Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: SCHRONY  (Przeczytany 988 razy)

WIDZĘ MROKI

  • Gość
SCHRONY
« dnia: 17 Marzec, 2020, 10:04 »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 4 825
  • Polubień: 7014
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: SCHRONY
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Marzec, 2020, 13:02 »
(mtg): wydaje się, że przy budowie Warwick-twierdzy, nie zapomniano o takim bunkrze. wizje przyszłości Srebrzanki-2018 sobie, ale przezorny zawsze ubezpieczony, więc dla aparatu siedmiu guru i ich żon w celu przyszłej prokreacji, takie betonowe piwnice istnieją dla wybranych przypomina się mnie film katastroficzny 2012


Offline Efektmotyla

Odp: SCHRONY
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Marzec, 2020, 10:04 »
Dobry ruch zrobili uciekając do Warwick, Nowy Jork może być poddany kwarantannie.

Prędzej czy później w Nowym Jorku będą zamieszki pokroju żółtych kamizelek.

Jak nam gospodarka pada a sztucznymi pieniędzmi próbuje się ratować sytuację to tak czy siak inflacja i bezrobocie / brak perspektyw zadziała jak zapalnik na ludzi i wyjdą na ulice.

W Warwick zdecydowanie będzie spokojniej.

Jest zresztą taka zasada opisywana w książkach radzących jak przetrwać że trzeba być minimum 50-60 km od dużego miasta typu Nowy Jork lub Warszawa.

I teraz zobaczcie jakie stada po sklepach biegały w Warszawie a mniejsze stada w miastach wielkości 20 000 - 70 000 mieszkańców.


Offline BetMen

Odp: SCHRONY
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Marzec, 2020, 11:57 »
Nie wiem czy dobrze kojarzę,ale jak jeszcze byłem "zaangażowany duchowo" to w jednej z comiesięcznych audycji Broadcasting mówili,że Warwick przetrwa Armagedon...


Offline Roszada

Odp: SCHRONY
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Marzec, 2020, 13:07 »
Nie wiem czy dobrze kojarzę,ale jak jeszcze byłem "zaangażowany duchowo" to w jednej z comiesięcznych audycji Broadcasting mówili,że Warwick przetrwa Armagedon...
Oni zanim zaczęli budować już tak mówili:

*** w12 15.8 s. 17 Spotkanie pod znakiem jedności i ekscytujących planów ***
W kolejnym punkcie członek Ciała Kierowniczego Guy Pierce oświadczył, że wszyscy zebrani są zapewne ciekawi przedsięwzięć budowlanych w stanie Nowy Jork. Po słowach wstępnych wyświetlono film ukazujący zmiany w Wallkill i Patterson oraz nowo nabyte posesje w Warwick i Tuxedo. W Wallkill do roku 2014 ma powstać nowy obiekt mieszkalny z ponad 300 dodatkowymi pokojami.
Istnieją plany zagospodarowania 100-hektarowej działki w Warwick. „Chociaż nie jesteśmy jeszcze pewni woli Jehowy co do Warwick”, powiedział brat Pierce, „staramy się przygotować tę posiadłość z myślą o przeniesieniu tam Biura Głównego Świadków Jehowy”. Planowane jest też wykorzystanie 20-hektarowej parceli zlokalizowanej 10 kilometrów na północ od Warwick jako składu sprzętu i materiałów budowlanych. „Gdy dostaniemy pozwolenie na budowę, mamy nadzieję ukończyć całe przedsięwzięcie w ciągu czterech lat” — oznajmił mówca. „Wtedy będzie można sprzedać nasze obiekty w Brooklynie”.
„Czy Ciało Kierownicze zmieniło zdanie co do bliskości wielkiego ucisku?” — zapytał brat Pierce. „W żadnym wypadku” — odpowiedział. „Jeżeli wielki ucisk przerwie realizację tych planów, to wspaniale, naprawdę wspaniale!”


Offline Efektmotyla

Odp: SCHRONY
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Marzec, 2020, 15:09 »
A tak z innej beczki :)

W Polsce w związku z Koronawirusem można starać się o ,,wakacje kredytowe" i odroczenie danin typu ZUS.

A czy Organizacja może liczyć na mniejsze wpływy i jakieś wakacje od płacenia ofiarom pedofilii odszkodowań w postępowaniu ugodowym w zamian za milczenie?


Offline Megagelon

Odp: SCHRONY
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Marzec, 2020, 17:16 »
Jeśli świadkowie próbują się ratować na własną rękę to znaczy że nie ufają Jehowie. Bo kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa. (Łukasza 9:23)


Offline Roszada

Odp: SCHRONY
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Marzec, 2020, 17:23 »
Dla mnie te schrony, to żadna nowina. :)
Już Sędzia miał taki:

Beth-Shan - Dom Bezpieczeństwa

Tajne bunkry Rutherforda


https://www.piotrandryszczak.pl/artur-grodzicki/tajne-bunkry-rutherforda.html