Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak usunąć profil?  (Przeczytany 4095 razy)

BetMen

  • Gość
Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Grudzień, 2020, 13:41 »
Mogłaby być opcja: zgłoś prośbę o usunięcie konta. Było by łatwiej.
Po usunięciu posty są anonimizowane?
Byłoby łatwiej odejść, niż z Organizacji... >:D
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2020, 13:43 wysłana przez BetMen »


Offline MotylaNoga

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Grudzień, 2020, 13:50 »
Byłoby łatwiej odejść, niż z Organizacji... >:D

Jak widać nawet na forach robią problem z odejściem z niego. Nawet tu ważne są statystyki. Co z tego że zarejestrowanych jest ok 1800 osób skoro tak naprawdę udziela się może ze trzydzieści osób, które uważają, że posiadają jedyną prawdę tylko im objawioną.


Offline zenobia

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Grudzień, 2020, 13:58 »
Bet Men w bardzo oględny sposób wyraził to co czuje , skąd zatem te złośliwości pod jego adresem?


Offline Technolog

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Grudzień, 2020, 14:08 »
Jak widać nawet na forach robią problem z odejściem z niego. Nawet tu ważne są statystyki. Co z tego że zarejestrowanych jest ok 1800 osób skoro tak naprawdę udziela się może ze trzydzieści osób, które uważają, że posiadają jedyną prawdę tylko im objawioną.
Może jest to technicznie nie możliwe i nie ma wtyczki, która posiada taką opcję.
Ale temat do sprawdzenia.


BetMen

  • Gość
Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Grudzień, 2020, 14:08 »
Bet Men w bardzo oględny sposób wyraził to co czuje , skąd zatem te złośliwości pod jego adresem?
Już mnie to nie rusza, będę się teraz udzielał tu https://www.facebook.com/ZpamietnikaNieudacznika-100110188095017/


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Grudzień, 2020, 14:21 »
No niestety masz rację, fora nie dość że nie zbawiają to często bardziej szkodzą niż pomagają. Pomagają ale tylko na pozór. Pomyślności życzę 👍🏿

No niestety, zbawić może jedynie wiara w Jezusa São Salvadora - to u chrześcijan.
Zbawić może również zabicie chrześcijanina - np u wyznawców Allaha.
Jak widać to co jednych zbawia, innym może śmiertelnie szkodzić.
Więc forum jeśli szkodzi (np. kłamstwom JW.ORGa) może być dla innych bardzo pomocne
... ale nie każdy jest to wstanie pojąć, bo do przejścia z żywienia się mlekiem na pokarm stały trzeba dojrzeć.


BetMen

  • Gość
Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Grudzień, 2020, 16:52 »
Ja już podjąłem decyzje na koniec roku, także wszystkim życzę najlepszego!
Bez pandemii a przy tym mądrych decyzji rządzących, trzymajcie się  ^-^


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Grudzień, 2020, 16:54 »
Trzymaj się BetMen. Może jeszcze zmienisz zdanie. Jeśli nie, to wszystkiego najlepszego dla Ciebie.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Grudzień, 2020, 17:03 »
Witaj BetMen:
Powiedz szczerze - Gdzie tak będzie Ci złe jak tutaj. Czy to bąbelki w płynie zadziałały w tak huraganowej decyzji?


Offline sawaszi

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Grudzień, 2020, 17:08 »
BetMen - życzę Ci wszystkiego najlepszego w nowym roku 2021
Odpocznij (od forum) i wróć tu z żoną w dobrym nastroju
Pozdrawiam Cię  :)


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Grudzień, 2020, 17:10 »
O jakich perełkach piszesz? Jest ich coraz mniej na forum? Ktoś usuwa wstawione tu wcześnie listy do grona starszych, skany książek, zdemaskowane przez Roszadę "nowe światła"? O co chodzi?

Perełki to takie komy gdzie jest jakaś merytoryka i sens. Dotyczy raczej nowych postów a nie tego co juz jest.  Często dyskusja jest dosc personalna a poziom nabijania z orga podwórkowy, taki raczej w stylu wyleje bo mi się ulewa. Jakby wlasnie chodziło o to żeby napisać nie koniecznie wiedząc po co. Perełki to tez wlasnie listy, info z Australii, info o wierzeniach i czytam wszystkie teorie na temat Jezusa itd. Walka czy historia jest prawdziwa, czy te czy inne wierzenia są ok lub nie, jest w moim odczuciu slaba i odbiera chęć do pisania. Bo po co jak zaraz mozna oderwać


Offline Proctor

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Grudzień, 2020, 18:15 »
Doszedłem do takiego etapu,że czytanie i pisanie na forum przynosi więcej strat niż korzyści...
Dla własnego zdrowia psychicznego, postanowił opuścić to miejsce!
Wydaje mi się że wystarczy nie wchodzić na to forum albo pisać z tymi którzy nam odpowiadają.
Takie działanie przypomina mi  usuwanie w telefonie kontaktów osób których nie lubię. Czy to spowoduje że problem zniknie?
Ale co ja tam wiem🙂



Offline sawaszi

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Grudzień, 2020, 18:52 »
Wydaje mi się że wystarczy nie wchodzić na to forum albo pisać z tymi którzy nam odpowiadają.
Takie działanie przypomina mi  usuwanie w telefonie kontaktów osób których nie lubię. Czy to spowoduje że problem zniknie?
Ale co ja tam wiem🙂


Łojtam , łojtam - to forum (z samej nazwy) jest dyskusyjne i taki 'magiel' własnych przeżyć  i doświadczeń związanych z przynależnością do ŚJ
Odpocząć oczywiście warto od czytania i pisania tu
Ale jak napisano "gdzie pujdziem" - na inne fora ?
Pytam się - jakie ?


BetMen

  • Gość
Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #28 dnia: 31 Grudzień, 2020, 19:55 »
Zjedźcie coś dobrego, napijcie się zacnego trunku i cieszcie się życiem!
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień, 2020, 19:58 wysłana przez BetMen »


Offline sawaszi

Odp: Jak usunąć profil?
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Grudzień, 2020, 20:12 »
Zjedźcie coś dobrego, napijcie się zacnego trunku i cieszcie się życiem!

Szlachta pije teraz miód pitny (trójniak)  :D