Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zorganizowana akcja?  (Przeczytany 4286 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Zorganizowana akcja?
« dnia: 04 Marzec, 2021, 21:30 »
Właśnie miałem telefon, a właściwie dwa. Jeden od tatusia duchowego, a 5 minut później drugi z nieznanego numeru telefonu. Czy to jakaś zorganizowana akcja nawiązania kontaktu z nieczynnymi przed pamiątką? Miał ktoś taki przypadek?

A więc zorganizowana akcja. Zamiast kampani zapraszania na pamiątkę dzwonią. Ja nie odebrałem więc otrzymałem parę minut później sms zachęcającego do wzięcia udziału w pamiątce. Do sms dołączono link gdzie będę mógł on-line wziąć udział w pamiątce. W imieniu grona starszych zachęcamy Cię bracie Gandalfie  ;) 
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2021, 21:53 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Do

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec, 2021, 22:19 »
Były zachenty aby z zapraszaniem skupić się na:
Znajomych z pracy, rodzinie nie w prawdzie, sąsiadach i właśnie na tych co osłabli duchowo...


Offline Estera

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec, 2021, 22:20 »
   Gandalfie Szary.
   Tu wskazówki z listu z 18 lutego 2021 roku, jak prowadzić kampanię zapraszania na pamiątkę.


   22. Kampania zapraszania na wykład specjalny i Pamiątkę.
   Tak jak w poprzednich latach odbędzie się ogólnoświatowa kampania zapraszania jak największej liczby osób na wykład specjalny i Pamiątkę.
   Ponieważ ze względu na pandemię służba od domu do domu i świadczenie publiczne są zawieszone, każde grono starszych będzie musiało ustalić,
   jak najlepiej opracować teren zboru, korzystając z innych metod. Ponadto głosicielom można przypomnieć o zapraszaniu członków rodzin niebędących Świadkami,
   członków rodzin, którzy są nieczynni, zainteresowanych, z którymi prowadzone jest studium, osób, u których dokonuje się odwiedzin, oraz innych znajomych.
   Jeśli ktoś wyrazi szczerą chęć skorzystania z tych wydarzeń, można mu podać informacje dotyczące sposobu podłączenia się do nich. 
   Chociaż tych szczegółów nie należy umieszczać na zaproszeniach ani w listach wysyłanych do osób, które jeszcze nie wyraziły chęci skorzystania z programu,
   to należy dodać następujące zdanie: „Z powodu pandemii wydarzenia te nie będą organizowane w konkretnej lokalizacji”.
   Można dołączyć numer telefonu kontaktowego. W razie potrzeby zaproszenia można wydrukować z serwisu jw.org.
   Ponieważ w większości zborów wykład specjalny oraz wykład podczas Pamiątki zostaną przedstawione na żywo w trybie wideokonferencji,
   więc ich nagrania nie będą zamieszczone w serwisie jw.org, jak to było w minionym roku.


   Nie czujesz się zaszczycony, że o Tobie pamiętają?
   ;D ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Technolog

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Marzec, 2021, 08:40 »
Czy to jakaś zorganizowana akcja nawiązania kontaktu z nieczynnymi przed pamiątką?
Tak i jeszcze w tym roku jest zorganizowana akcja kontaktu z wszystkimi nieczynnymi.
Zobacz ogłoszenia ze stycznia.
https://sjwp.pl/index.php?topic=10414.msg229707#msg229707
Cytuj
"7. Szczególne starania podejmowane z myślą o nieczynnych.
(...)
Chcąc przygotować się do podjęcia
w tym roku szczególnych starań, by pomóc nieczynnym wrócić do Jehowy, wszyscy starsi
powinni starannie i z modlitwą przejrzeć książkę ʽPaście’, rozdział 25, akapity 3 i 12-18."


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Marzec, 2021, 20:05 »
Ciekawe czy do mnie zadzwonią...   >:D >:D >:D >:D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline dawalkowiak

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Marzec, 2021, 20:11 »
Do mnie zaczęli pisać i dzwonić, ale to pewnie dlatego, że niedawno miałem niezłą spinę ze swoim nadzorcą grupy. Więc pewnie przypomnieli sobie o mnie i nawet zaproponowali wizytę  :)) Oczywiście grzecznie powiedziałem, że teraz już nie jest mi potrzebna, bo i tak nic to nie da i szkoda ich czasu.

Sorry za ten wpis teraz, ale hasło "zorganizowana akcja" kojarzy mi się z pewnym kultowym filmem (sceną)    ;D ;D
Bo dobrze jest wiedzieć, ale nie dobrze jest wiedzieć, że się wie...


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Marzec, 2021, 20:16 »
A do mnie nikt się nie odzywa... Skrycie liczę na to że może bracia się jeszcze do mnie odezwą aby nawiązać kontakt. Brakuje mi love bombingu, był taki fajny kiedy zaczynano ze mną studium biblijne czerwonej książeczki.
nihilista


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Marzec, 2021, 20:50 »
Może sprostuję. Przez mój miejscowy zbór jestem uważany jako wróg nr 1 organizacji, człowiek opętany przez demony, zaciekły odstępca, a nawet słyszałem, że jestem czołowym odstępcą na pomorzu.  ;D Dlatego moje pytanie
Ciekawe czy do mnie zadzwonią...   >:D >:D >:D >:D
Było retoryczne.  ;D ;D ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Takajaja

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Marzec, 2021, 13:34 »
Jacy oni są przewidywalni....co roku wiadomo, że beda zachecać do kontaktu z nieczynnymi 🤦‍♀️☹. Wiec, coż sie tu dziwić kochani?
To, tak jak ze świetami. Co roku o tej samej porze tj.z miesiac wczesniej zawsze w sklepach pojawiaja sie zajaczki i jajeczka na Wielkanoc, a mikolaje na Boze Narodzenie.


Offline Fantom

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Marzec, 2021, 16:25 »
 Otrzymałem list z zaproszeniem na Pamiątkę na ZOOM. W liście podano e-mail nadawcy. Jeżeli ktoś chce skorzystać z Pamiątki przez ZOOM, to mogę w wiadomości prywatnej podać namiar na tę osobę. Osoba zapraszająca  poda ID i hasło.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Marzena

  • Gość
Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Marzec, 2021, 16:03 »
Kiedy wypada w tym roku to niesamowite święto pamiątki?


Offline Takajaja

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Marzec, 2021, 16:27 »
Kiedy wypada w tym roku to niesamowite święto pamiątki?

Marzenko!! 😱 jak to kiedy? 14 Nisan😂

Ok, ok...zarcik😉 też nie wiem kiedy. Jesli chodzi o ten nasz kalendarz. Chetnie poznam date....specjalnie wtedy butle wina wypije i placek chlebowy schrupie 😋 jak nigdy. Chodzbym sie miała ze...gać😉


Marzena

  • Gość
Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Marzec, 2021, 16:37 »
Marzenko!! 😱 jak to kiedy? 14 Nisan😂

Ok, ok...zarcik😉 też nie wiem kiedy. Jesli chodzi o ten nasz kalendarz. Chetnie poznam date....specjalnie wtedy butle wina wypije i placek chlebowy schrupie 😋 jak nigdy. Chodzbym sie miała ze...gać😉

😀 to Ci się udało ubawiłam się jak nigdy 😀😀 winko to i ja wypiję z chleba jednak rezygnuję za leniwa na wypieki jestem😉


Offline Do

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Marzec, 2021, 16:49 »
Wieczerza pańska w tym roku odbędzie się 27 marca.


Offline Takajaja

Odp: Zorganizowana akcja?
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Marzec, 2021, 17:11 »
😀 to Ci się udało ubawiłam się jak nigdy 😀😀 winko to i ja wypiję z chleba jednak rezygnuję za leniwa na wypieki jestem😉

Z tym lenistwem to coś musi być...🤔 Bo też mi sie nie bedzie chcialo piec. Ale jakby na to nie spojrzeć, to my chyba niegodne jestesmy zeby spozywać, wiec chyba sie nic nie stanie jak sobie spozyjemy taki z zakwasem 😋
Wieczerza pańska w tym roku odbędzie się 27 marca.

To chyba sobota! To dobrze, przynajmniej jak sie opić to lepiej w sobote niż w tygodniu 😊 Poza tym na tygodniu trudniej o towarzystwo.