Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Grupy Świadków Jehowy na facebook  (Przeczytany 3140 razy)

Offline hashcat

Odp: Grupy Świadków Jehowy na facebook
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Maj, 2022, 17:47 »

Odpowiedz21 godz.
Dawid Dawid
Autor
Administrator
Byliśmy dzisiaj na WAWELU jak zwykle, wstąpiliśmy na cmentarz Sławomira. Ma piękne kwiaty i piękny pomnik: pozostanie w pamięci. Ciche miejsce, śpiew ptaków, 10 minut od WAWELU - oczekuje na zmartwychwstanie.

Na początku była mowa, że pogrzeb ma odbyć się na Woli Duchackiej. To bynajmniej nie jest 10 min od Wawelu.
"I saw the best minds of my generation destroyed by madness"


Offline Roszada

Odp: Grupy Świadków Jehowy na facebook
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Maj, 2022, 17:54 »
Nie znam Krakowa, więc nie wiem jak to się ma do faktów.
Komunikat syna Sobocińskiego rzeczywiście wymieniał wspomniane miejsce.

Może zależy czy pieszo 10 min., czy autem. :D
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2022, 18:03 wysłana przez Roszada »


Offline Vog

Odp: Grupy Świadków Jehowy na facebook
« Odpowiedź #47 dnia: 09 Maj, 2022, 18:31 »
Widzę, że pojawił się i Dawid Dawid. Rozmawiałem z nim kiedyś. Mimo, że nie jest świadkiem, zdawał się być zaślepiony propagandą CK. Nie przyjmował żadnych argumentów na ich temat, wszelkie dowody zbywał milczeniem. Za to był bardzo rozmowny na temat rzekomych kłamstw "odstępców".
Jak widać był także bardzo aktywny w grupie pana Sobocińskiego, atakował tam krytyków świadków z niezwykłą gorliwością. Odebrałem go jako klasycznego, wiecznego zainteresowanego. Tacy kręcą się przy świadkach ale mają własne powody, by mimo upływających lat jednak nie wstępować tam oficjalnie.


Offline Roszada

Odp: Grupy Świadków Jehowy na facebook
« Odpowiedź #48 dnia: 09 Maj, 2022, 18:33 »
zarejestrował się już na grupie na face:
https://www.facebook.com/groups/135483300382304
Cytuj
Nowi członkowie grupy
Ta lista obejmuje osoby, które dołączyły do grupy, a także osoby wyświetlające podgląd tej grupy. Każda zaproszona i zatwierdzona osoba może wyświetlać podgląd zawartości grupy.
Dawid Dawid
Dołączenie 1 godz. temu


Offline RYŚ

Odp: Grupy Świadków Jehowy na facebook
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Maj, 2022, 02:16 »
Rozumiem, że te treści, co podał Ryś są z innego forum Dawida Dawida.

Tak z forum Dawida zmienił nazwę i sam się pogubiłem [Dawid Dawid zmienił nazwę grupy „BIBLIA, BÓG, CZŁOWIEK, ŚWIAT / BIBLE, GOD, HUMAN, WORLD” na „Świadkowie Jehowy i Osoby Zainteresowane Prawdą”.
Administrator] Pisze jak świadek dogmatyczny zgodnie z naukami ciała kierowniczego, a już tak nie jest w zborach namieszali że omylni popełniają błędy i zaufanie spadło. Wiem po sobie że odkąd ta telewizja się pojawiła i ich zobaczono trudno bezwarunkowo zaufać. Teraz przeglądam forum Dawid Dawid i pousuwał wszystko o Sławomirze były 3 tematy i nie ma żadnego. Nie świadek jak Sławomir to zasadniczo problem dla organizacji bo mnie zmylili parę jego wpisów zamieszczę puki są,
 Dawid Dawid
Administrator
Modlitwa wzorcowa to zarys treści modlitwy z uwzględnieniem punktów, które należy poruszyć przy ROZMOWIE Z BOGIEM, a nie tekst rozmowy z Bogiem. Ciągłe powtarzanie tej samej treści to nie jest rozmowa z przyjacielem i nikogo do Boga nie przybliża. Łukasza 21:36

Dawid Dawid
Autor
Administrator
„Kto by jadł ten chleb lub pił kielich Pański niegodnie, będzie winny względem ciała i krwi Pana” (1 KORYNTIAN 11:27) https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/2016046#h=14:0-15:0

Nie poznaje bardzo dużo tematów znikło, zostały antykatolickie ale to standard figury i papież, tępa świątkowa propaganda  bo izraelici to arki nie szanowali.

 


Offline Roszada

Odp: Grupy Świadków Jehowy na facebook
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Maj, 2022, 08:43 »
Owszem Dawid Dawid ma zmienne nastroje.
2 razy czy 3 rejestrował się i wyrejestrowywał na forum na face.
Ja nie wykluczam, że tam jeszcze wróci, bo ciągnie wilka do lasu.
Dlatego nie dziwią mnie u niego zmiany postów, informacji itp.
No taka jego rozchwiana natura. :-\
Broni niewolnika, ale zapewne jest wiele rzeczy, które u tego CK potępia, jak choćby 'nierozważne wypowiedzi CK o szczepieniach', o których Dawid pisał.


Offline Sebastian

Odp: Grupy Świadków Jehowy na facebook
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Maj, 2022, 09:09 »
wg mnie, Dawid Dawid zalicza się do tych dla których sekta Świadków Jehowy jest "za mało" apokaliptyczna...

te "nierozważne" wypowiedzi o szczepionkach, to zachęty do szczepień, które (wg przeróżnych spiskowych teorii) są znamieniem Bestii, itd. itp.

wymarzone "rozważne" ciało kierownicze potępiłoby szczepionki, a może nawet zabroniłoby swoim owieczkom szczepień, a wtedy byliby zbawieni.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Fantom

Odp: Grupy Świadków Jehowy na facebook
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Maj, 2022, 10:46 »
 CK twierdzi, że pośrednio Jezus zadbał o nasze zdrowie przez szczepienia, a taki Dawid uważa, że to sprawka tych stojących za NWO. I jak taki Dawid może zostać ŚJ i podporządkować się ''Niewolnikowi"? Jak jest antyszczepionkowcem Covid-19, to tym samym odrzuca Jezusa, bo Jezus prowadzi swój zbór przez ''Niewolnika'', a ''Niewolnik'' popiera szczepienia, bo rzekomo tego od niego wymaga Jezus. Ciekawe ilu Świadków Jehowy w swojej grupie zwiedzie taki Dawid.
 Drodzy ŚJ, wiejcie stamtąd. To nie Wasz brat, ale osoba podważająca przewodnictwo Niewolnika. Nie można przyjąć chrztu u ŚJ odrzucając przewodnictwo i autorytet Niewolnika. Zatem taki Dawid świadkiem nie zostanie. On już jest odstępcą bez chrztu. Nie może Wam podać lepszego pokarmu od ''Niewolnika''. Jest tylko jeden stół duchowy. Ten nakryty białym obrusem i oświetlany ''Nowym Światłem'' znajdujący się w organizacji ŚJ. U Dawida ani obrusu, ani dobrego światła nie ma. Jakaś tylko znaleziona świeczka, która ledwo się tli. Ani nie ogrzeje, ani dobrze nie oświetli. Po co tracić czas na duchowego włóczęgę?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Roszada

Odp: Grupy Świadków Jehowy na facebook
« Odpowiedź #53 dnia: 10 Maj, 2022, 10:53 »
Zainteresowanym podam, że to jest grupa Dawida Dawida:

https://www.facebook.com/groups/185634590186410


Offline Roszada

Odp: Grupy Świadków Jehowy na facebook
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Marzec, 2024, 10:35 »


Kolejna grupa ŚJ na face - duża 1800 osób

Forum Tower

Istnieje 10 lat.

https://www.facebook.com/groups/ForumTower/

Admini i moderatorzy:

Urszula Bodys
Jan Wołkanin
Jey Karson
Daniel Szelag
Bogumiła Woźniak