Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Podburzony przez demony tłum  (Przeczytany 942 razy)

Offline kochanek

Podburzony przez demony tłum
« dnia: 31 Sierpień, 2021, 19:32 »
Hejka,

Na zebraniu w tym tygodniu usłyszałem na punkcie „ Ucz się z dobrego przykładu tych, którzy przewodzą” film, w którym podczas omawiania brata Rutheforda padło stwierdzenie: podczas przemówienia brata Rutheforda podburzony przez DEMONY tłum próbował zakłócić to spotkanie. Później było coś o cudownej ochronie Bożej gdy wsiadali do samochodu.

Jestem rozbrojony  ;D ;D ;D
To brzmi jak z Harrego Pottera. A braciszkowie siedzą z otwarta buzia i nie mogą się nadziwić Haha
Polecam obejrzeć


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

Odp: Podburzony przez demony tłum
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpień, 2021, 20:46 »
A demony to w jaki sposób działają? Mają jakieś firmy, dyżury zmianowe, projekty do wykonania, zespoły, restrukturyzacje?

Niby cały atak skupiony na Organizacji, ale przychodzi co do czego, to mamy do czynienia ze zdarzeniami incydentalnymi znanymi z plotek. Jakby Szatan faktycznie stanowił taką siłę jak deklarują i dysponował kadrami o jakich mowa, to świadkowie powinni na co dzień żyć w rzeczywistości rodem z Egzorcysty. Tymczasem to inne religie mają mocniejszą obsesję na punkcie sił demonicznych. Katolicy szkolą egzorcystów, wydają nawet magazyn Egzorcysta.

Jezus powiedział, że nie da się wyganiać demonów mocą Belzebuba, bo wtedy działałby przeciwko sobie. Biorąc pod uwagę statystyki walki ze złym, wychodziłoby, że katole to jednak wiara skuteczniejsza, a co za tym idzie prawdziwsza.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2021, 20:48 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Online Lovely

Odp: Podburzony przez demony tłum
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpień, 2021, 21:59 »


Jezus powiedział, że nie da się wyganiać demonów mocą Belzebuba, bo wtedy działałby przeciwko sobie. Biorąc pod uwagę statystyki walki ze złym, wychodziłoby, że katole to jednak wiara skuteczniejsza, a co za tym idzie prawdziwsza.

Na wszystko jest wytłumaczenie. Słyszałam, że Szatan jako przywódca religii fałszywej od czasu do czasu wypędza demony po to, aby Jego religia fałszywa była postrzegana jako religia prawdziwa.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu TapatalkaOffline sawaszi

Odp: Podburzony przez demony tłum
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sierpień, 2021, 22:15 »
POLECAM tv. Trwam i Radio Maryja
 - tam każdy otrzyma właściwe wskazówki "duchowe" jak wygnać "demony" z kraju i z siebie samego :o
To tak dla odskoczni od JW.  ;)
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2021, 22:40 wysłana przez sawaszi »


Offline Światus

Odp: Podburzony przez demony tłum
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Wrzesień, 2021, 16:00 »
Czy to nie jest ta sytuacja, kiedy kierowcą samochodu był Raymond Franz?

„Znajdowaliśmy się poza miastem i byliśmy zupełnie wyczerpani, gdy nagle tuż obok zatrzymał się samochód. Znajomy głos powiedział: ‘Szybko! Wsiadajcie!’ Był to młody, dzielny pionier, Ray Franz, który uwolnił nas z rąk rozwścieczonego tłumu! (...) I znów wszyscy poczuliśmy, że to aniołowie Jehowy zasłonili nieprzyjaciołom oczy, by nie ujrzeli, jak wsiadamy do auta” („Dzieje Świadków Jehowy w czasach nowożytnych. Stany Zjednoczone Ameryki. Na podstawie Rocznika Świadków Jehowy na rok 1975” s. 88).
Jedna prawda jest lepsza niż dwóch świadków.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 230
  • Polubień: 7511
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Podburzony przez demony tłum
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Wrzesień, 2021, 20:38 »
(mtg):
Jeżeli fantastyka Jana jest faktycznie prawdziwa, to proszę zauważyć pisze w Ap.13,1-2:
1. '' I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza ….'' 2. ''… a Smok dał jej swą moc, swój tron i wszelka władzę''.
mój komentarz:
Owa zapowiedź Janowa spełniła się, kiedy nową wykładnię PS ujrzała i przyjęła społeczność amerykańska poprzez kaznodzieję i reformatora religijnego C.T. Russellla  [początek obecnej sekty (Ww)].

Ap.13,3-4:
3.'' I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej  śmiertelna została uleczona … A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią …'' .
4. ''… I Bestii pokłon oddali, mówiąc <<Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?>>
5. ''A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa ….''

mój komentarz:
Kiedy Russella owinięto w białe prześcieradło na grobie pastora wzniesiono pomnik piramidy ( był piramido-logiem, ową wiedzę jaką rozpowszechniał zaczerpniętą z PS opierał na jednej z piramid w Gizie, chodzi o piramidę Cheopsa ), po jego śmierci, jak wspomniałem w przytoczonych powyżej wersach PS, kolejny prezes J. Rutherford poczynił bajońskie zmiany w samym kierownictwie  i jej szeregach, był to wielki przewrót (Ww) '' … a rana  jej śmiertelna została uleczona ...'' .
Wszyscy członkowie tej sekty przyjęły z entuzjazmem nowe założenia jakie przedstawił Józek w swoich zwidach alkoholowych.
Na przestrzeni działalności (Ww) zauważać można jej bezwzględność wobec tych osób, które wyszły z jej szeregów, rozbijając rodziny i doprowadzając byłego członka do załamania psychicznego, gdzie w niejednym wypadku dochodziło do czynów samobójczych.
Również mordując dzieci w imię Boga(Jehowa) w jej szeregach, rysując w ich dziecięcej delikatnej świadomości odrzucenie transfuzji krwi. ( nie jeden taki wstrząsający czyn opisywali w niejednym swoim periodyku)

Ponadto jeden z ck(Ww) idąc za przykładem prezesa Józka nie stroni od ''ognistej wody'' , nawet został upubliczniony o tym gwiazdorze słynny filmik na YT.
Natomiast wisienką na torcie to ujawniane są głośne skandaliczne sprawy pedofilskie gdzie w nie jednej takiej sprawie płacą kolosalne odszkodowania swoim ofiarom, nie wspomnę o czerpaniu zachłannie zysku finansowego od szeregowych będących w sekcie  gromadząc wielkie sumy na konto za wielką wodą, jak również obnażając się w przepychu kosztownymi zegarkami i złotymi sygnetami, gdzie można to dostrzec na programie  ''Brudcastingu”.
Zauroczeni szeregowi  w poczynaniach ck(Ww)głośno klaskają i z entuzjazmem wołają ''och'' i ''ach'' jak przedstawia to właśnie Jan w  Ap.13,4 ''Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?''
Do Słowa ''Bestia'' dodaj ck(Ww)!!!

Dlatego w tym temacie wątku: ''Podburzony przez demony tłum'', bo właśnie tak go odbieram, subtelnie zasugeruję słowa Jana w  Ap.13,18
'' Tu jest [potrzebna] mądrość ...''.
(wszystkie wersy przytoczone z BT)


Offline Światus

Odp: Podburzony przez demony tłum
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrzesień, 2021, 10:29 »
Strażnica "idzie z duchem czasu" i teraz nie zaleca mówienia o demonach  ;D
To dzisiejszy tekst dzienny:

 "Unikaj opowiadania historii o demonach. Chcemy pod tym względem naśladować Jezusa. Zanim przyszedł na ziemię, mieszkał w niebie i dużo wiedział o Szatanie i demonach. Ale nie opowiadał o tym, co te niegodziwe duchy zrobiły. Jezus chciał być świadkiem Jehowy, a nie agentem reklamowym Szatana. Naśladujemy Jezusa, jeśli nie rozpowszechniamy historyjek o demonach. Tym, o czym mówimy, pokazujemy, że nasze „serce jest przejęte czymś wspaniałym”, czyli prawdą (Ps. 45:1). Nie bój się niegodziwych duchów. W tym niedoskonałym świecie złe rzeczy się zdarzają. Wypadek, choroba, a nawet śmierć mogą spaść na nas zupełnie niespodziewanie. Ale nie powinniśmy od razu myśleć, że są za to odpowiedzialne złe duchy. Biblia wyjaśnia, że każdego może dosięgnąć „czas i przypadek” (Kazn. 9:11). Jeśli chodzi o demony, Jehowa dowiódł, że jest od nich o wiele potężniejszy. w19.04 ss. 23, 24, ak. 13, 14."

Wygląda na to, że demony, podobnie jak niewolnik, zajmują się przygotowywaniem pokarmu.
Tylko że dla odstępców...  ;D
Jedna prawda jest lepsza niż dwóch świadków.


Offline Siedemtwarzy

Odp: Podburzony przez demony tłum
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Wrzesień, 2021, 12:14 »
Demony, to świetna wymówka na wszystko, co choć na chwilę zmusiłoby ludzi do zastanowienia się co tak naprawdę się stało. Zaatakował nas tłum, cóż może obrazaliśmy to w co ci ludzie wierzą. Łatwiej jednak powiedzieć, że demony, bo wtedy co mówiliśmy nadal można nazywać słowami swego Boga.
Przyzwalamy na wykorzystywanie dzieci, kryjemy pedofilów. Jednak media na którymi panuja demony nas szkalują, oczerniają. I po raz kolejny prosty przekaz, demony złe atakują nas dobrych, z misją od Boga.
I tak w każdej sytuacji. Chora samotna siostra umiera, i rodzina robi pogrzeb katolicki. Demony, demony, ryczą zborowi dewoci, chociaż żaden nie pofatygował się do babuleńki odwiedzić jak ta chorowała. Itd itp...


Offline Stanisław Klocek

Odp: Podburzony przez demony tłum
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Wrzesień, 2021, 20:19 »
Wierzący w demony to nic innego jak obłęd ludzi zamierzchłych czasów. O czym ta dyskusja w XXI wieku? Czy wszystkie religie współczesne nie mają nic innego mądrego do powiedzenia, tylko powielać ciemnotę biblijną i innych historyjek przeszłości?


Online DeepPinkTool

Odp: Podburzony przez demony tłum
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Wrzesień, 2021, 20:25 »
Wierzący w demony to nic innego jak obłęd ludzi zamierzchłych czasów. O czym ta dyskusja w XXI wieku? Czy wszystkie religie współczesne nie mają nic innego mądrego do powiedzenia, tylko powielać ciemnotę biblijną i innych historyjek przeszłości?

 :) Ależ mają... np., święte lub błogosławione uzdrawianie.