Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ogłoszenie 3 Grudnia 2020 - Informacja na temat szczepionki przeciw COVID-19  (Przeczytany 2153 razy)

Offline Blue

Ogłoszenie
3 grudnia 2020


DLA KOORDYNATORÓW GRON STARSZYCH
1. Ogłoszenie dla zborów. Zadbajcie, żeby ogłoszenie dotyczące informacji na temat szczepionki przeciw COVID-19 odczytano zborowi na koniec dwóch najbliższych zebrań.

DLA ZBORÓW
1. Informacja na temat szczepionki przeciw COVID-19. Wkrótce może zostać zatwier dzonych do użycia i udostępnionych kilka szczepionek przeciw COVID-19. Niektórzy pytają, czy te szczepionki zawierają krew lub jej frakcje. Z potwierdzonych informacji wynika, że szczepionka firmy Pfizer [czyt. fajzer] oraz BioNTech [czyt. bajontek] (COVID-19 mRNA BNT162b2) nie zawiera krwi ani jej frakcji. W miarę jak będą znane szczegóły dotyczące innych szczepionek, podamy dalsze informacje. Opieka medyczna to sprawa, w której każdy podejmuje osobistą decyzję. Nie próbujemy robić tego za innych.


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Ogłoszenie
3 grudnia 2020


DLA KOORDYNATORÓW GRON STARSZYCH
1. Ogłoszenie dla zborów. Zadbajcie, żeby ogłoszenie dotyczące informacji na temat szczepionki przeciw COVID-19 odczytano zborowi na koniec dwóch najbliższych zebrań.

DLA ZBORÓW
1. Informacja na temat szczepionki przeciw COVID-19. Wkrótce może zostać zatwier dzonych do użycia i udostępnionych kilka szczepionek przeciw COVID-19. Niektórzy pytają, czy te szczepionki zawierają krew lub jej frakcje. Z potwierdzonych informacji wynika, że szczepionka firmy Pfizer [czyt. fajzer] oraz BioNTech [czyt. bajontek] (COVID-19 mRNA BNT162b2) nie zawiera krwi ani jej frakcji. W miarę jak będą znane szczegóły dotyczące innych szczepionek, podamy dalsze informacje. Opieka medyczna to sprawa, w której każdy podejmuje osobistą decyzję. Nie próbujemy robić tego za innych.

Dzięki Blue - jak widać poziom hipokryzji osiąga niebywałe rozmiary. Informują co do składu szczepionek, bo niektórzy się pytają. Ostatnie dwa zdania zabijają system. Czyli co mogę leczyć się jak chcę i przyjąć krew? Ach tak, no właśnie, zapomniałem. Mogę i nic mi nie zrobią, uznają tylko, że TO JA SIĘ ODŁĄCZYŁEM SAM.


Offline Technolog

Już niebawem...

Cytuj
Opieka medyczna to osobista sprawa każdego chrześcijanina. Poniżej podajemy listę szczepionek zatwierdzonych przez CK do użytku przez SJ na całym świecie. Szczepionki zostały posortowane wg nazw chorób w języku łacińskim. W nawiasach podano nazwę choroby w języku danego kraju. Wolność w wyborze zatwierdzonych metod leczenia jest sprawą osobistą.


Offline Siedemtwarzy

Z potwierdzonego źródła?? To gdzie jest do jasnej k...y to źródło?? Mamy 2020 rok i chyba wstawienie linku nie jest problemem. Chyba że to źródło to brat Mieczysław, który sprząta w ministerstwie zdrowia a to rozumiem. Link nie jest wtedy wskazany.


Offline Salome

Co za dziady ...
gdyby nie to, że odeszłam przez milion popełnionych przez CK kłamstw i manipulacji, to teraz odeszłabym przez ich covidovską propagandę
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline czarnyt85

 nie wierze  , czytam i nie dowierzam


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
(mtg): dyplomatyczna wypowiedź '' zachodniej ÓSEMKI'' (zÓ), kiedy sprawa opiera się na tych wyższych szczeblach areny politycznej, zawsze byli jak ciepłe kluski - nie narażać się!, aby utrzymać swój prywatny folwark, dlatego zastosowali szatańską zasadę - kwestia sumienia.
Dyrektywy jakie przedstawiają swoim wielbicielom muszą być uzgodnione z tymi co sprawują od kuchni i układają pionki na szachownicy świata.
Podobnie czcigodny Pastor Russel rozwiązał łamigłówkę z Niemcami samym naczelnym w sprawie zaistniałych trudności o swoje ugrupowanie religijne jakie istniało w Niemczech.
Również do roku 1975 wypowiadali się lakonicznie wzbudzając pośród wiernych strach przed armagedonem. Kto ten etap przeszedł doskonale wie jak postępowali poszczególni członkowie tej sekty ( szli w pionierkę, sprzedawali majątki, zadłużali się w bankach ... itp, natomiast osoby stojące nad grobem, przepisywali wszystko sekcie, młodzi oszołomieni taką sytuacją nie zawierali małżeństw a młode małżeństwa nie produkowały potomstwa oczekując realizacji Boskiego Planu, kiedy natomiast szał roku 1975 przeminął w statystykach strasznicowych jasno widnieje jaka ilość osób odeszła z tej sekty.
W obecnym czasie aby nie utracić zwolenników zastosowali powyższą metodę - kwestia sumienia, sprytny myk ''zÓ'' poprzez chytrą sztuczkę nie utracą lecz nadal czerpać będą wielkie zyski finansowe od zaślepionych ich nauką zwolenników - groza
 


Offline Janna

Cwane lisy - skoro to wszystko  jest kwestią sumienia to po jaką cholerę każą w ogóle poruszać temat szczepień na zebraniach? Skoro są przywódcami sekty religijnej, niech się biorą za to, za co mają hojnie płacone czyli za "pokarm duchowy" a nie za informacje medyczne. Powiem Wam szczerze, że im dłużej śledzę newsy o tej zakłamanej, dwulicowej korporacji, tym trudniej mi utrzymać nerwy i niestosowny język na wodzy. NIE MOGĘ WPROST POJĄĆ jak można tego nie dostrzegać, że ta sekta wpieprza się z buciorami w każdy aspekt życia pod płaszczykiem pobożności.
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline matowa

"to osobista decyzja, nie próbujmy robić tego za innych" HE HE HE
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Robin

« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień, 2020, 09:56 wysłana przez Robin »


dwaswiaty

  • Gość
Odp: Ogłoszenie 3 Grudnia 2020 - Informacja na temat szczepionki przeciw COVID-19
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Grudzień, 2020, 11:34 »
Opieka medyczna to sprawa, w której każdy podejmuje osobistą decyzję. Nie próbujemy robić tego za innych.

Gdy użyli formy 'próbujemy' jak dla mnie chodzi o głosicieli w zborze. W samych zborach jest coraz więcej wątpiących w pandemię, coraz więcej wśródi SJ antyszczepionkowców, zwolenników wszelakiej maści medycyny naturalnej i wierzących w najrozmaitsze teorie spiskowe. Myślę, że to zdanie ma po prostu zostawić kwestię szczepionki osobistej decyzji. Z uwagi na moją empatię i sympatię do wielu SJ to cieszę się, że będą mogli sami zdecydować.

Natomiast oczywiście macie rację, że samo Ciało Kierownicze decyduje za innych w kwestii krwi... ale to nic nowego. Wierni przecież tylko podejmują osobistą decyzję, opartą na wyszkolonym przez Ciało Kierownicze sumieniu... jedyną słuszną i przykładną decyzję.