Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Sprawozdanie z działalności za rok 2020  (Przeczytany 10018 razy)

Offline Tadeos

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #60 dnia: 09 Styczeń, 2021, 18:46 »
Jestem ciekawy kiedy ostatnio w naszym kraju odnotowano średnią 111000 głosicieli?


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #61 dnia: 09 Styczeń, 2021, 19:21 »
1993?

Sam jestem ciekaw w sumie, to było chwilę temu kiedy ostatnio patrzyłem w sprawozdania.
nihilista


Offline Gostek

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #62 dnia: 09 Styczeń, 2021, 20:00 »
A ja jestem ciekaw, kiedy liczba ta spadnie poniżej 100tyś w Polsce.  ;D


Online gerontas

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #63 dnia: 09 Styczeń, 2021, 20:22 »
6 lat i mamy poniżej 100 tyś. Ponad 2 tyś rocznie na minusie.
Nowi prawie nie napływają.
Dzieci świadków nie garną się do sekty.
Przebudzeni odchodzą
Starsi wiekiem wiadomo też "odchodzą".

Pomimo usilnych starań CK, przyszłość organizacji jawi się w szarych barwach.
Choć całkowicie nie zaniknie ponieważ zawsze będą żyli ludzie podatni na strażnicową propagandę.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #64 dnia: 09 Styczeń, 2021, 20:39 »
6 lat i mamy poniżej 100 tyś. Ponad 2 tyś rocznie na minusie.


To wariant pesymistyczny bo liniowy.
W wariancie optymistycznym może być wykładniczy.


Online gerontas

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #65 dnia: 09 Styczeń, 2021, 20:46 »
Wykładniczego spadku nie będzie choćby z tego względu, że liczba głosicieli będzie się kurczyć co z tym idzie dynamika spadku też będzie mniejsza z każdym kolejnym rokiem.
Zatem w pierwszych latach od dziś, spadek liczby głosicieli będzie większy niż w latach kolejnych.


Offline janeczek

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #66 dnia: 10 Styczeń, 2021, 11:11 »
Pandemia im pomogła ze spadkiem aktywnych zmniejszyli wymagania na głosiciela teraz to deklaracja bez wchodzenie w życie z buciorami, u mnie pare osób zaczeło składać owoc pomimo że są już poza orgiem lepsze relacje z betonem zborowym, org wie że na dziewczyny to działa one nie chcą krzywdzić urażać jest to ważne dla nich w sumie to dobra cecha charakteru, no na coś takiego jak ja nie dział ja stosuje zasadę zwalczaj antychrysta jak możesz czym możesz nie unikam sporu CK org to wrogowie jestem w środku i tak zostanie, mnie by nie zdziwiło jakby w tym roku mieli wzrost w PL w sumie na dwoje babka wróżyła sypią się im doktryny ten debilizm o królu północy Rosja byle oczytana osoba wie że to bzdura przy mocy Chin, zabieranie swoim możliwość lepszego życia złe widzenie studiów a zarazem opłacanie w USA studiów dla swoich na kierunki prawnicze medyczne żeby mieć swoich, obrona przed odszkodowaniami za pedofilje obrona umierania za krew o tych studiach wiem od rodziny z usa tak po 2 wojnie sporo wyemigrowało w orgu zostały 2 osoby ale reszta jeszcze wie co tam się dzieje, tam to już korpo pełną mordą u nas nie jest to możliwe jesteśmy jako naród rodzinni lutcy, do nadarzyna musiał Moris dać obcych bo u naszych nie był odpowiedniego ścierwa korpo dobrze to o nas świadczy jak za Stalina obcy musieli być katami, no cóż każdy ma swój krzyż i są sytuacje że można tylko czekać aż antychryst upadnie
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Technolog

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #67 dnia: 10 Styczeń, 2021, 15:18 »
Pandemia im pomogła ze spadkiem aktywnych zmniejszyli wymagania na głosiciela teraz to deklaracja bez wchodzenie w życie z buciorami, u mnie pare osób zaczeło składać owoc pomimo że są już poza orgiem lepsze relacje z betonem zborowym.....
A tak w skrócie o co chodzi? Bo ten jednozdaniowy post trudno się czyta.