Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I  (Przeczytany 3568 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 617
  • Polubień: 2579
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #60 dnia: 16 Marzec, 2019, 20:44 »
Butelczyku bo usychamy z pragnienia. Dawaj następne nagranie!!!!
,,Jesteś tak daleko ode mnie, czasami jednak blisko tak"


Offline Mako

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #61 dnia: 17 Marzec, 2019, 10:51 »
Odsłuchałem całość, szacunek Jarku, bardzo dobra robota z tym nagraniem, do mnie prawdopodobnie niebawem też się wybiorą, tylko że problem polega na tym, że ja nie chodząc na zebranie nie daję im podstaw do jakiejś rozmowy, o czym, o pedofilii o czym wiedzą, że to mnie wyrzuciło z torów, każdy ze starszych który podejmował ze mną rozmowę, dostał taką informację zwrotną, podpartą wersetem z 1 Tesaloniczan 5:21 " Wszystko sprawdzajcie....", sprawdziłem na  oficjalnej stronie Australijskiej Królewskiej Komisji ......pedofilii",  i mają usta zamknięte, bo w dobie internetu wszystko jest weryfikowalne, wszystko można sprawdzić i potwierdzić lub obalić.
Ostatnio miałem zdarzenie, że natknął się na mnie jeden starszy, śpiący na żebraniach królewicz i ostro by chciał się ze mną spotkać, zamknąłem rozmowę po kilku chwilach, stwierdzeniem, że panami mej wiary nie są, a plotki mnie nie interesują.

Jarku jeszcze raz, czapki z głów, za robotę, takie rzeczy, fakty o TEJ SEKCIE,muszą być upubliczniane.
Czekam na drugą część, też czerpię z Twego doświadczenia. :)
Pozdrawiam

Jeśli  możesz  to  podaj link do  oficjalnej strony  Australijskiej Królewskiej Komisji .  Co jest ciekawego na temat ŚJ ?   Dzięki .


Offline luzblues

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #62 dnia: 17 Marzec, 2019, 11:10 »
Jeśli  możesz  to  podaj link do  oficjalnej strony  Australijskiej Królewskiej Komisji .  Co jest ciekawego na temat ŚJ ?   Dzięki .
https://www.childabuseroyalcommission.gov.au/
Przesłuchania łącznie z przesłuchaniem Geoffray'a Jacksona na youtube
https://www.youtube.com/watch?v=scipRY3zbAc
https://www.youtube.com/results?search_query=australijska+komisja+kr%C3%B3lewska

Raport końcowy, statystyki pokazujące skalę molestowania w różnych religiach :
https://www.childabuseroyalcommission.gov.au/sites/default/files/final_information_update.pdf
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec, 2019, 11:39 wysłana przez luzblues »


Offline NNN

Odp: Zaproszenie na przesłuchanie. Cz. I
« Odpowiedź #63 dnia: 19 Marzec, 2019, 17:16 »
  Cytat z 14 Marca 2019 g.20.21- Dorkas:
„NNN zgadzam się z Tobą , rzecz w tym , że większość świadków nie ma pojęcia o czym mówi statut !
 Przecież prośba o udostępnienie go już trąci "odstępstwem"  , świadczy o braku zaufania do starszych , organizacji itd. Dlaczego przeciętny świadek nagle chce czytać statut? co więcej  wyobrażasz sobie , że starszy na spotkaniu zaczyna go omawiać ?
 Już słyszę te  argumenty w stylu , który słyszymy w  nagraniu.”Jasne jest, że lepiej się steruje ludźmi  i wykorzystuje ludzi nieświadomych. Nieświadomych także tego, że wspomniane w  Statucie Ciało Kierownicze specjalnie nie wyjawiło w  nim swojego określenia „Komitet Sądowniczy”, tylko pisze o … „co najmniej trzech starszych”, powtarzając to określenie dwukrotnie (R. 7 Art. 76 p. 5; Art. 77). Ażeby „Komitet Sądowniczy” bardzo upodobnić do „Spowiedzi” Ciało Kierownicze w Artykule 80 pisze: „Celem postępowań, o których mowa w art. 76 pkt 2-5 jest udzielenie danej osobie pomocy duchowej, aby pojednała się z Bogiem przez skruchę, wyznanie grzechów oraz zmianę postępowania, które to okoliczności objęte są tajemnicą”. … chciałoby się dopisać …spowiedzi! tajemnicą spowiedzi!  Bo przecież do niej nawiązuje ten artykuł.

Widać wyraźnie, że Ciału Kierowniczemu bardzo zależy, by Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji zaliczyło działania  wspomnianej ‘trójcy’ starszych  w obręb sakramentu spowiedzi. Tymczasem zarówno w Strażnicach, jak i w tajnym podręczniku „Paście trzodę Bożą” (tego z 2010 roku jak i najnowszego z 2019) swobodnie i często używa określenia „Komitet Sądowniczy”.
 
- Jak ironia brzmią słowa na początku zakazanych dla zwykłych głosicieli obu książek „Paście”:  …  „Wydano ją w ramach ogólnoświatowej biblijnej działalności edukacyjnej, wspieranej dobrowolnymi datkami”. Z tego wynika, iż ogromnej większości osobom, które finansują tę książkę,  ‘osoby trzymające władzę’ w ugrupowaniu Świadków Jehowy, zabraniają brać ją do ręki i zapoznawać się z jej treścią!

  A to ci ewenement!