Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Sprawozdanie z działalności za rok 2020  (Przeczytany 10020 razy)

Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Grudzień, 2020, 12:55 »
Nie rozumiem jak mogą twierdzić że mają mniej głosicieli ale lepszych skoro właśnie musieli wyrzucić do kosza wymagania co do czasu w służbie? Mają mniej głosicieli i do tego są to gorsi głosiciele niż wcześniej.
nihilista


Offline Reskator

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Grudzień, 2020, 16:24 »
Rok 2020 mija-sprawozdania z działalności WTS są pochodną wirusa w wielu tabelkach
Patrzę w rok 2021 jak będzie wyglądała Pamiątka czy tak jak dziś pasterka?
Covid jest zabójczy dla religii,sekt,gospodarki,rodzin- idzie nowe.
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień, 2020, 16:31 wysłana przez Reskator »


Offline Sebastian

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Grudzień, 2020, 23:13 »
Nie rozumiem jak mogą twierdzić że mają mniej głosicieli ale lepszych skoro właśnie musieli wyrzucić do kosza wymagania co do czasu w służbie? Mają mniej głosicieli i do tego są to gorsi głosiciele niż wcześniej.
zgadzam się z przedmówcą.

Różnica między organizacją ŚJ do której ja należałem dwie dekady temu a obecną organizacją jw.org przypomina różnicę między antyterrorystyczną jednostką GROM a przedszkolem.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Technolog

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #48 dnia: 25 Grudzień, 2020, 00:07 »
Tak sobie patrzę znów na te dane.
Patrząc po najwyższej liczbie głosicieli światowo jest wzrost o 0,15%, średnia też coś drgnęłaby do góry. Więc te 7 m-cy pełnego głoszenia coś dały.

W Polsce najwyższa spadła o 1300 dlatego uważam, że tyle samo można liczyć realny spadek średniej u nas, czyli ok 1%. Wieloletnia norma.
Sądzę, że najwyższa w Polsce jest wyciągnięta w marcu, rzutem na taśmę, czyli w kampanię przed Pamiątką. Od kwietnia był lockdown.

Wszystko co psuje temat na przyszły rok to, że zmieniły się zasady raportowania, więc słupki osobowe wzrosną, godzinowe utrzymają się lub spadną.
Przyszły rok będzie trzeba zresetować statystyki i liczyć od nowa osobowe tempo wzrostów czy spadków, porównać to jakościowo z godzinami/osobę.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #49 dnia: 25 Grudzień, 2020, 02:48 »
Głoszenie  na czwartkowych zebraniach, na filmach instruktażowych ciągle od domu do domu.

Nigdy nie było inaczej, czego oczekiwali, jakiej narracji?

Ludzie dostrzegają jak organizacja nie radzi sobie z prostymi faktami. W naszym obwodzie ludzie są poruszeni, NO wylądował w szpitalu

Ale co miałaby niby zrobić?

Co się niby stało, kilka osób zorientowało się, że nie należą do jakiejś socjalistycznej sekty z naukami na wzór teologii wybawienia, a do MLM?
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień, 2020, 02:50 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Blue

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #50 dnia: 25 Grudzień, 2020, 09:03 »
Nigdy nie było inaczej, czego oczekiwali, jakiej narracji?

Pandemia trwa już prawie rok. Jednak od jej początku na zebraniach w tygodniu punkty nadal są prowadzone tak, jakby jej nie było. Pamiętam jeden filmik, który zdaje się, że nawiązywał do pandemi w punkcie o głoszeniu przez tel, ale nawet co do niego mam wątpliwości czy był z myśląo  niej przygotowany

Pokazuje to, jak naprawdę "zwrotny" jest ziemski rydwan Jehowy. Co modlitwa bracia dziękują CK, tfu Jehowie za świeży pokarm duchowy, dziękując tak naprawdę za wczorajsze zlewki.

To jest po prostu śmieszne. Kiedy pogadasz i tym z jakimś PIMI to przyznają Ci rację, ale zaraz zaczną szukać usprawiedliwienia dla Braci nadzorujących dzieło.
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień, 2020, 09:05 wysłana przez Blue »


Offline Estera

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #51 dnia: 25 Grudzień, 2020, 09:24 »
Ogólnie Polska, to najszybciej laicyzujący się kraj.
Młodzi ludzie maja tak dosyć religii, że wszystkie walą do jednego kosza i mówią zdecydowane NIE do wciskania religii w ich życie.
Brawo Oni!!!
   Tak.
   I moim zdaniem w tym jest nadzieja, że w następnym roku u śj to będzie więcej spadku niż te ... - 3 ...  :-* :-*
   Chociaż i tak mi się wydaje, że to nie jest podana rzeczywista liczba jaka jest w realu.
   Młodzież ...
   Widzę to po swoich latoroślach i młodzieży, która się z nimi przyjaźni.
   Religia w ich życiu jest bardzo daleko, choć nie stronią od tradycji, mając tam swoich partnerów.
   Którzy również, bardziej z tradycji niż z wiary w ich życiu ją kultywują.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #52 dnia: 25 Grudzień, 2020, 09:33 »
Spożywających 21 182 (w 2019 r. było 20 526)

Oj tam, liczba pomazańców spada, bo przecież cielec kierowniczy musi mieć rację.  ;D Tylko liczba "nienormalnych" rośnie. Stąd ten wynik.  ;D ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #53 dnia: 25 Grudzień, 2020, 10:04 »
Pandemia trwa już prawie rok. Jednak od jej początku na zebraniach w tygodniu punkty nadal są prowadzone tak, jakby jej nie było.

I prawidłowo. Wiesz, że gdyby wprowadzili zmiany w narracji to te zmiany musiałyby zostać również później? O czym mają opowiadać?


Offline Blue

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #54 dnia: 25 Grudzień, 2020, 20:37 »
I prawidłowo. Wiesz, że gdyby wprowadzili zmiany w narracji to te zmiany musiałyby zostać również później? O czym mają opowiadać?

Dlaczego niby miałyby zostać? Mało to było tymczasowych postanowień? Np. o budowie większej ilości sal królestwa a potem o sprzedaży większości z nich? Albo taki program jak pionierzy wspierają drugiech? Zresztą, gdyby program zebrań był dostosowany do sytuacji to byłby wielki "dowód" na wsparcie Jehowy. Wspaniale też wyglądałoby to z perspektywy czasu - taka akcja wpisująca się złotymi głoskami w historię Towarzystwa.

Jednak tak nie jest i mamy do czynienia z jeszcze większą farsą niż zazwyczaj.


Offline Technolog

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #55 dnia: 28 Grudzień, 2020, 16:42 »


Offline NNN

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #56 dnia: 28 Grudzień, 2020, 20:36 »
Mietek Tatar       Mietek Tatar   2 dni temu   

  A więc tak wygląda ochrona Jehowy!  Co mówi Lett w nowym raporcie zarządu? Ponad 7500 świadków zmarło obecnie na Covid! Smutny! Z 8424185 wydawcami (średnia w 2020 r.), Co daje śmiertelność = 0,89 na tysiąc.  Dla porównania najnowsze dane z Niemiec: 29 580 zgonów z Covid / 83 100 000 mieszkańców = 0,36 na tysiąc.  Oznacza to, że na całym świecie 2 1/2 razy więcej Świadków Jehowy umiera z powodu Covid niż mieszkańców Niemiec.  Jak to jest w Biblii? „Imię Jehowy jest potężną wieżą. Sprawiedliwi wbiegają i są chronieni”. (Prz. 18:10)                         


  lucasosik   16 godzin temu     Co do spadków to wynikają one z błędnego myślenia, braku znajomości matematyki i odczytywania statystyk- o których jak wspomina autor na samym początku mówiąc, że nie chciał się "w głębiać w matematyczne wyliczanki" a szkoda bo popełnił Pan kardynalny błąd. Aż żal patrzeć, że nikt z komentujących tego nie chciał zweryfikować tylko wierzy we wszystko, kto im coś mówi tak ja to jest u ŚJ. Proszę przyjrzeć się ŚREDNIEJ liczbie w 2020- 8 424 185 osób i 2019- 8 471 008 osób-  zgadzam się spadek jest ale ok 47000 czyli to magiczne Pana (-0,6%) (dokładnie 0,55%) wynika on z aspektów o których napiszę póżniej, żeby inni zrozumieli co chcę przedstawić. Mam nadzieje, że to nie manipulacja bo patrzy Pan na najwyższa liczbę głosicieli 2020 i odejmuje od średniej 2020 w wyniku czego odeszło  ok 270000 osób (a nie 300000 ale nie będę się pytał po co zawyżać statystyki). Jest to błąd. Dlaczego? Otóż gdyby spojrzeć na lata poprzednie i idąc tokiem Pana rozumowania okazało by się, że w 2019 odeszło ok 212000 osób, w 2018 ok 219000 osób i np 2017- ok 208000 osób. Czyli w ciągu 4 lat odeszło bagatela ok 909000 osób. W rzeczywistości wzrosty wyliczane są na PDSTAWIE ŚREDNIEJ i porównywane do roku poprzedniego co wg statystyk jest Prawidłowym i logicznym działaniem i tego powinniśmy się trzymać :) Mimo, iż tyle osób odchodziło w ich miejsce wchodziły inne osoby a średnia rosła do góry. Więc ogólny przyrost był do roku 2020.  Ten rok jak wiadomo nie jest dobrym rokiem dla nikogo ani dla rodzin, przedsiębiorców, osób starszych, dzieci ani dla jakichkolwiek instytucji religijnych. Gdyby porównać każdy aspekt społeczny i gospodarczy to wszyscy zaliczają takie spadki. Te ujemne wyniki wynikają z utrudnień związanymi z pandemią, strachem przed kontaktami ludzkimi, ograniczeniami w spotykaniu się i poruszaniu. Gdyby porównać ilość ślubów i innych ceremonii można zauważyć spadki. Większość czynności robi się teraz przez łącza internetowe Więc nie dziwmy się, że również spadek dotyczy SJ. Pamiętajmy, że oni też umierają i korona też ich dopada a ich chrzty są ograniczone do minimum więc nie wszyscy chcą się teraz chrzcić( a dla nich to najważniejsze wydarzenie). Stąd ujemny przyrost. Co więcej pobawię się w proroka i zapewniam, że gdy ta pandemia się przeciągnie to będzie kolejny ujemny przyrost ale nie to, że religia SJ upada ale z czynników o których pisałem wcześniej. Kościoły również mają ujemny przyrost w każdej dziedzinie i to od lat proszę bardzo link: https://biqdata.wyborcza.pl/biqdata/7,159116,26594087,najnowsze-statystyki-koscielne-instytucjonalne-ramy-kosciola.html  Myślę, że autor powinien sprostować filmik bo uważam, że jest w błędzie. Poświęciłem 30 minut aby sprawdzić i przeanalizować te nowinki szerzone przez autora bo odrazu wydały mi się one podejrzane. Oczywiście szanuje każdego ale sprawdzajmy każde informacje i je weryfikujmy.  W RZECZYWWISTOŚĆI NIC TAM SIĘ NIE DZIEJE "Panie Autorze" a wręcz przeciwnie według sprawdzonych żródeł mają się lepiej niż Katolicy bo przynajmniej sobie pomagają nawzajem w tych trudnych czasach, a te nikłe minus 0,55%- czyli 47000 to tylko problemy wynikające ze śmiertelności i braku ich działalności i spotkań w czasie pandemii :) Gdyby autor miał trochę chęci sam doszukał się informacji dlaczego w Afryce teraz się dzieje to o czym on mówi ale pewnie powie, że nie będzie mu się chciało w to wnikać.   Pozdrawiam wszystkich- zdrowia i zdrowego rozsądku życzę :)             


    Las Bukowy         Las Bukowy    6 godzin temu     lucasosik, korzystałem z podanego źródła informacji, więc proszę mnie nie rezonować jakoby to były moje wyliczenia, że to mój błąd, dobrze? Powiem więcej, ja w ogóle nie wierzę organizacji śj, tudzież żadnym innym wszelkim denominacjom, to po pierwsze. Po drugie, żadnego zufania do ludzi którzy powołują się na "Boga" lecz kłamią w żywe oczy w szczególności jesli chodzi o śj. Pan twierdzi, że mają się dobrze, więc proszę to rzeczowo uzasadnić w czym, we wszystkim czy tylko w poszczególnych aspektach "życia religijnego?" Jeśli tak miało by być, to proszę te aspekty wymienić. Po trzecie dlaczego dwukrotnie zaspamował Pan swój komentarz? Proszę to uzasadnić. Po czwarte, wszelkie dane statystyczne podawane przez śj, jak dla mnie osobiście, są niewiarygodne,  ponieważ jesli nie przyznają się do problemu pedofilii w swojej organizacji, niezbite dowody podał parlament australijski, i nie tylko to, więc w rzeczy samej mam wszelkie uzasadnione powody co do mojej postawy wobec nich. Na poczatku mojej audycji podałem źródło z którego korzystałem w ogólności, Blog TDG Si fanno domande, więc tam proszę skierować swoje obiekcje, dezaprobatę, etc., etc.,  .   W opisie również są podane. Jeśli chciałby Pan ze mną telefonicznie porozmawiać, nie widzę problemu,  jestem gotowy na rozmowę opratą na wzajemnym poszanowaniu godności i szacunku.         


  Mietek Tatar        Mietek Tatar   4 godziny temu     Ponad 5000 Świadków Jehowy zginęło  W oświadczeniu z listopada 2020 r., W którym instruowano członków, aby zachowali środki ostrożności podczas pandemii COVID-19, Świadkowie Jehowy ujawnili, że ponad 130 000 zwolenników zostało zarażonych wirusem i że co najmniej 5000 zmarło.  Jako Świadkowie Jehowy, bardzo smutno jest słyszeć, że tak wielu zostało dotkniętych tą chorobą. Głęboko niepokojący jest fakt, że nasze liczby są znacznie wyższe niż w populacji ogólnej. Jeśli to prawda, podważałoby to twierdzenie, że nasz Bóg, Jehowa, chroni swój lud jako grupę. Najwyraźniej nasza ochrona przed Jehową nie jest lepsza niż kogokolwiek innego. Potwierdzają to poniższe statystyki.  Od 5 listopada 2020 r. Ponad 48,5 miliona osób zostało zarażonych koronawirusem. Spośród nich było ponad 1,2 miliona zgonów. Jak to się ma do Świadków Jehowy?  Zgodnie z raportem z roku służbowego 2019, liczba Świadków Jehowy osiągnęła maksimum 8,6 miliona. Korzystając z tej liczby, stwierdziliśmy, że 1,5% Świadków Jehowy na całym świecie zaraziło się Covid-19. Jak to się ma do ogólnej populacji?  Od 5 listopada 2020 r. Na naszej planecie żyje około 7,8 miliarda ludzi. Korzystając z tej liczby, stwierdzamy, że 0,6% światowej populacji zaraziło się Covid-19. Oznacza to odpowiednio, że Świadkowie Jehowy mają 2,5 razy więcej przypadków niż ogół populacji.  Spójrzmy na zgony jako procent. Przy ponad 5000 zgonów stwierdziliśmy, że ponad 3,8% przypadków Covid-19 wśród Świadków Jehowy zakończyło się śmiercią. Dla porównania na świecie było 1,2 miliona zgonów. Oznacza to, że około 2,5% liczby przypadków Covid-19 zakończyło się śmiercią. Oznacza to, że Świadkowie Jehowy mają 1,5 raza więcej zgonów niż ogół społeczeństwa.  Dlaczego mamy więcej przypadków Covid-19 niż w populacji ogólnej? Dlaczego umiera więcej z nas niż ogół społeczeństwa? Aby odpowiedzieć na te pytania, musielibyśmy sprawdzić, kto zginął, skąd pochodził, ich pochodzenie i inne warunki, które mogą wpłynąć na dobro Świadków Jehowy. Dlatego bez takich informacji możemy tylko zasugerować kilka możliwych powodów.  Według badań PEW Świadkowie Jehowy jako grupa mają zwykle mniej wykształcenia niż inne grupy. 63% ma nie więcej niż dyplom ukończenia szkoły średniej. Dla Świadków Jehowy nie jest to postrzegane jako zmartwienie. Wielu koncentruje się na karierze kaznodziejskiej, karierze, która nie daje im żadnych nagród pieniężnych. Zamiast tego, aby sfinansować swoją działalność kaznodziejską, podejmują się pracy fizycznej, takiej jak sprzątanie domu lub mycie okien. Nic dziwnego, że badania PEW potwierdzają, że 48% Świadków Jehowy zarabia mniej niż 30 000 dolarów rocznie. Dlatego wybierając zawód, który utrzymuje mniej więcej połowę Świadków Jehowy w grupie o najniższych dochodach, mamy grupę ludzi, których prawdopodobnie nie stać na odpowiednią opiekę medyczną,Chyba że kraj, w którym mieszkają, ma wysokiej jakości system społeczny, który zapewnia opiekę biednym w społeczeństwie. Kiedy więc pojawią się pandemie, takie jak Covid-19, zły wybór edukacji i stylu życia może przyczynić się do wzrostu liczby.  PEW Research podaje, że około 52% Świadków Jehowy ma ponad 50 lat. Wiek jest uważany za czynnik przyczyniający się do zgonów związanych z COVID-19. Według NATURE osoby powyżej 80 roku życia są bardziej narażone, a osoby powyżej 50 roku życia - średnio. Istnieją inne czynniki ryzyka, takie jak płeć, pochodzenie etniczne, choroby układu krążenia, nadciśnienie, cukrzyca, choroby układu oddechowego i rak. Jednak w przypadku dużej liczby starszych osób w społeczności Świadków Jehowy może to przyczynić się do wzrostu ich liczby.  W każdym razie 5000 zgonów w małej grupie religijnej, takiej jak Świadkowie Jehowy, jest bardzo niepokojąca. Podczas gdy oddziały udzielają szczegółowych instrukcji specjalnym sługom pełnoetatowym, korzystne jest dla rodzin rozważenie czterech pytań w komunikacie z listopada 2020 r. (Poprawionym w celu usunięcia mizoginistycznej terminologii):  Czy charakter czyjegoś świeckiego zatrudnienia w dom zwiększa ryzyko kontaktu z wirusem?  Czy któryś z członków rodziny jest w podeszłym wieku lub ma jakieś problemy zdrowotne?  Jak szybko wirus rozprzestrzenia się w społeczności?  Jakie są dyrektywy rządowe dla tego obszaru?  Rozważenie tych pytań i wprowadzenie środków w celu zmniejszenia potencjalnego ryzyka narażenia może pomóc zmniejszyć liczbę osób zarażonych Covid-19 i znacznie zmniejszyć liczbę zabitych Świadków Jehowy.  Ponad 5000 Świadków Jehowy nie żyje | Wirus COVID-19 https://avoidjw.org/en/news/5000-jehova...sses-dead/     

        Mietek Tatar        Mietek Tatar   3 godziny temu 

   OPINIA DOTYCZĄCA RAPORTU ZA ROK 2020 (WKŁADOWANY) Na temat tego raportu istnieje wiele opinii. Niektórzy są naprawdę zaskoczeni, że nastąpił spadek o 0,6%. Czekali na złe przyzwyczajenie, że będzie coroczny wzrost. Ale musisz być uczciwy i analizować pod kątem bezstronności. Mimo że wybuchła pandemia w połowie roku służbowego, nadal widzimy około 1,4 miliarda godzin. Jest niezwykłe! Wzrosła liczba pionierów. Liczba zborów wzrosła, mimo że doszło do restrukturyzacji zamykających 2 lub 3 zbory, aby połączyć je w jeden. To nie pierwszy raz, kiedy mamy spadek. Lata 1976-1979 to także okres corocznego upadku, po fatalnym 1975 roku, w którym ci, którzy nie powinni byli wyjeżdżać. To dobry raport ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią. Kursy biblijne zmniejszyły się po otrzymaniu instrukcji, aby je zakończyć, jeśli nie przyniosły owoców. Wkrótce nadejdzie dzień, kiedy te sumy głoszonych godzin, ukończonych kursów biblijnych i ochrzczonych ludzi pójdą do „ZERA”. Jak powiedział apostoł Jan: „Przyjdź, Panie Jezu”. Spadek kursów biblijnych był bardzo duży, zastanawiam się, jak bracia w niektórych krajach, w których nie mają zoomu (internetu), prowadzą studia telefonicznie? Można by zorganizować grupowe kursy biblijne w telewizji, chociaż jest jasne, że osobiste kursy biblijne są skuteczniejsze. W niektórych krajach uczniowie uczą się przez telewizję (teleskola) Zarówno w Indiach, jak iw Izraelu odnotowano wzrost o 5%. Turcja wykazała 19% wzrost! Chociaż w większości krajów frekwencja na obchodach była bardzo niska, we Włoszech odnotowano wzrost o ponad 88 000 i przekroczył 500 000. Wydaje się, że ten raport jest ciekawym odzwierciedleniem pewnych przepisów, które filie przesłały do ​​lokalnych kongregacji. Oddział holenderski miał bardzo surowe przepisy w swoich listach. Niewiele rzeczy było dozwolonych. Zaledwie 2 tygodnie temu pojawiły się informacje o tym, jak chcemy powiększać spotkania, oraz o tym, jak wykonywać naszą usługę. 4% spadek w oddziale holenderskim jest prawdopodobnie wynikiem tego zawężenia. Słyszałem o całych zborach w Holandii, które po prostu wstrzymały WSZYSTKIE swoje usługi na kilka miesięcy. Pionierzy ledwo zarabiali godzinę na miesiąc, mówiąc: nie ... Pandemia ... Wiesz ... Więc przez pierwsze kilka miesięcy pandemii nie zrobili nic.Opowiadają mi o babci, która płakała, ponieważ chciała wyjść do toalety, ale nie wiedziała jak. I szczerze mówiąc, zbór i gmina nie zadbały o łatwość głoszenia. W zeszłym tygodniu otrzymali informację od oddziału i teraz mogą swobodnie pisać listy do osób, których nie znają. Wcześniej nie było to możliwe. Trudność w Unii Europejskiej to przepisy dotyczące prywatności. Bardzo trudno jest w nich pozostać i nadal być w stanie głosić. Myślę, że musimy też pamiętać, że wielu, zwłaszcza starszych, miało trudności z przystosowaniem się do nowych okoliczności. Niektórzy z naszych 80-latków i starsi właśnie rok temu nauczyli się obsługi JWL na iPadzie. Nie zapominajmy też, że kilka krajów Afryki miało swoje obchody w radiu i telewizji, więc frekwencji nie można było policzyć.  Jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz również, że niektóre z największych spadków miały miejsce w Afryce. Nigeria spadła o 28 000 wydawców, Lesotho -11%, Zimbabwe -7%, Madagaskar -6%, RPA -5%. Tylko kilka krajów odniosło sukces, jak Namibia, Rwanda i Etiopia. Znam ludzi, którzy po prostu z trudem dostosowywali się do głoszenia przez telefon i tym podobne. Odkryłem, że inni są niesamowicie lekceważący w pisaniu listów. Myślę, że to nasza „najlepsza pandemia”. Myślę, że niektórzy potrzebują więcej szkoleń w tych dziedzinach i jestem pewien, że organizacja (i Jehowa) mają plan. Więc ... Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w naszym raporcie rocznym. Myślę, że w roku służbowym 2021 liczby spadną jeszcze bardziej, ponieważ w okresie pandemii będzie to cały rok. W zeszłym roku 2020 byliśmy w pandemii przynajmniej przez ostatnie pół roku. Zastanawiam się, czy to wskazuje, że dobra nowina została już rozgłoszona na całym świecie. Zawsze rośniemy o co najmniej 1%. Być może pomimo pandemii oznacza to, że wkrótce wyjdzie na jaw coś ważnego.

Wydawca = głosiciel (moja uwaga).  Tak ludziska dyskutowali po ostatnim filmiku "Lasu Bukowego" na temat statystyki za 2020 rok.
           
     
     
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień, 2020, 20:42 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Robin

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #57 dnia: 29 Grudzień, 2020, 23:30 »
Czy wy EX-y w tych swoich wypowiedziach, fanaberio- analitycznych ,bynajmniej w tym wątku widzicie że analizujecie organizację
pozbawią szacunku dla waszego życia?.... :) 


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Grudzień, 2020, 18:48 »
Czy wy EX-y w tych swoich wypowiedziach, fanaberio- analitycznych ,bynajmniej w tym wątku widzicie że analizujecie organizację
pozbawią szacunku dla waszego życia?.... :)

To coś jak statystyka  zachorowań na Covid-19. Obserwujemy spadek i się cieszymy ;)


Offline NNN

Odp: Sprawozdanie z działalności za rok 2020
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Grudzień, 2020, 20:00 »
Takie sobie ludzkie rozmowy:
  • Nieznany23 grudnia 2020 13:41 Wierz mi, Fred. Ta organizacja nie potrwa długo, ulegnie autodestrukcji, kilka spraw pedofilii nie zostało jeszcze osądzonych, oprócz corocznego spadku, który już znamy. Nasze pokolenie będzie miało zaszczyt pogrzebać raz na zawsze tę manipulacyjną organizację.
  • Odpowiedź     
  •   Frederico Moranis24 grudnia 2020 11:52 Rozumiem, że jest to życzenie wielu osób, w tym mojego. Ale czekanie, aż to się skończy, można porównać do oczekiwania na nowy świat, który obiecują. Pomaga to w zaangażowaniu się w sprawę, ale prawie do tego nie dojdzie. Przynajmniej nie na krótką metę. Organizacja ma doświadczenie w rekonfiguracji. Pamiętajcie o latach 1914, 1925 i 1975. Po tych niepowodzeniach każdy powiedziałby, że nie zostanie. To było jasne! Ale ona zawsze zaskakuje. Zmienia swoją nazwę, zmienia doktryny, a nawet zmienia swoją przeszłość, aby przetrwać. A teraz nauczyli się nie wyznaczać konkretnej daty i digitalizować jej zawartość. Łatwiej było zmienić to, co mówią dzisiaj, aby pozbyć się mrocznej przeszłości. Klucz nie znajduje się na końcu organizacji. Dopóki istnieje naiwność i zawsze będzie, tak długo będzie istnieć. Klucz jest w poszczególnych wydaniach.
     
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.