Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dni ostatnie - AKTUALIZACJA wg. Stephena Letta - armagedon bliżej niż myślimy?  (Przeczytany 17420 razy)

Offline kici

czytałem:
Historia exŚJ
http://bednarski.apologetyka.info/swiadkowie-jehowy/byli-swiadkowie-jehowy-w-polsce-na-wikipedii-i-ich-skrotowa-historia,1095.htm

widzę , że już w 1975 miało się coś wydarzyć bo minęło 6000 lat dziejów ludzkości tak ?
Zastanawiam się czemu jeszcze nie podpięli komety która będzie u nas w maju i okrąża nasz układ co 6025 lat , zarząd w WW nie patrzy w niebo ?
a jeszcze jakiś czas temu chciałem wstąpić w szeregi ŚJ ale poczytałem historie z tego forum i podziękuję :)

zacząłem sobie też czytać biblie i widzę , że różne wydania są ? Jeśli to jest słowo Boże to po co aż tyle wersji one się czymś istotnym różnią?
Widzę np że zostało pozamieniane Jehowa z Bóg ?
która wersja jest dobra a może wszystkie muszę przeczytać ? :P



Offline Asia1984

a JA WIEM kiedy bedzie koniec swiata








koniec swiata bedzie dla mnie w dniu kiedy umre,  koniec swiata dla Was bedzie w dniu kiedy Wy umrzecie. nie ciekawi mnie to, ja bardziej skupiam sie zeby miec dobre i wlasciwe zycie, zebym potem miala dobra smierc, a potem dobra wiecznosc. najczesciej obowiazuje regula "jakie zycie to taka smierc, a jaka smierc to taka wiecznosc"