Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Szwecja ma problem ze Świadkami Jehowy. Pokazują dzieciom nielegalne filmy  (Przeczytany 1187 razy)


Offline Cytryna

I bardzo dobrze !! Może w końcu eksperci ustawią samozwańczych psychologów w orgu,którzy tworzą te porąbane filmy dla dzieci


Offline Nadaszyniak

 • Pionier specjalny
 • Wiadomości: 3 866
 • Polubień: 5856
 • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
(mtg):
Tak się rozpanoszyli jak gangrena na arenie świata, czy ta ekspansja zostanie zatrzymana wobec panów(Ww).
Myślę, że owi odstępcy od prawdy, tuszujący pedofilię oraz całkowitą zmianę istniejącego kodeksu - TO (Srebrzanka-2018) widać jednoznacznie, że mają ciche przyzwolenie na taką antychrześcijańską propagandę-uważam że, spełniają w pełni wymogi NWO, aby globalizacja nastąpiła szybko. (Ww) stała się symboliczną bestią 666 wobec samego Jezusa

Widać naocznie, że priorytetem nowego społeczeństwa obrali na cel, skierowali baczną uwagę na  nie ukształtowane umysły dzieci, po ich pełnej  indoktrynacji, staną się co po niektórzy czcicielami tej własnie bestii, a raj o którym marzą  to będzie pełne zniewolenie populacji przyszłej ludzkości - obecnie testują różnorakie nakazy, zakazy wobec swoich wybranych osób w tym zaistniałym eksperymencie- ten który się sprzeciwia idzie na tzw. odstrzał zbędna to jednostka, której nie można ukształtować i wtopić w przedstawiane rygory (Ww).

Dowody na takie przedsięwzięcie  już istnieje!! - odczuwają to osoby, które wyszły z pod tego ideologicznego-religijnego programu, objawia się to: w ostracyzmie najbliższych czy bliskich, nawet co niezaprzeczalnie twierdzę z okrutną przejawianą postawą do swoich własnych dzieci,które odstępują od tej przerażającej struktury ideologicznej sekty (Ww), pomału spełnia się proroctwo św. Jana o znaku Bestii.

My przecież to widzimy i przedstawiamy owe prawdziwe, jak istotne doświadczenia jakie doznaliśmy w swoim życiu, które rujnują psychikę, uczucia, odczucia, stając się wyko lejcami, pasożytami wobec 8 milionów innowierców tego diabelskiego jak silnego oddziaływania - programu, jaki jest zastosowany w społeczeństwie świata i poniekąd przybiera na sile w tej bestialskiej, kłamliwej  działalności.
Dlatego MY jako ogólnoświatowi partyzanci w wszem i wobec podejmujemy zaciekłą walkę w działaniu, aby choć po części osłabić ich czyny i rekrutację naiwnych - ostrzegając tych, którzy mają zamiar wejść w ich szeregi, które czczą Diabła jak przedstawia to Apokalipsa św. Jana.- (groza!!)     
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec, 2019, 12:12 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Mefiboszet

To jest jawne łamanie prawa. Przecież Chrystus nie każe im coś takiego robić.
Skoro panstwo szwedzkie oczekuje aby filmy dla dzieci byly pod kontrola jakiejs instytucji to chyba należałoby zapytac czy można takie filmiki puszczać?!!
A potem się dziwią ze oskarża się ich o ekstremizm.
„W tych filmach jest bardzo jasne przesłanie: nie wolno wam stać się podobnymi do tych złych, ponieważ w dniu sądu oni zostaną zniszczeni. Usłyszeć, że twoi szkolni przyjaciele zginą, ponieważ Jehowa ich zabije...” - to nie jest ekstremistyczne przesłanie ???

Jawne łamanie prawa i manie w tzw dupie wszystkich


Offline Asturia

w ogóle ta chora sekta pozwala sobie za dużo, cała 8mln. armia robotów-niewolników ma gdzieś takie państwowe kontrole czy zakazywanie podobnych rzeczy, zawsze im w głowie świeci lampka, że ich niewolnik, to przedstawiciel Boga na ziemi, to co oni akceptują i wprowadzają do obiegu akceptuje i Bóg, a szatański rząd i świat który wkrótce zniknie szukają powodów aby utrudniać rozwój jedynej prawdziwej religii, bo co ma do powiedzenia szatański rząd braciom króla? przecież wkrótce to oni odziedziczą ziemię a nie jakieś tam 7mlrd. bezbożników.
w sumie jak nawet dostosowują się do pewnych praw cesarza to wszystko na pokaz, nie chętnie, z musu, przykład afera pedofilska w Australii, jak nie otrzymali oficjalny list od komisji o możliwych sankcjach i termin do załatwienia tych spraw w zborach to nic nie robili i to przez 60 lat, po liście nagle australijscy ''bracia'' otrzymali oficjalne przyzwolenie od niewolnika, że mogą już zgłosić przypadki pedofilii do władz, fałszywa i ohydna sekta, zawsze mówię jakby nie było tej afery dalej wszystko było by zamiatane pod dywan, nawet takich artykułów nie mieli by w strażnicach jak ostatnie o pedofilii, wszystko robią na pokaz, tam gdzie się da przyciągają wszystko na maksa byle by funkcjonowała ich jedyna prawda a nie zakazy szatańskiego rządu
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec, 2019, 15:00 wysłana przez Asturia »


Offline Sebastian

 • Pionier specjalny
 • Wiadomości: 4 179
 • Polubień: 5711
 • tel.kom.+48 799831259 Stowarzyszenie@WYZWOLENI.org
jestem bardzo ciekawy co będzie dalej - czy sprawa trafi przed ETPCz i czy ów Trybunał stanie po stronie Szwecji czy po stronie jw.org


Offline Terebint

Ojej, to już nie każda władza pochodzi o Jehowy?  :o :D Czy też jest gdzieś tam zapisane małym druczkiem, że można robić pewne wyjątki, gdy chodzi o maglowanie dzieciom w umysłach?  :o
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Szycha

 • Głosiciel
 • Wiadomości: 488
 • Polubień: 1642
 • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Akurat większość tego roku spędzam w Szwecji i jestem na bierząco...
Podsyłam źródło artykułu.

https://www.svt.se/nyheter/inrikes/jehovas-vittnen-forsatter-att-visa-filmer-trots-fallning-i-domstol
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec, 2019, 20:35 wysłana przez Szycha »


Offline UWAGA AWARIA

oczywiście podprogowy przekaz powinien być zabroniony! nie tylo dzieciom ale i dorosłym ,ponieważ nie daje miejsca wyboru a na dodatek niszczy świadomość i psychikę

natomiast ludzi dorosłych podprogowo się zastrasza i manipuluje ,zastanawiam się jak ten fenomen nie jest widoczny dla polskich organów ścigania, lub organów cenzorujących takie manipulacje w Polsce.


Offline UWAGA AWARIA

 
I NA KONIEC TAKI REBUS ZAGADKA ;)


kto w naszym rodzimym RP nadzoruje prace organizacji? ;)
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec, 2019, 12:12 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline WIDZĘ MROKI

oczywiście podprogowy przekaz powinien być zabroniony! nie tylo dzieciom ale i dorosłym ,ponieważ nie daje miejsca wyboru a na dodatek niszczy świadomość i psychikę

natomiast ludzi dorosłych podprogowo się zastrasza i manipuluje ,zastanawiam się jak ten fenomen nie jest widoczny dla polskich organów ścigania, lub organów cenzorujących takie manipulacje w Polsce.

Na podprogowy przekazie "jedzie", cały świat dzikiej reklamy, więc kto się będzie zajmował tym akurat zagadnieniem, że w sekcie świadków, ta technika jest stosowana z uporem maniaka.

Bezsprzecznie ta technika manipulacji powinna być zakazana karanie, tym bardziej że wpływa na podświadomość i robi w nim "bałagan".

O NLP, nie piszę bo tu to dopiero są jazdy.
Polecam książkę:"ŚWIADKOWIE Jehowy wobec polityki USA, Syjonizmu i Wolnomularstwa". Robin de Ruiter

Świadkowie Jehowy= zakaz samodzielnego myślenia


Offline Szycha

 • Głosiciel
 • Wiadomości: 488
 • Polubień: 1642
 • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...


Offline UWAGA AWARIA

oczywiście taki przekaz powinien być zabroniony! w każdym calu dlatego ta organizacja na każdym etapie łamie prawo
wymyślili sami tą walutę.

to tak jak by przyjąć albo opublikować w telewizji taki scenariusz ,że jeżeli nie wpłacisz na konto X 5tys zł. to
mega wąż9 na pewno wpadnie do twojej chałupy i cie spali :o. tak to wygląda 
pod pozorem wzbudzania miłości zastrasza się ludzi,nie wspomnę o dzieciach co dzieje sie w ich umysłach,podobny scenariusz jak z pedowfilem
przemoc psychiczna wypala piętno do końca życia,...bo mega wąż wie najlepiej. 8-)
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec, 2019, 15:10 wysłana przez UWAGA AWARIA »


Offline WIDZĘ MROKI

Zamieszczam jeszcze jeden link do dobrego artykułu.

https://www.svt.se/opinion/fore-detta-jehovas-vittnen-kritiska-till-barnfilmerna

Dzięki.

I za czas niedalekiej się okaże, że Szwecja to kolejny kraj, który prześladuje świadków jehowy.

Oczywistym jest fakt, że tylko w demonicznej TV Brud Casting, takie info popłynie.

A naczelny klown, czyli Stiven Lett, będzie przekaźnikiem kłamstw😆, możliwe też, że w zastępstwie wystąpi Moriss flaszka🍷😭.
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec, 2019, 15:38 wysłana przez WIDZĘ MROKI »
Polecam książkę:"ŚWIADKOWIE Jehowy wobec polityki USA, Syjonizmu i Wolnomularstwa". Robin de Ruiter

Świadkowie Jehowy= zakaz samodzielnego myślenia


Offline dziewiatka

Jedno chciałbym wiedzieć na ile postępowanie świadków w Szwecji jest łamaniem prawa.Czy jest to opinia prawnika czy opinia byłych świadków.