Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak usunąć profil?  (Przeczytany 4005 razy)

BetMen

  • Gość
Jak usunąć profil?
« dnia: 31 Grudzień, 2020, 08:18 »
Doszedłem do takiego etapu,że czytanie i pisanie na forum przynosi więcej strat niż korzyści...
Dla własnego zdrowia psychicznego, postanowił opuścić to miejsce!
Jak zatem mogę usunąć konto? Nie widzę takiej opcji...


Offline Matylda

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień, 2020, 08:24 »
Gumką wytrzyj.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień, 2020, 08:52 »
Doszedłem do takiego etapu,że czytanie i pisanie na forum przynosi więcej strat niż korzyści...
Dla własnego zdrowia psychicznego, postanowił opuścić to miejsce!
Jak zatem mogę usunąć konto? Nie widzę takiej opcji...

Czy myślałeś o specjalistycznej pomocy? Jeśli faktycznie czytanie i pisanie (to powszechne, wręcz podstawowe umiejętności) zagraża Twojemu zdrowiu psychicznemu to prawdopodobnie potrzebujesz pilnej pomocy. Czy słuchanie i oglądanie też wywołuje negatywne emocje?
W każdym razie życzę Ci zdrowia i wszelkiej pomyślności.


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudzień, 2020, 09:25 »
U mnie podobne odczucia. Tych perełek dla których jestem tu jest co raz mniej :(

Chociaz tak drastycznej decyzji jeszcze nie podjąłem.


Offline Storczyk

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Grudzień, 2020, 09:27 »
Doszedłem do takiego etapu,że czytanie i pisanie na forum przynosi więcej strat niż korzyści...
Dla własnego zdrowia psychicznego, postanowił opuścić to miejsce!
Jak zatem mogę usunąć konto? Nie widzę takiej opcji...
Nie wygłupiaj się ???


Offline Matylda

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Grudzień, 2020, 09:35 »
Chłopcy przestańcie dramatyzować.
Wystarczy się wylogować i już.
Tu nie ma tak jak w zborze że was wykluczają i potem pozamiatane.
Nauczyć się trzeba funkcjonować wśród ludzi którzy mają różne zdania na różne tematy.
Nie oczekiwać perełek tylko. Zrozumieć że życie składa się  wielu barw. Nie ma co konta usuwać bo jeszcze nie raz bieda może do dupy zajrzeć i wsparcie się przyda. Wierzcie mi wiem co mówię trzydzieści parę lat katurlam się po tym okropnym "świecie".
Kiedy ja odeszłam od  sekty nie było miejsca jak to żeby zamienić parę słów po naszemu. Trzeba było sobie radzić. Docencie to co macie.


Offline Storczyk

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Grudzień, 2020, 10:11 »
Ot, przewrotność życia Matylda. Ty  trzydzieści parę lat katurlasz się po świecie, inni np: ja, układałam się tyle samo lat  w świadkach :) :)



 


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Grudzień, 2020, 11:06 »
U mnie podobne odczucia. Tych perełek dla których jestem tu jest co raz mniej :(

Chociaz tak drastycznej decyzji jeszcze nie podjąłem.

O jakich perełkach piszesz? Jest ich coraz mniej na forum? Ktoś usuwa wstawione tu wcześnie listy do grona starszych, skany książek, zdemaskowane przez Roszadę "nowe światła"? O co chodzi?


Offline Blue

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Grudzień, 2020, 11:36 »
BetMen, proszę Cię, czy jesteś na forum dlatego, że chcesz aby wszyscy się z Tobą zgadzali? Szukasz poklasku dla każdej Twojej decyzji?

To nie zbór - tutaj każdy ma prawo zabrać głos w ważnych dla siebie sprawach. Może też oczekiwać, że niektórzy z tym zdaniem mogą się nie zgadzać. Jeżeli ktoś Cię obraża, to zaraportuj go - nikt nie ma do tego prawa.
Na tym forum możesz znaleźć ludzi, którzy choć trochę rozumieją co przechodzisz. Znajdziesz tuż też komentarze na temat tego, co dzieje się w organizacji, które nie są przefiltrowane przez zborowe uwielbienie.
Masz pełne prawo się stąd wylogować, usunąć profil i nie mieć z nami nic do czynienia. Pamiętaj jednak, że nikt z nas Cię nie wykluczy i nie będzie używał wobec Ciebie ostracyzmu.

Można się pokłócić, ale dlaczego od razu się obrażać? Ja tam bardzo Cię cenią jako forumowicza i życzę wszystkiego najlepszego :D


Offline Matylda

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Grudzień, 2020, 12:17 »
Ot, przewrotność życia Matylda. Ty  trzydzieści parę lat katurlasz się po świecie, inni np: ja, układałam się tyle samo lat  w świadkach :) :)
Storczyku bo przełom lat 80 tych i 90btych słusznie minionego wieku był okresem wielkiego wzrostu u świadków, chyba. Dziwne czasy to były ale piękne do życia.. W czasach kiedy każdy zaczynał ciągnąć w swoją stronę, kiedy rodziły się i upadły fortuny. Powstawały biznesy na łóżkach polowych. Niektórzy zaczynali latać do Hiszpanii, grzać tyłki,  inni wtedy harowali  na trzech etatach. Królowały muzyka, seks, wino i śpiew. Powstała polska mafia. Panowało pozorne szczęście i prawdziwy haos. W tych czasach świadkowie że swoim poukladaniem, radością, wszechobecnym uśmiechem. Ze swoimi kongresami na których i wokół których panował porządek jak na dworze angielskiej królewny, byli zawsze tam gdzie trzeba, gotowi "wspierać". Temu ja się bardzo temu nie dziwię że był napływ. Potem przyszły gorsze czasy lat dwutysięcznych, bieda, gigantyczne bezrobocie a w zborze wszedobylskie szczęście 😎W takich czasach trudno było odejść.
Szkoda tych lat, ale nie ma co sypać głowy popiołem, trzeba iść dalej z głową do góry.
30 lat w tą czy we wtą 😊 to jeszcze nie całe życie.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2020, 12:22 wysłana przez Matylda »


Offline Gostek

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Grudzień, 2020, 12:20 »
BetMenie nie rób w życiu nic na siłę  ! Jak się masz tutaj męczyć,to lepiej poszukaj sobie innego towarzystwa. Może znajdziesz gdzieś takich ludzi co to będą Ciebie za wszystko podziwiać.

Albo ugryź się w język, przemyśl jeszcze raz wszystko. Ewentualnie ukoj nerwy czyś w płynie albo proszku i pisz dalej tu na forum co myślisz uwzględniając równocześnie, że inni nie muszą zgadzać się z Tobą we wszystkim i że mają prawo widzieć różne sprawy inaczej.
Pozdrawiam


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Grudzień, 2020, 12:51 »
Doszedłem do takiego etapu,że czytanie i pisanie na forum przynosi więcej strat niż korzyści...
Dla własnego zdrowia psychicznego, postanowił opuścić to miejsce!
Jak zatem mogę usunąć konto? Nie widzę takiej opcji...
Konta sam nie możesz usunąć. Może to zrobić admin. Czyli mav lub ja. Napisz PW że chcesz usunięcia konta, a po 7 dniach, jak nie zmienisz zdania. Usuniemy je.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline MotylaNoga

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Grudzień, 2020, 13:16 »
Doszedłem do takiego etapu,że czytanie i pisanie na forum przynosi więcej strat niż korzyści...
Dla własnego zdrowia psychicznego, postanowił opuścić to miejsce!
Jak zatem mogę usunąć konto? Nie widzę takiej opcji...

No niestety masz rację, fora nie dość że nie zbawiają to często bardziej szkodzą niż pomagają. Pomagają ale tylko na pozór. Pomyślności życzę 👍🏿


BetMen

  • Gość
Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Grudzień, 2020, 13:38 »
Konta sam nie możesz usunąć. Może to zrobić admin. Czyli mav lub ja. Napisz PW że chcesz usunięcia konta, a po 7 dniach, jak nie zmienisz zdania. Usuniemy je.
Zgodnie z sugestią, zrobione!


Offline Technolog

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Grudzień, 2020, 13:39 »
No niestety masz rację, fora nie dość że nie zbawiają to często bardziej szkodzą niż pomagają. Pomagają ale tylko na pozór. Pomyślności życzę 👍🏿
Mi póki co pomogło ignorowanie osób, które przychodzą tu nie po to, żeby dyskutować tylko się wyżyć, nabijać posty i łapać lubiki i poklask.
Konta sam nie możesz usunąć. Może to zrobić admin. Czyli mav lub ja. Napisz PW że chcesz usunięcia konta, a po 7 dniach, jak nie zmienisz zdania. Usuniemy je.
Mogłaby być opcja: zgłoś prośbę o usunięcie konta. Było by łatwiej.
Po usunięciu posty są anonimizowane?