Świadkowie Jehowy - forum dyskusyjne

DYSKUSJE DOKTRYNALNE => BIBLIA - DYSKUSJE..... => Wątek zaczęty przez: Mefiboszet w 30 Sierpień, 2019, 13:42

Tytuł: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Mefiboszet w 30 Sierpień, 2019, 13:42
Historia zniszczenia Sodomy i Gomory oraz zamienienie żony Lota w słup soli jest znana nam wszystkim. Uczono nas tej historyjki, kiedy byliśmy dziećmi, powtarzają ją czasem księża podczas kazań. Jak zwykle katecheci i księża przekazują wiernym spreparowaną wersję wydarzeń dowolnie wybierając i odrzucając fragmenty z Biblii bez jakiegokolwiek poszanowania oryginału. Nic to nowego. To typowa manipulacja praktykowana przez Kościół od 2000 lat.

 
A historia Lota i jego córek jest na prawdę ciekawa, zwłaszcza po ich szczęśliwej ucieczce z Sodomy. Zatrzymali się oni w jaskini koło miejscowości Zoar. Córeczki Lota w trosce o utrzymanie lotowego rodu postanowiły coś zrobić. A że żadnego odpowiedniego chłopa w okolicy nie było, postanowiły upić tatusia, żeby był „łatwiejszy". Tak też uczyniły. Pierwszej nocy starsza córka weszła pijanemu tatusiowi do łóżka i odbyła z nim stosunek płciowy (Genesis 19:33). Następnego wieczora córki upiły tatusia ponownie i tym razem młodsza córka poszła kopulować się z tatusiem (Genesis 19:34-35).
W efekcie tych kazirodczych stosunków obie córki Lota urodziły synów. Starsza nazwała swojego Moab co znaczy „pochodzący od ojca", który ponoć dał początek wszystkim biblijnym Moabitom. Młodsza nazwała syna Ben-ammi, co oznacza „syn mojego rodu", który stał się protoplastą Ammonitów (Genesis 19:36-38).
Żeby było śmiesznie okazuje się, że moabitka Ruth, czyli potomkini Moaba, wyszła za mąż za syna króla Salomona Boaza, pradziadka Dawida (Ruth 4:18-22). Warto tu przypomnieć, że, jak uczy Nowy Testament, Zbawiciel pochodził z „rodu dawidowego i salomonowego" (Mateusz 1:2-16). Wychodzi więc na to, że jedynie dzięki kazirodczym stosunkom Lota z córkami, mógł się narodzić Józef ojciec Jezusa. A żeby było jeszcze śmieszniej wychodzi, że albo proroctwo się spełniło i Józef był ojcem Jezusa, czyli Jezus nie był „synem bożym". Albo Jezus nie był synem Józefa czyli proroctwo się nie spełniło. I tak źle i tak źle.
Cała ta pikantna sprawa nasuwa szereg fundamentalnych pytań natury moralnej. Jeśli Lot i jego córki nie zostały potępione w Biblii za stosunki kazirodcze, lub porażone gromem z nieba przez Jahwego, czy oznacza to, że dla Boga stosunki płciowe na linii tata-córka w pijanym widzie to nic zdrożnego? Jeśli tak, to dlaczego Kościół czepia się do tak normalnej i naturalnej rzeczy jak stosunki „pozamałżeńskie"? Jeśli natomiast Kościół piętnuje stosunki kazirodcze, to na jakiej podstawie? Bowiem albo Biblia jest świętą księgą i „słowem bożym" czyli nie podlega ani krytyce, ani interpretacji, wtedy seks z córką jest OK, bo Bóg ani Lota, ani córek nie ukarał a nawet nie napiętnował. Albo jeśli seks z córką to grzech, to Kościół nie jest w zgodzie z Biblią choć bardzo lubi się powoływać na autorytet moralny tego zbioru starożytnych żydowskich klechd.
Na zakończenie chciałbym zapytać czy nie jest głupio być dla tych samych dzieci tatą i dziadkiem?

Cytat zaczerpnięty z http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4032
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: DeepPinkTool w 30 Sierpień, 2019, 14:00
Kazirodczych związków w Biblii mamy sporo. Co ciekawe w przypadku Lota to został on wykorzystany przez córki "po tabletce gwałtu" ale taki np "syn obietnicy" Izaak urodził się z ingerencji Bożej w kazirodczy związek bożego kumpla Abrahama z siostrą.  ;)
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Kleryk w 30 Sierpień, 2019, 15:45
Przecież Bóg nie mógł potepic takiego zachowania skoro jakiś czas pózniej zapłodnił 'małoletnią dziewice' aby urodziła jego syna. :)
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Tazła w 30 Sierpień, 2019, 15:49
  Jak nie patrzyć, swoje dziecko.  :D
Nasuwa się pytanie...czy Maria była dla Jezusa bardziej matką, a może siostrą?  ???
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: UWAGA AWARIA w 30 Sierpień, 2019, 17:59
Historia zniszczenia Sodomy i Gomory
Na zakończenie chciałbym zapytać czy nie jest głupio być dla tych samych dzieci tatą i dziadkiem?

Cytat zaczerpnięty z http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4032

hmmm ..czy głupio? ale zobacz jakie zobowiązania spadkowe i alimentacyjne  ::) poszedł bym w tym kierunku
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Terebint w 30 Sierpień, 2019, 22:19
Rodzina Lota to już w ogóle klasyczna patologia. Tatuś przecież nie lepszy, parę rozdziałów wcześniej chciał dać swoje córki dziewice do zabawy z podchmielonym, napalonym motłochem. Wzór ojca.

A tak bardziej na serio to widać, że te historie spisywał ktoś z mentalnością 5-letniego dziecka dla odbiorców na tym samym poziomie.
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: DeepPinkTool w 30 Sierpień, 2019, 22:24
A może faktycznie tak było, że w starożytności związki między rodzicami a dziećmi, między rodzeństwem, poligamia i inne takie były powszechne i całkiem normalne... w miarę rozwoju społeczeństwa ktoś ustalił, że to niemoralne i aby tym ustaleniom nadać większą rangę włożył to w usta Boga.  ;)
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Moyses w 30 Sierpień, 2019, 23:18
No dobra, a skąd w tytule wątku: "(...a może pedofilia)??"
To było pytanie retoryczne. Więc gdyby ktoś silił się na odpowiedź, to dopytam, kiedy się zaczyna, a kiedy kończy pedofilia.

Będę pisał zwyczajnie, więc wygońcie dzieci z przed monitorów. Jakie prawo zabraniało Lotowi puknąć własne córki? Pan Racjonalista pisząc artykulik z uwzględnieniem siatki spowinowacenia zapomniał o rachunku prawdopodobieństwa. Jak również o tym, że potomkowie Jakuba (czyli Abrahamowi) lali tych od Lota; i wcale nie kijem. Dodatkowo, jeśli coś nie zostało ukarane, w tym wypadku nie spadł piorun, który amputował 'korzenia' Lota, to jeszcze nie znaczy, że komuś się to podobało. Mamy suchy opis sytuacji. Inna sprawa, czy prawdziwy.
Dalej idąc niejaki Juda puknął własną synową. Nawet nie wiedział. Ale wiemy, że lubił już na ten tychmiast, i był skłonny za tę usługę zapłacić  ;).
Jakie prawo mu tego zabraniało?

A teraz Adam z Edenu. Dali mu Ewę, co była kością z jego kości i ciałem z jego ciała. Czyli Ewa była Adamem w wersji beta. Jeśli Adam ją szarpał za włosy i inne takie oraz przymuszał do robienia bum-bum - to się nazywa samogwałt. Jeśli razem, jako jedno ciało, czyli jedna osoba w dwóch osobach chcieli zrobić bum- bum - jest to masturbacja. Onanizm powstał dużo później, a tyczy się innej praktyki.
Przyjmując prawdziwość Biblii możemy powiedzieć, że każdy z potomków tego związku pierwszego pukał swoją siostrę, bądź córkę brata,  a zarazem siostry, albo wnuczkę, itp. To jest podstawa religii judeo-chrzścijańsko-islamskiej. Nawet wolni chrześcijanie nie są w stanie tego się wyprzeć.

Nie pytam gdzie kazirodztwo jest karalne a gdzie nie, bo to każdy doczyta.

Ale teraz będzie hard pornografia, więc wygońcie młodzież z przed monitorów.
Znacie jakieś dziewczyny, co poużywały z pijanym facetem? Jeśli używały, to nie był pijany. Może był pod wpływem, albo po kieliszku wina. Nie chcę robić wykładu czym się różni wino tzw domaszne od sklepowego. To samo dotyczy destylatów. Lot mógł być (zakładając prawdziwość historii) w stanie letargu, ale nie pijany. Pijani ledwo się zataczają po chodniku. Jak był w letargu, to leżał. Był wyposzczony. Po przejściach zwanych 'śmierć' często występuje zjawisko odreagowania, popychające jednostkę do bum-bum. Na marginesie: jest to jedno z wytłumaczeń gwałtów wojennych - ale to inna opowiastka.
I to jest ten moment, kiedy go córki dosiadły. Ciężko się w tej pozycji bronić, a forma się zalewa. Tak powstają dzieci.

A teraz powstaje pytanie: o czym jest ten wątek? O tym co jakiś Pan Racjonalista gdzieś napisał? Czy bardziej o tym, co jakiś kościół głosi w danym temacie? Chyba, że chodzi o jakieś fantazje - to polecam Freuda, dużo Freuda >:D
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: UWAGA AWARIA w 30 Sierpień, 2019, 23:23
 ;D ;D bracia a może się pomódlmy ;D ;D
kochany boże wybacz "Mefiboszetowi" te zgłębianie tematów kazirodztwa ,chociaż to ziom chyba z mojego podwórka ,bo to do niczego nie doprowadzi a może jeszcze coś się stać  ::) bóg wie co ....i jeszcze prosimy ciebie panie abyś też przebaczył temu zielonemu stworowi z kłakami na głowie i uszami yeti te rozważania pedofilskie bo jak pojedzie z tą granicą o której zaczął to niedaj bóg jakiś organ na nas ściągnie ,a my już mamy tak namieszane w głowach
że grzeczne idziemy spać ...amen ;D ;)
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Rafa w 31 Sierpień, 2019, 00:23
Milion akuch raz.
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: josh82 w 31 Sierpień, 2019, 00:29
Oczywiście, że kazirodztwo.
Co do pedofilii nie byłbym taki pewien, bo:
1. nie wiemy w jakim wieku były córki.
2. To Lot został upity i wykorzystany.
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Storczyk w 31 Sierpień, 2019, 06:04
W tej relacji biblijnej nie ma ani jednego slowa potępienia  tego czynu córek mimo ,ze takie postepowanie wówczas bylo karane bardzo surowo,śmiercią.Matka zginęła w jednej chwili tylko dlatego poniewaz sie obejrzała, a one posunely sie do gwałtu na ojcu i cisza .Raczej to nie bylo dla przyjemnosci z lampka wina i w sprzyjajacych okolicznosciach tu zadziałał instynkt samozachowawczy( ten sam ktory powodowal ,ze rodzice w chwili śmiertelnego zagrożenia zabijali własne dziecko  schowani  w skrytkach przed Niemcami gdy niemowlę zaplakalo zostało duszone!)Tak samo one same ze staruszkiem zostawione na pastwę losu wśród wrogów....jedyny ratunek i ochrona to synowie .To też pokazuje oblicze Boze, ze patrzy na czlowieka w zupelnie inny sposób i z roznej perspektywy .
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Mefiboszet w 31 Sierpień, 2019, 06:58
To ja zapytam Storczyk, dlaczego ten miłościwy Bóg który ocalił Lota i córki, pozostawił ich na pastwę losu wśród wrogów?
A może miał inny plan lecz córki Lota ze „swędzącymi bobrami” wolały przelecieć staruszka....
Im dłużej się zastanawiam nad historyjkami opisany w Biblii to dochodzę do wniosku ze albo to jest zmyślone przez chorych,zboczonych lub ze zbyt duża fantazja pisarzy albo cześć tych historii jest prawdziwa i powyrywana i ubarwiona dla czytelnika. W przeciwnym razie nierozumiem Boga. Czego on chce i czego wymaga. Ciężko złapać jakiś wzór wg którego on postępuje z ludźmi. Raz ratuje dokonując cudów a raz pozostawia ludzi na pastwę losu. Tak samo jak nierozumiem jak można wpaść na taki pomysł żeby sprawdzić wiarę człowieka karząc mu zabijać swojego pierworodnego syna?! Mam tu na mysli historyje Abrahama i Izaaka.
Albo czemu pozabijał pierworodne dzieci w Egipcie?! Czemu one były winne?! Ze urodziły się w Egipcie?!
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Storczyk w 31 Sierpień, 2019, 08:08
Dla mnie tez ciezko to ogarnąć przychodzi mi tyko na mysl zachowanie jak niezrownowazone .Jednak po traumach(oddanne przez tatusia miały być gościom na gwałt zbiorowy ,straszne !)moze odwet moze postradaly zmysly.Zreszta wczesniej żyły w dobrobycie zareczone wszystko pieknie a tu nagle w jednej chwili o 180 odwrocone ,jakby desperacja i wylaczylo sie zdrowe racjonalne myślenie .Nie wiem i to opisane utrwalone.Dla nas w cywilizowanym świecie to chore do ogarnięcia.Na ale chore jest tez przez zdrowych mezczyzn mogących mieć wiele kobiet podniecenie sie pornografią dziecięcą jeżdżenie do krajów biednych wykorzystać dzieci prostytujace sie.Chore to wszystko.A pytaniana na końcu które postawiles też mnie nurtują i powodują  pustkę w glowie i niezrozumienie.
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: UWAGA AWARIA w 31 Sierpień, 2019, 10:55
W tej relacji biblijnej nie ma ani jednego slowa potępienia  tego czynu córek mimo ,ze takie postepowanie wówczas bylo karane bardzo surowo,śmiercią./quote]


nie przesadzaj
nie pijaństwo nie bylo karane śmiercią,one pierw go napoiły innymi słowy uchlały,a jak już wypuściły bobry to kto je za to miał
ukarać ,sodomczycy?:) nie wiemy też kiedy cała akcja wyszła na jaw bo nie było świadków po z nimi 10-czy 150lat
a ze to opisuje tak pisarz biblijny to znaczy że tak to widzi
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: WIDZĘ MROKI w 31 Sierpień, 2019, 11:07
To ja zapytam Storczyk, dlaczego ten miłościwy Bóg który ocalił Lota i córki, pozostawił ich na pastwę losu wśród wrogów?
A może miał inny plan lecz córki Lota ze „swędzącymi bobrami” wolały przelecieć staruszka....
Im dłużej się zastanawiam nad historyjkami opisany w Biblii to dochodzę do wniosku ze albo to jest zmyślone przez chorych,zboczonych lub ze zbyt duża fantazja pisarzy albo cześć tych historii jest prawdziwa i powyrywana i ubarwiona dla czytelnika. W przeciwnym razie nierozumiem Boga. Czego on chce i czego wymaga. Ciężko złapać jakiś wzór wg którego on postępuje z ludźmi. Raz ratuje dokonując cudów a raz pozostawia ludzi na pastwę losu. Tak samo jak nierozumiem jak można wpaść na taki pomysł żeby sprawdzić wiarę człowieka karząc mu zabijać swojego pierworodnego syna?! Mam tu na mysli historyje Abrahama i Izaaka.
Albo czemu pozabijał pierworodne dzieci w Egipcie?! Czemu one były winne?! Ze urodziły się w Egipcie?!
zaznaczenie dodałem

Tylko ktoś ze schorzeniami głowy, wpadnie na taki pomysł.
Jeżeli to Bóg, tak sprawdza wiarę "swych" wiernych sług, to ja dziękuję za służenie paranoikowi.

Natomiast to co zrobiły córki Lota, bez komentarza, co tu komentować i jak.

Upiły ojca, otóż nie upiły, gdyby go upiły, on by nie był w stanie nic zrobić, był w pełni świadomy tego co się z nim dzieje.

W tamtych czasach było normą że ojciec współżył z córką i płodził z nią dzieci, były dwie to z dwiema i tak dalej, historia tamtych dni to potwierdza, a przykład z lotem potwierdza, że z Biblią można zrobić wszystko, w zależności od potrzeb.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: UWAGA AWARIA w 31 Sierpień, 2019, 11:56

Upiły ojca, otóż nie upiły, gdyby go upiły, on by nie był w stanie nic zrobić, był w pełni świadomy tego co się z nim dzieje.
Pozdrawiam

widzisz mroku to zależy od metabolizmu organizmu,kiedyś jeden brat przyznał się że jak się nachleje
to żona z domu ucieka bo on to jak doberman wtedy się zachowuje goni i goni,mówi że namiot stoi cały czas ;D ;D ;D
może lot miał ten problem ::) zresztą mam takiego w biurze on często po imprezie, się rano budzi i mówi ty a co ty
robisz u mnie w łóżku....nigdy nic nie pamięta ;D

z tym osądem naszego stwórcy to ja bym poczekał ,warto przedstawić czas przestrzeń 3D aby zobaczyć całokształt
sprawy ,kiedyś przysłuchiwałem się relacji z pogrzebu jak to wszyscy płakali kiedy umarł robert ,na pogrzebie
była cała rodzina wszyscy płakali najbardziej córka opowiadającego",ponieważ bardzo była z nim z żyta
zrobiło mi się przykro kiedy słyszałem opowieści jak ta mała strasznie płakała ,

potem usłyszałem jak opowiadający" powiedział że dwa lata po pogrzebie poszedł
odkopał roberta i zrobił z niego popielniczkę ,bo okazało się że robert to żółw ::)
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: WIDZĘ MROKI w 31 Sierpień, 2019, 12:32
widzisz mroku to zależy od metabolizmu organizmu,kiedyś jeden brat przyznał się że jak się nachleje
to żona z domu cieka bo on to jak doberman wtedy się zachowuje,mówi że namiot stoi cały czas ;D ;D ;D
może lot miał ten problem ::)


z tym osądem naszego stwórcy to ja bym poczekał ,warto przedstawić czas przestrzeń 3D aby zobaczyć całokształt
sprawy ,kiedyś przysłuchiwałem się relacji z pogrzebu jak to wszyscy płakali kiedy umarł robert ,na pogrzebie
była cała rodzina wszyscy płakali najbardziej córka opowiadającego",ponieważ bardzo była z nim z żyta
zrobiło mi się przykro kiedy słyszałem opowieści jak ta mała strasznie płakała ,

potem usłyszałem jak opowiadający" powiedział że dwa lata po pogrzebie poszedł
odkopał roberta i zrobił z niego popielniczkę ,bo okazało się że robert to żółw ::)
zaznaczenie dodałem

Rozchachałeś mnie na całego z tym dobermanem a jeszcze bardziej namiotem ;D ;)

Przypomniała mi się sytuacja z pracy, jak to młodzian 27 lat zażył sobie viagrę, tak dla hecy, jak mówił, sikał stojąc na rękach ;D, to w kontekście namiotu.

"  Od dwóch tygodni ma erekcję. Mężczyźnie grozi... amputacja penisa
Bartosz Świderski
11 sierpnia 2019, 21:28
[220] [3]
DZIEJE SIĘ
1 minuta czytania
Danny Polaris trafił do szpitala przez... nieustanną erekcję. Grozi mu amputacja członka.
Danny Polaris trafił do szpitala przez... nieustanną erekcję. Grozi mu amputacja członka.   •   Fot. Instagram.com / @dannypolaris
Do szpitala można trafić z różnych powodów, ale ten mężczyzna miał wyjątkowego pecha. Zgłosił się do lekarza przez... niekończącą się erekcję. Sytuacja jest poważna, ponieważ pacjentowi grozi amputacja penisa.


Danny Polaris pochodzi ze Swansea w Wielkiej Brytanii. Jak podaje "The Sun", mężczyzna niedawno umówił się na spotkanie z dziewczyną w Berlinie. Przed randką postanowił zażyć viagrę.

To był początek jego kłopotów. Kiedy razem z poznaną pielęgniarką wrócił do domu, zgodził się, by kobieta podała mu środek na wzmocnienie erekcji. Można powiedzieć, że zadziałał aż za dobrze, bo następnego dnia Polaris obudził się i zauważył, że... dalej ma erekcję. Taki stan utrzymywał się jeszcze przez dwa dni, aż w końcu mężczyzna udał się do lekarza.

Okazało się, że Brytyjczyk cierpi na priapizm. To po prostu długotrwała, bolesna erekcja. Nieleczona może spowodować trwałe uszkodzenie prącia. Kiedy mężczyzna trafił do szpitala, specjaliści od razu zaczęli działać.

Według "The Sun" próbowali wbić igłę w bok jego penisa, żeby usunąć nadmiar krwi. Przeprowadzili jeszcze inny zabieg, ale bez oczekiwanych efektów. – To była jedna z najgorszych decyzji w moim życiu – nie ukrywa poszkodowany.

Polaris nadal jest poddawany leczeniu. Na Instagramie chwali się zdjęciami, ale sytuacja jest poważna."

Źródło:https://natemat.pl/281399,od-2-tygodni-ma-erekcje-grozi-mu-amputacja-penisa-zdjecia

Co do Stwórcy, jest masa dowodów, potwierdzających fakt, że żaden Jehowa czy Jahwe nie był stwórcą świata, to krwawy bożek, wymagający krwi i co mamy?

Naraz w Pismach Greckich, ten krwiopijca przemienia się w Boga miłości, coś nie gra.

Dlaczego w latach 70-tych ubiegłego stulecia wyeliminowane ze szkolnictwa logikę, był taki przedmiot.

Społeczeństwo ma być sługami panów, ma być nie potrafiącym łączyć fakty, jeżeli wyssiesz z mlekiem matki logikę to ją masz inaczej jesteś jednotorowcem, lub osobą myślącą tunelowo, o panoramie nie ma co pisać.

Masoni Iluminati stosują używają formy Jehowa.

"Kandydatów do Zakonu (Iluminatów) werbowano wyłącznie spośród masonów.Paradoksem było ich naiwne przekonanie o działaniu Zakonu dla dobra ludzkości. Nieliczni, upatrzeni dla wyższych stopni iluminackiego wtajemniczenia, byli wprowadzani stopniowo w prawdziwe cele Iluminatów. Awansującym na wyższe stopnie ujawniono wtedy prawdziwe zamiary wobec chrześcijaństwa. Wtajemniczany stawał się najpierw deistą, następnie ateistą, wreszcie - satanistą." Zarówno Iluminaci jak i Masoni stosują formę Jehowa. 

Co wspólnego ma jasność z ciemnością?
Źródło: "BESTIE KOŃCA CZASU",  Henryk Pająk strona 13

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: UWAGA AWARIA w 31 Sierpień, 2019, 12:40
 ::) ::) Wcześniej chyba Viagry nie było?? ::) ::)
a cholera wie też czym one go upiły ,w końcu sodoma i gomora, ;D ;D dobre z tą viagrą ;D ;D ma nauczkę ;) młodzież

ja kiedyś nie mogłem zrozumieć jak to Bóg stworzył Adama i Ewę na golasa? :o i co on sie tak przyglądał
jak oni sobie tak na golaska śmigali? myślałem co to za Bóg,ale kiedy się ożeniłem to już do mnie dotarlo 8-) ;D
 nie kojarzyć złych rzeczy ...jak w przypadku córek lota proszę!! ;)
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Bugareszt w 31 Sierpień, 2019, 13:43
Może nie idealnie w temacie ale bardzo blisko, pomijając związki kazirodcze itp, nie bardzo mogę zrozumieć dlaczego wszystkie religię zrobiły z sexu coś złego i niedobrego i mało tego jest to straszne grzeszne. Dlaczego dwie dorosłe osoby a jeszcze jak są do tego różnej płci, nie mogą czerpać przyjemności z sexu , a sam sex ma być tylko do prokreacji. 
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: pies berneński w 31 Sierpień, 2019, 14:12
nie mogą czerpać przyjemności z sexu , a sam sex ma być tylko do prokreacji.
Nie dotyczy świadków.
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Moyses w 31 Sierpień, 2019, 14:23
Może nie idealnie w temacie ale bardzo blisko, pomijając związki kazirodcze itp, nie bardzo mogę zrozumieć dlaczego wszystkie religię zrobiły z sexu coś złego i niedobrego i mało tego jest to straszne grzeszne. Dlaczego dwie dorosłe osoby a jeszcze jak są do tego różnej płci, nie mogą czerpać przyjemności z sexu , a sam sex ma być tylko do prokreacji.

Już Ci odpowiadam. Bo seks jest zwyczajnie nudny. To jest dobre dla hippisów. W ogóle seks jest obrzydliwy i często obślizgły. Orgazm jest przereklamowany. A punkt G nie istnieje. Uwierz fachowcowi. Lepsza jest lampka wina i intelektualna dysputa.
Dlatego wolę humidować.  8-)

Tego jeszcze nie pisałem. Nie jest orgowe, ale kazirodcze. Chowamy się na jednym podwórku. Trójka rodzeństwa. Dwójka jest dziwna. To stwierdzam po latach - bo teraz jest łatwiej. Brat zabiera siostrę na noc do dziadków. Dziwna praktyka zważywszy, że jest dom. Jest jeszcze starsza siostra (ale torpeda ;D) ode mnie jakieś 5, 6 lat. Czyli ja jak mam 18 to ona jest dla mnie kobiecym bóstwem.
Po latach informacje przenikają. Ojciec gwałcił córkę. Pierwsze pytanie: którą? Ja już wiem, że tą młodszą, którą brat zabierał na noc do dziadków.
Spokojnie. Sprawy nie ma i nie będzie. Gość, znaczy się ojciec, wyhuśtał się na sznurku - taka prywatna jego kara śmierci. Zwyczajnie miał dobre serce chłopina - podatnika nie obciążał. Poza tym jest przedawnienie. A dodatkowo, ktoś musi wnieść. A praktyka pokazuje, że opłacam sądy za wydawanie wyroków w sprawie tego, czy ktoś może lub nie może byś Świadkiem Jehowy.
Z perspektywy czasu, trudno określić, czy był to związek kazirodczy za obopólną zgodą. Sądząc po reakcjach tej dziewczyny i sznurku ojca, raczej należy przyjmować pewną formę gwałtu na córce. Nie wiem jak to się odbywało w tzw peselach, bo może było to też pedofilią. Ale raczej nie, bo gość do dzieci nie miał skłonności. Wiec najszybciej wyszedł nam kazirodczy wielokrotny podstępny gwałt.
Starsza córka jest normalna. Zwyczajnie lubi facetów. Oraz wyrazy współczucia dla faceta młodszej.

Jeszcze mi się coś przypomniało. Jeden z bogatszych turków spłodził potomstwo w ramach kazirodztwa. Wyszło mu lekko upośledzone. Po co mu te pieniądze i helikoptery?

PS. Jakby ktoś chciał, to mogę jeszcze kilka przykładów opisać z tej dziedziny i pokrewnych również. >:D
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Ola w 31 Sierpień, 2019, 14:51
Już Ci odpowiadam. Bo seks jest zwyczajnie nudny. To jest dobre dla hippisów. W ogóle seks jest obrzydliwy i często obślizgły. Orgazm jest przereklamowany. A punkt G nie istnieje. Uwierz fachowcowi. Lepsza jest lampka wina i intelektualna dysputa.
Dlatego wolę humidować.  8-)

Tego jeszcze nie pisałem. Nie jest orgowe, ale kazirodcze. Chowamy się na jednym podwórku. Trójka rodzeństwa. Dwójka jest dziwna. To stwierdzam po latach - bo teraz jest łatwiej. Brat zabiera siostrę na noc do dziadków. Dziwna praktyka zważywszy, że jest dom. Jest jeszcze starsza siostra (ale torpeda ;D) ode mnie jakieś 5, 6 lat. Czyli ja jak mam 18 to ona jest dla mnie kobiecym bóstwem.
Po latach informacje przenikają. Ojciec gwałcił córkę. Pierwsze pytanie: którą? Ja już wiem, że tą młodszą, którą brat zabierał na noc do dziadków.
Spokojnie. Sprawy nie ma i nie będzie. Gość, znaczy się ojciec, wyhuśtał się na sznurku - taka prywatna jego kara śmierci. Zwyczajnie miał dobre serce chłopina - podatnika nie obciążał. Poza tym jest przedawnienie. A dodatkowo, ktoś musi wnieść. A praktyka pokazuje, że opłacam sądy za wydawanie wyroków w sprawie tego, czy ktoś może lub nie może byś Świadkiem Jehowy.
Z perspektywy czasu, trudno określić, czy był to związek kazirodczy za obopólną zgodą. Sądząc po reakcjach tej dziewczyny i sznurku ojca, raczej należy przyjmować pewną formę gwałtu na córce. Nie wiem jak to się odbywało w tzw peselach, bo może było to też pedofilią. Ale raczej nie, bo gość do dzieci nie miał skłonności. Wiec najszybciej wyszedł nam kazirodczy wielokrotny podstępny gwałt.
Starsza córka jest normalna. Zwyczajnie lubi facetów. Oraz wyrazy współczucia dla faceta młodszej.

Jeszcze mi się coś przypomniało. Jeden z bogatszych turków spłodził potomstwo w ramach kazirodztwa. Wyszło mu lekko upośledzone. Po co mu te pieniądze i helikoptery?

PS. Jakby ktoś chciał, to mogę jeszcze kilka przykładów opisać z tej dziedziny i pokrewnych również. >:D

Ale Ty to masz wiedzę widzę w każdym temacie. Opisz te przykłady bo fajnie się Ciebie czyta.
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Siedemtwarzy w 31 Sierpień, 2019, 15:56
Lot z corkami, Abraham z siostra, Izzak z kuzynką itd itp. Poprostu nikt sie majątkiem nie chciał dzielić. Lot kasy nie miał po zniszczeniu Sodomy, wiec córek nie wydałby za maż, wiec jak one same mówią: w tej krainie nie ma mężczyzny, który by z nami współżył, jak to jest w zwyczaju na całej ziemi. Co ciekawe, Lot zamieszkał w jaskini, zamiast pójść do Abrahama i mieszkać jak człowiek, by i dla córek się coś znalazło.
Te historyjki pokazują jałowość biblijnych relacji. Bog niszczy, Bog daje, Bog rządzi. Sensu w tym za grosz.
Co do pytania kazirodztwo czy pedofilia w przypadku Lota to oba przypadki. Dziewczyny miały w Sodomie chłopakow, co mieli je poślubić, ale były dziewicami, wiec pewnie mialy 13-14 lat. To byl wiek do ślubu w tamty czasie dla dziewczyn. Wiec nawet jesli mija rok to według dzisiejszych standartow nadal były w owym momencie niepełnoletnie.
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: HARNAŚ w 31 Sierpień, 2019, 20:09
To wszystko mity aby wyjaśnić jak powstały odrębne ludy w sąsiedztwie Hebrajczyków i dlaczego Jahwe pozwala  :o ich atakować i grabić .
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Moyses w 31 Sierpień, 2019, 22:12

Co do pytania kazirodztwo czy pedofilia w przypadku Lota to oba przypadki. Dziewczyny miały w Sodomie chłopakow, co mieli je poślubić, ale były dziewicami, wiec pewnie mialy 13-14 lat. To byl wiek do ślubu w tamty czasie dla dziewczyn. Wiec nawet jesli mija rok to według dzisiejszych standartow nadal były w owym momencie niepełnoletnie.

'Pewnie' a 'pewność' - to jednak dwie różne sprawy. Dlatego zapytałem wprost: jak ktoś mierzy pedofilię? A może miały po 34 i 44 lata, jako stare panny chciały się gdzieś ukłuć. Pewnie ten wariant do głowy nie trafia, bo mało pedofilski. Byłeś na ślubie dziewczyny w tamtych czasach? W ogóle, byłeś w tamtejszych okolicach na ślubie? To, że oni są popaprani, to nie znaczy że są cyganami.
Osobiście nie wiem ile córki Lota miały lat. Wiem, że zaszły w ciążę - tak święte pisemka donoszą. Chciały i mogły, więc były dorosłe.

Ale Ty to masz wiedzę widzę w każdym temacie. Opisz te przykłady bo fajnie się Ciebie czyta.

Nie wywołuj wilka z lasu. Kolega Adaś już mnie skarcił (i słusznie) bym pozwolił ludziom żyć. Inny człowiek za głowę się łapał jak mu inni opowiedzieli, że to wszystko prawda.

Ale jak chcesz, to masz. Nieorgowe. Orgowe. Półorgowe.

Za wschodnia strona Buga. Ona ma 19 lat. On 21. Chyba już z kamaszów powrócił. Kuzynostwo bliskie. Ich matki, to siostry. Do Cerkwi latają. Przed Jezusem klęczą.
Naszłem niechcący. Ona prasuje, on od tyłu ja obejmuje. Ale nie tak jak siostra zwiesza się bratu na szyi, bo dawno go nie widziała. Dorosłym ludkom nie muszę tłumaczyć. Przetłumaczę tekst: 'zrobimy to jeszcze raz jak ostatnio?'. Ona się rumieni i uszy jej stoją: 'nie teraz'. Wyobraźni podpowiadać nie muszę. Nie był to gwałt. Wielokrotne igraszki cielesne w rodzinie. Wyszła za mąż za starego i bogatego. Mieszka w stolicy PL. Zawsze Polskę lubiła.

Orgowe małżeństwo przenajświętsze. Pracują i pionierują. Nie ma ich w domu. A w domu rodzeństwo. Ona ma 13 lat. Wyglada tak, że każdemu facetowi wmówiłaby, że ma 18. Dlatego sprawdzam legitymacje szkolne. Razem z bratem oglądają filmy przyrodniczo - pornograficzne. Brat jaj proponuje naśladownictwo. Na ten cały live patrzy najmłodszy, powiedzmy 10 latek. I tak to leci w różnych konfiguracjach.
Ona swojemu mężowi-masochiście zrobiła wielokrotnie poroże wielkości pałacu kultury. Jej brat bije i posuwa. Na przemian. Czasem zapłodni. Swoją żonę a także przygodne dziewczyny.  Najmłodszy wypłakał mi się w lewy rękaw marynarki, w taki sposób, że marynarkę oddałem na czerweny kriż, bo mi kolor straciła. Jak mawia - uzależniony od pornografii i seksu. Rozwalił małżeństwo - z fajna dziewczyną. Powiedziałem na zimno co może zrobić, co powinien zrobić, i żeby się nie dziwił jak żona zabierze córkę i odejdzie. Odeszła. Wszystko w orgu.

Teraz półorg. Kobieta pobijała rekordy w studiowaniu ze ŚJ w PL. Co rano inny facet. Łózko się nie zmieniało. Aż wyszła za mąż. Chrzest. Córka prawie dorosła 19 letnia też ochrzczona. Córka ma po mamie te fluidy, feromony i inne świetliki, przy których trzeba mieć mocny kręgosłup moralny. Ale pojawia się dzieciak. Podobny do mamy, do babci. To normalne. I podobny do ojczyma!. Do niedawna (bo aktualnych danych nie mam) wszyscy w orgu. Jak mawiają mędrcy - nic w rodzinie nie ginie ;)

Mówią niektórzy, że na wojnie i w miłości nie ma zasad. Może coś w tym jest.
Tak więc Lot kochał swoje córki przytulać. Jehowa go nie powiesił. Nawet uratował. Dobry jest ten Nasz Jehowa. Zaśpiewamy jakąś pieśń?


Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Siedemtwarzy w 01 Wrzesień, 2019, 09:33
Moyses, kobieta, a raczej dziewczynka, w czasach wszesnego Abrahama, była gotowa do ożenku, kiedy dostawała okresu. Cyganie to tylko kalka tamtych zachowań matrymonialnych. Corka Jakuba, Dina, miała 12 lat, kiedy został zaproponowany ożenek po gwałcie na niej.
Czy byłem na ślubie w tamtych okolicach? Nie i nie wybieram się, bo wolę nasze wesela. Poprostu nie widzi mi się tańczenie w gronie samych facetów. Wybieram jednak taniec z płcią piękną.
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: UWAGA AWARIA w 01 Wrzesień, 2019, 09:52
 ::) a j tam ja tam taniec samej płci pięknej   >:D 8-)
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Moyses w 01 Wrzesień, 2019, 21:45
Moyses, kobieta, a raczej dziewczynka, w czasach wszesnego Abrahama, była gotowa do ożenku, kiedy dostawała okresu. Cyganie to tylko kalka tamtych zachowań matrymonialnych. Corka Jakuba, Dina, miała 12 lat, kiedy został zaproponowany ożenek po gwałcie na niej.
Czy byłem na ślubie w tamtych okolicach? Nie i nie wybieram się, bo wolę nasze wesela. Poprostu nie widzi mi się tańczenie w gronie samych facetów. Wybieram jednak taniec z płcią piękną.

A skąd Ty masz takie informacje? Patrzyłeś Dinie w pesel, że wyszło aż 12 lat??? Ja wiem ile mają lat Diana i Dalila. Diny jeszcze chyba nie poznałem? Nie byłeś a jednak znasz zwyczaje?! Ciekawe ???
Jakby ktoś odpowiedział na wcześniej postawione pytanie dotyczące ;kiedy się zaczyna a kiedy kończy pedofilia; mielibyśmy pół tematu z głowy. I teraz moglibyśmy dyskutować o tym, czy córki Lota były ładne? Czemu nie siadły na ojca jednej nocy? Dlaczego Lot nic nie pamiętał? Czego się obawiał, że zamieszkał w jaskiniach? Czy skorzystał z pomocy Abrahama? Jak z jednego i drugiego chłopaka w tak krótkim czasie powstały tak duże narody, że potomkowie Abrahama jednak się z nimi liczyli?

Nie wiem jak było z ożenkiem w czasach Abrahama. Wiem jak jest teraz. Znam kilka kobiet, które zaszły w ciążę w wieku 13, 14 lat. Raz się kumplowałem z matką i córką - różnica wieku 13 lat, więc jeśli ja miałem 18 lat, to matka 31 a córka 17. Inny zwyczaj, kiedy PL była państwem wschodnim, i nim przyszła zachodnia kultura. Wszyscy faceci z jednej rodziny żenili się po przekroczeniu 30 lat. Śmiali się z nich, że naśladują Chrystusa.  ;D. Niedawno na 4 dniowym weselu byłem. Wiejskie jak jasna cholera. Facet się żenił mając 37, ona 30 lat?
Przecież powinni wcześniej, bo tradycja wiejska mówi inaczej - nie znam się na tradycji wiejskiej.
Inni się hajtają wcześniej, inni później. Mają dużo dzieci, albo mają dzieci później. Jeśli zdrowy na umyśle facet zobaczy 'szesnastkę' rozwiniętą tu i tam, to wybierze ją za żonę, z myślą o zdrowym potomstwie. Podrastającej 'dwunastolatki' nie tknie. Powie w sobie albo na głos: ładna, ale to jeszcze dziecko.
Nic się nie zmieniło. Faceci zamienili tylko miecze na karabiny, a kobiety rodząc dalej, gotują na ogniu albo w termomiksie.
Więc zapytam: jak to było w czasach Abrahama? Może ktoś wtedy żył? Może ktoś pamięta?
Nie wspomnę, że chciałbym się dowiedzieć jak było wtedy karane kazirodztwo.

A teraz dowcip. Jak wkurzyć Jordańczyka? Powiedz mu, że jego matka przespała się jednocześnie z jego ojcem i z jej ojcem. Może ktoś opisze reakcje. Z chęcią poczytam.

Już zostawiam dziewczynę, na wieki zawsze dziewicą, która jednak poczęła, i urodziła, bo temat będzie trudniejszy.
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Ola w 01 Wrzesień, 2019, 22:11
'Pewnie' a 'pewność' - to jednak dwie różne sprawy. Dlatego zapytałem wprost: jak ktoś mierzy pedofilię? A może miały po 34 i 44 lata, jako stare panny chciały się gdzieś ukłuć. Pewnie ten wariant do głowy nie trafia, bo mało pedofilski. Byłeś na ślubie dziewczyny w tamtych czasach? W ogóle, byłeś w tamtejszych okolicach na ślubie? To, że oni są popaprani, to nie znaczy że są cyganami.
Osobiście nie wiem ile córki Lota miały lat. Wiem, że zaszły w ciążę - tak święte pisemka donoszą. Chciały i mogły, więc były dorosłe.

Nie wywołuj wilka z lasu. Kolega Adaś już mnie skarcił (i słusznie) bym pozwolił ludziom żyć. Inny człowiek za głowę się łapał jak mu inni opowiedzieli, że to wszystko prawda.

Ale jak chcesz, to masz. Nieorgowe. Orgowe. Półorgowe.

Za wschodnia strona Buga. Ona ma 19 lat. On 21. Chyba już z kamaszów powrócił. Kuzynostwo bliskie. Ich matki, to siostry. Do Cerkwi latają. Przed Jezusem klęczą.
Naszłem niechcący. Ona prasuje, on od tyłu ja obejmuje. Ale nie tak jak siostra zwiesza się bratu na szyi, bo dawno go nie widziała. Dorosłym ludkom nie muszę tłumaczyć. Przetłumaczę tekst: 'zrobimy to jeszcze raz jak ostatnio?'. Ona się rumieni i uszy jej stoją: 'nie teraz'. Wyobraźni podpowiadać nie muszę. Nie był to gwałt. Wielokrotne igraszki cielesne w rodzinie. Wyszła za mąż za starego i bogatego. Mieszka w stolicy PL. Zawsze Polskę lubiła.

Orgowe małżeństwo przenajświętsze. Pracują i pionierują. Nie ma ich w domu. A w domu rodzeństwo. Ona ma 13 lat. Wyglada tak, że każdemu facetowi wmówiłaby, że ma 18. Dlatego sprawdzam legitymacje szkolne. Razem z bratem oglądają filmy przyrodniczo - pornograficzne. Brat jaj proponuje naśladownictwo. Na ten cały live patrzy najmłodszy, powiedzmy 10 latek. I tak to leci w różnych konfiguracjach.
Ona swojemu mężowi-masochiście zrobiła wielokrotnie poroże wielkości pałacu kultury. Jej brat bije i posuwa. Na przemian. Czasem zapłodni. Swoją żonę a także przygodne dziewczyny.  Najmłodszy wypłakał mi się w lewy rękaw marynarki, w taki sposób, że marynarkę oddałem na czerweny kriż, bo mi kolor straciła. Jak mawia - uzależniony od pornografii i seksu. Rozwalił małżeństwo - z fajna dziewczyną. Powiedziałem na zimno co może zrobić, co powinien zrobić, i żeby się nie dziwił jak żona zabierze córkę i odejdzie. Odeszła. Wszystko w orgu.

Teraz półorg. Kobieta pobijała rekordy w studiowaniu ze ŚJ w PL. Co rano inny facet. Łózko się nie zmieniało. Aż wyszła za mąż. Chrzest. Córka prawie dorosła 19 letnia też ochrzczona. Córka ma po mamie te fluidy, feromony i inne świetliki, przy których trzeba mieć mocny kręgosłup moralny. Ale pojawia się dzieciak. Podobny do mamy, do babci. To normalne. I podobny do ojczyma!. Do niedawna (bo aktualnych danych nie mam) wszyscy w orgu. Jak mawiają mędrcy - nic w rodzinie nie ginie ;)

Mówią niektórzy, że na wojnie i w miłości nie ma zasad. Może coś w tym jest.
Tak więc Lot kochał swoje córki przytulać. Jehowa go nie powiesił. Nawet uratował. Dobry jest ten Nasz Jehowa. Zaśpiewamy jakąś pieśń?

O matko w jakim Ty towarzystwie się obracasz? W takim razie ja w życiu nic nie widziałam 😱🤣
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: UWAGA AWARIA w 01 Wrzesień, 2019, 22:17
zamiast pieśni proponuje modlitwę ;D ;D 8-)
aby te nasze datki w h....a nie poszły za prę miesięcy ,na odszkodowania za pedofili
i wybryki CK

albo żeby poszły to będziemy wolni od WTSu,raz kozie śmierć
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Siedemtwarzy w 02 Wrzesień, 2019, 08:11
Moyses, idąc tokiem twojej logiki, to mówisz że byłeś na weselu trwajacym 4 dni, ja na nim nie byłem, to znaczy że nie mam podstaw wierzyć, że ona faktycznie się odbyło. Pozostaje tylko kwestia czy 30 letnia panna młoda była dziewicą, czy też nie, chociaż, przez pierwsze godziny dnia pierwszego.
16 latka z kształtami jest ok, ale czy 16 latka z wyglądem dziewczecym już nie? Dlaczego? Moze ta druga bedzie lepszą żoną. Nie wiesz.
Zgadzam się, ze od ogólnień zawsze istnieje jakiś procent odstepstwa. Czy to jest wystarczajace, zeby podejmowac w ten sposob temat pedofili? Dość płytki ten schemat. Zwłaszcza dla kogoś, kto jest ojcem córek i zna psychike tych dziewczyn, nie tylko ich fizjonomie.
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Ola w 02 Wrzesień, 2019, 09:22
16- latka z kształtami lub nie to ta sama 16-latka, czyli siano w głowie bo to emocjonalnie jeszcze dziecko.
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Adam_73 w 02 Wrzesień, 2019, 12:38
dobra Moyses, teraz powiedz ale tak szczerze, Ty tak sam z siebie czy ktos ci placi za wymyslanie tych historyjek?  :P
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Proctor w 02 Wrzesień, 2019, 14:14
Już Ci odpowiadam. Bo seks jest zwyczajnie nudny. To jest dobre dla hippisów. W ogóle seks jest obrzydliwy i często obślizgły. Orgazm jest przereklamowany. A punkt G nie istnieje. Uwierz fachowcowi. Lepsza jest lampka wina i intelektualna dysputa.
Dlatego wolę humidować.  8-)

Tego jeszcze nie pisałem. Nie jest orgowe, ale kazirodcze. Chowamy się na jednym podwórku. Trójka rodzeństwa. Dwójka jest dziwna. To stwierdzam po latach - bo teraz jest łatwiej. Brat zabiera siostrę na noc do dziadków. Dziwna praktyka zważywszy, że jest dom. Jest jeszcze starsza siostra (ale torpeda ;D) ode mnie jakieś 5, 6 lat. Czyli ja jak mam 18 to ona jest dla mnie kobiecym bóstwem.
Po latach informacje przenikają. Ojciec gwałcił córkę. Pierwsze pytanie: którą? Ja już wiem, że tą młodszą, którą brat zabierał na noc do dziadków.
Spokojnie. Sprawy nie ma i nie będzie. Gość, znaczy się ojciec, wyhuśtał się na sznurku - taka prywatna jego kara śmierci. Zwyczajnie miał dobre serce chłopina - podatnika nie obciążał. Poza tym jest przedawnienie. A dodatkowo, ktoś musi wnieść. A praktyka pokazuje, że opłacam sądy za wydawanie wyroków w sprawie tego, czy ktoś może lub nie może byś Świadkiem Jehowy.
Z perspektywy czasu, trudno określić, czy był to związek kazirodczy za obopólną zgodą. Sądząc po reakcjach tej dziewczyny i sznurku ojca, raczej należy przyjmować pewną formę gwałtu na córce. Nie wiem jak to się odbywało w tzw peselach, bo może było to też pedofilią. Ale raczej nie, bo gość do dzieci nie miał skłonności. Wiec najszybciej wyszedł nam kazirodczy wielokrotny podstępny gwałt.
Starsza córka jest normalna. Zwyczajnie lubi facetów. Oraz wyrazy współczucia dla faceta młodszej.

Jeszcze mi się coś przypomniało. Jeden z bogatszych turków spłodził potomstwo w ramach kazirodztwa. Wyszło mu lekko upośledzone. Po co mu te pieniądze i helikoptery?

PS. Jakby ktoś chciał, to mogę jeszcze kilka przykładów opisać z tej dziedziny i pokrewnych również. >:D
Te opowiastki to z obwodu czy okręgu?
Tytuł: Odp: Córki Lota (kazirodztwo a może pedofilia)??
Wiadomość wysłana przez: Moyses w 03 Wrzesień, 2019, 10:30
Moyses, idąc tokiem twojej logiki, to mówisz że byłeś na weselu trwajacym 4 dni, ja na nim nie byłem, to znaczy że nie mam podstaw wierzyć, że ona faktycznie się odbyło. Pozostaje tylko kwestia czy 30 letnia panna młoda była dziewicą, czy też nie, chociaż, przez pierwsze godziny dnia pierwszego.
16 latka z kształtami jest ok, ale czy 16 latka z wyglądem dziewczecym już nie? Dlaczego? Moze ta druga bedzie lepszą żoną. Nie wiesz.
Zgadzam się, ze od ogólnień zawsze istnieje jakiś procent odstepstwa. Czy to jest wystarczajace, zeby podejmowac w ten sposob temat pedofili? Dość płytki ten schemat. Zwłaszcza dla kogoś, kto jest ojcem córek i zna psychike tych dziewczyn, nie tylko ich fizjonomie.

Nie tak dawno pisałem, że 2 razy można komuś tłumaczyć. Trzeci raz to dyskusja z wiarą. Dopiszę, że 10 raz to bicie głową o mur.
Po raz drugi ponawiam pytanie: skąd wiadomo, że Dina miała 12 lat?. Aby się nie trzepać 3 raz, więc streszczam. Z Lotem gdy się spotkam w zaświatach, to zapytam jak zapylił dwie córki (starszą i młodszą- według etykiety) nic niepamietając. Prawdopodobnie przez jego język robaczkowy przebrniemy i zapytam jak to jest, że jest pedofilem. Wyrażenie 'pedofilia' też mu wytłumaczę w kwadrans. Zadam parę innych pytań.

Nigdy nie spuściłem się tak nisko, by pytać dziewczyny, zwłaszcza 30 letniej, czy jest dziewicą. Koledzy po tym pytaniu ręki mi nie podadzą. Jaśniej i przejrzyściej nie dam rady tego napisać.

16- latka z kształtami lub nie to ta sama 16-latka, czyli siano w głowie bo to emocjonalnie jeszcze dziecko.

Podałem przykład aby rozróżnić szesnastkę od dwunastki. Pod kątem czysto fizjologicznym. Bez oceniania rozwoju emocjonalnego. Jeśli 16 ma siano w głowie, to gdy będzie miała 61 lat, pozostanie to samo siano, tyle że zgnite. Dużo by jeszcze pisać. Wiadomo.

Te opowiastki to z obwodu czy okręgu?

Z okręgu. Wyborczego. Napisałem czarnymi literami na białym papierze, że z podwórka i nie orgowe. Jak zacznę pisać przykłady z obwodu, to zaczniesz słuchać disco-polo. Uwierz na słowo.

*Wystąpił mi błąd techniczny w pisaniu, więc jeśli coś pójdzie nie tak, to znaczy, że nie miało być tak; o tym zaraz się przekonam i ewentualnie poprawię. Jeśli nie poprawiam, tzn że jest jak miało być.