Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Przypadek czy celowe działanie użytych imion Neeta i Jade w Sympozjum z 2020  (Przeczytany 5096 razy)

Offline Blue

No ależ dowód na demoniczną konspirację! Budynek z audytorium (!!!) zbudowany na planie trójkąta. Przecież taksi rzeczy się nie zdarzają. No jak nic niepodważalny dowód tryumfu masonów. 

Na YT możecie znaleźć filmik z jednym exjw (Goat Like Personality), który dość dobrze wyjaśnia ludzi którzy czepiają się o ten budynek nie mając grama pojęcia o budowlance i architekturze.


Offline sawaszi

A co wy chcecie od masonów ? - '' przecie oni są fajni , i tacy normalni" i ponoć rządzą finansierą "tego świata"  :)
- popatrzcie na 'one dolara' i co tam ujrzycie ? - masońskie symbole  :D


Offline Aliki

 Wiesz co Blue? Jak rozmawiam z moim zabetonowanym mężem, notabene "bratem Króla" (co mogłoby oznaczać że ja jestem szwagierką 🤭), to ZAWSZE są jakieś argumenty na wytłumaczenie KAŻDEGO działania WTS. Nawet jak pokazałam mu luksusowe apartamenty na sprzedaż na stronie IBSA Property to uznał że wszystko jest w porządku. Że należy wykorzystać sprzyjające warunki i zarabiać jak najwięcej pieniędzy ku chwale jotwuorg. Nawet ukrywanie pedofilii nie jest dowodem na fałsz tej religii bo to było KIEDYŚ.
Tak że wszystko sprowadza się do tego czy ktoś chce widzieć co się dzieje czy woli się rozejrzeć za zasłoną dymną.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Kiedyś czytałem o tej lalce, ale o Tarocie nie wiem nic. Jakiś temat był o tym?

Poszperaj trochę. Tu znalazłem jakiś wątek z naszego forum
https://sjwp.pl/literatura-pokarm-na-czas-sluszny/tarot-w-ilustracjach-swiadkow-jehowy/msg57938/#msg57938


Offline Lemuel

Teorie spiskowe potrafią nieźle omamić, ale problem z nimi jest taki, że nie opierają się na dowodach.
 Gdy zobaczyłem lalkę Anabelle w książce "Ucz się..." przyznaję, przebiegły mnie ciarki.
Potwierdziły się moje podejrzenia o spirytystyczne drugie dno orga.  :o
 Jednak... gdy już ochłonąłem, zadałem sobie pytanie, co bym zrobił jako ilustrator przed przystąpieniem do pracy nad takimi obrazkami?
Zrobiłbym research, poszukał referencji, zdjęć itd. Jakie wyniki otrzyma taki rysownik po wpisaniu w wyszukiwarę hasła "rag doll"?
Pojawi się nasza bohaterka: klasyczna lalka Raggedy Ann z czerwonymi włosami. To typowa amerykańska szmacianka. 
Po prostu zwykła lalka została opętana (wg np. tego źródła:
https://www.nhregister.com/lifestyle/article/Real-Annabelle-story-shared-by-Lorraine-11382545.php  >:D)
 To nie obala teorii spiskowej o szatańskim rysowniku,
ale prawdopodobieństwo tego scenariusza jest wyższe.
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2020, 14:55 wysłana przez Lemuel »


Offline Sebastian

rozmawiam z moim zabetonowanym mężem, notabene "bratem Króla" (co mogłoby oznaczać że ja jestem szwagierką 🤭),
sorry za offtop, ale to jest naprawdę dobre! :)

szwagierka Króla :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Storczyk

A co wy chcecie od masonów ? - '' przecie oni są fajni , i tacy normalni" i
nie rozwodzą się .
Jedna żona nie ma brykania 8-)


Offline Dietrich

(...) ZAWSZE są jakieś argumenty na wytłumaczenie KAŻDEGO działania WTS. Nawet jak pokazałam mu luksusowe apartamenty na sprzedaż na stronie IBSA Property to uznał że wszystko jest w porządku. Że należy wykorzystać sprzyjające warunki i zarabiać jak najwięcej pieniędzy ku chwale jotwuorg. Nawet ukrywanie pedofilii nie jest dowodem na fałsz tej religii bo to było KIEDYŚ.
Tak że wszystko sprowadza się do tego czy ktoś chce widzieć co się dzieje czy woli się rozejrzeć za zasłoną dymną.

No, a  przecież nauki WTS-u kazały (i zapewne nadal każą) odstąpić od każdego wyznania, które pławi się w luksusach, pomnaża w imię Boga kapuchę, ma krew na rękach lub toleruje skandale seksualne. Nawet jeśli to było hmmm, KIEDYŚ....

Pamiętam jeszcze z lat 90-tych szkice wykładów pełne cytatów sprzed lat co najmniej dziesięciu, w rodzaju: "jak donosi gazeta Toronto Star..." Po czym następowała wyliczanka. 

A przebudziło mnie dokładnie to, o czym piszesz na końcu - zarabianie kasy.
Ty na pół etatu do mycia okien i "upraszczanie życia" ku chwale Dżehowy, a WTF-S w tym samym czasie obraca milionami. Również ku chwale tego samego Dżehowy.


Offline sawaszi

A co wy chcecie od masonów ? - '' przecie oni są fajni , i tacy normalni" i
nie rozwodzą się .
Jedna żona nie ma brykania 8-)

Masonem nie jestem i nigdy nie chciałem tam się przyłączyć  :D :D


Offline Storczyk


Masonem nie jestem i nigdy nie chciałem tam się przyłączyć  :D :D
Byłeś świadkiem, a to ponoć ukryci masoni :)


Offline Blue

Wiesz co Blue? Jak rozmawiam z moim zabetonowanym mężem, notabene "bratem Króla" (co mogłoby oznaczać że ja jestem szwagierką 🤭), to ZAWSZE są jakieś argumenty na wytłumaczenie KAŻDEGO działania WTS. Nawet jak pokazałam mu luksusowe apartamenty na sprzedaż na stronie IBSA Property to uznał że wszystko jest w porządku. Że należy wykorzystać sprzyjające warunki i zarabiać jak najwięcej pieniędzy ku chwale jotwuorg. Nawet ukrywanie pedofilii nie jest dowodem na fałsz tej religii bo to było KIEDYŚ.
Tak że wszystko sprowadza się do tego czy ktoś chce widzieć co się dzieje czy woli się rozejrzeć za zasłoną dymną.

Aliki, wybacz ale to nie ma nic do rzeczy. Sprawa jest prosta: jeżeli masz jakieś zarzuty wobec Watchtower to poprzyj je dowodami. Nie będę kiwał głową na każdy zarzut wobec Strażnicy tylko dlatego, że ich nie lubię. To czyniłoby mnie nie wiele lepszym od nich.

Jest za dużo problemów WTSu, które są niepodważalne (ostracyzm, krycie przypadków pedofili, doktryna krwii, izolacja od społeczeństwa, wpływ idei Armagedonu na dzieci etc...) by zajmować się teoriami, które przy bliższej inspekcji okazują się nieprawdziwe lub są zbiegiem okoliczności ( a jak firma non stop publikuje gazetki przez blisko 150 lat to takich przypadków będzie co nie miara).

Takie czepianie się, wywołuje efekt odwrotny od zamierzonego. Na przykład ja przez lata jak spotykałem się z takimi spekulacjami to reagowałem na nie tak:" -Czego Ci wstrętni odstępcy się nie uczepią?"
Dopiero rzeczowa krytyka takich ludzi jak Ray Franz, Loyd Evans, John Penton, JT, Cathy Thomas, Barbara Anderson zdołały mnie przebudzić, gdyż wobec ich logicznych argumentów pozostaje tylko dalsze oszukiwanie siebie samego.


Offline Mahershalalhashbaz

Nie jarałbym się zbytnio masonami. W Polsce mają złą prasę, głównie sa sprawą kościoła katolickiego który (zapewne słusznie) widział w nich zagrożenie dla swoich wpływów i są powszechnie uważani za jakieś na maxa sekretne, mroczne i demoniczne stowarzyszenie. Tymczasem na Zachodzie jest to zwyczajna, w zasadzie jawna świecka organizacja mająca na celu szeroko rozumiany postęp. Ich siedziby (loże) to są normalne budynki w miastach, coś a la kluby. Jest na nich tablica z napisem "Loża masońska" i każdy wie co to jest. W Anglii należą do nich z tego co słyszałem głównie ludzie z wyższych sfer, w Szkocji masoństwo jest bardziej egalitarne. Dużo policjantów tam należy :)
nihilista


Offline Proctor


A czy ta Organizacja w ogóle jest poważna?
Która ma patent na wszystko ; Na prawdę, na wybawienie , bez której każdy człowiek zginie z ręki samego Jehowy,

 

Sami sobie strzelają w kolano to nam Ex-om wszystko wolno , bo kto nas za to WYKLUCZY .😄😆
Pożyjemy zobaczymy jakie jeszcze kwiatki wyrosną , to tylko kwestia czasu .

A nie wiadomo co kogo może wybudzić z tej sekty , może taki nie znaczący wątek.

Tego typu tematy mnie już wybudziły.
Poprostu przestaję czytać wpisy danego forumowicza w dowolnym pojawiającym się wątku.
Jeśli jestem wstanie zrozumieć wtopę czy niedopatrzenie ze szmacianą lalką, zdjęciem aktorki czy utworem Audiomachine to mój mózg się zawiesza kiedy próbuje zrozumieć działanie podprogowe z imieniem w filmie z tegorocznego kongresu.
Agnesja. Normalnych myślących ludzi takie rzeczy nie wybudzają! Uwierz mi na słowo.



Offline Lemuel

« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień, 2020, 17:22 wysłana przez Lemuel »


Offline Storczyk


Agnesja. Normalnych myślących ludzi takie rzeczy nie wybudzają! Uwierz mi na słowo.
[/quote]

Skąd taka pewność?

Nie uduchowieni świeccy, wynajęci za pewnie niemałą kasę aktorzy, do ich uduchowionych  filmów jw.org to też nic.
Przecież mogą wziąć uduchowionego młodego pioniera za darmo.
 Mówią wciąż o  brakach, a tu taka rozrzutność i do tego światowy chłopak o czym to świadczy?
Czy to nie pobudza do myślenia.