonfliktowany co do zarzutów, które niektórzy odstępcy rzuczają w stronę braci i sióstr. Podobnie jak Ty, jestem pseudoaktywny. Raz na miesiąc posiedzę z kilkoma osobami na zoomie, które skrobią w godzinę jeden list. Czasami rzucę jakimś wersetem, przytemperuję gdy za bardzo straszą Armagedonem, zaapeluje o dobry wydźwięk listu/wiadomości.
Mimo wszystko widzę dużo braci i sióstr, którzy biorą dużo satysfakcji z takiej służby. Cieszy ich współpraca z przyjaciółmi, wspólny cel, anegdotki i inne normalne rzeczy. Kocham tych ludzi, wiem, że oni też mnie kochają, choć nie spojrzeliby nawet w moją stronę, gdyby dowiedzieli się co naprawdę sądze o ich Bogu i wierzeniach. Jednak nie obwiniam ich o to - sam taki byłem pod czarem Watchtower. Nie jestem aż takim hipokrytą.

Jednak mimo tego wszystkiego - miłości, przyjażni i dobrych chwili nie możesz zapominać o kilku faktach.

Ta wspaniała służba, głoszenie propagandy Ciała Kierowniczego oraz indoktrynowanie nowych prowadzi do rozbicia rodzin, wyrzucania niewierzących dzieci z domu, życia w wstydzie z powodu prawie wszystkeigo co związane z seksualnością człowieka, odmawiania sobie oraz swoim dzieciom transfuzji krwii oraz życia w przeświadczeniu, że już za chwilę Bóg wymorduje ok 7-8 mld ludzi, którzy nie podążali za "współczesnym Żydem" z Nowego Yorku.   

Ci wszyscy kochani bracia oraz siostry (w tym i ja) braliśmy udział w propagowaniu prawdziwie niegodziwych doktryn, które kosztowały tysiące zrujnowanych i straconych żyć. Nie dziw się, że tak alergicznie niektórzy reagują na tę propagandę.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Marzec, 2021, 10:49 »
... Raz na miesiąc posiedzę z kilkoma osobami na zoomie, które skrobią w godzinę jeden list. Czasami rzucę jakimś wersetem, przytemperuję gdy za bardzo straszą Armagedonem, zaapeluje o dobry wydźwięk listu/wiadomości.
...
Ta wspaniała służba, głoszenie propagandy Ciała Kierowniczego oraz indoktrynowanie nowych prowadzi do: rozbicia rodzin, wyrzucania niewierzących dzieci z domu, życia w wstydzie z powodu prawie wszystkeigo co związane z seksualnością człowieka, odmawiania sobie oraz swoim dzieciom transfuzji krwii oraz życia w przeświadczeniu, że już za chwilę Bóg wymorduje ok 7-8 mld ludzi, którzy nie podążali za "współczesnym Żydem" z Nowego Yorku.   

Ci wszyscy kochani bracia oraz siostry (w tym i ja) braliśmy udział w propagowaniu prawdziwie niegodziwych doktryn, które kosztowały tysiące zrujnowanych i straconych żyć. Nie dziw się, że tak alergicznie niektórzy reagują na tę propagandę.

Ja, mimo formalnego nieodłączenia i niewykluczenia, nie jestem już nawet pseudoaktywny. Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby nie dbać o pozytywny wydźwięk tej służby. Czy nie lepiej pokazywać radykalne oblicze ORG-a? Może właśnie kłaść nacisk na straszenie Armagedonem. W każdym razie, chyba lepiej tak te listy redagować aby nie niszczyć komuś życia, skoro uważa się, że do takiego zniszczenia może dojść.