Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: UWAGA: Starsi zboru (i wszyscy wyżej) lub osoby z nimi spokrewnione poszukiwane!  (Przeczytany 10895 razy)

Offline M

Zapewne zdążyliście się przyzwyczaić do tego, że na naszym forum dowiadujecie się o informacjach, które normalnie są niedostępne dla szeregowych głosicieli. Od dłuższego czasu publikujemy tu listy do starszych, poufne oferty, materiały wideo i książki niedostępne dla ogółu głosicieli. Jest to możliwe jedynie dzięki odważnym osobom, które zgodziły się na anonimowe dostarczanie tych materiałów. Gdyby nie one, polegalibyśmy jedynie na listach pochodzących zza granicy, w których jednak próżno szukać spraw, które dotyczą jedynie naszego kraju.

W związku z powyższym apeluję o pomoc do wszystkich odwiedzający to forum, również gości którzy zdecydowali się nie rejestrować. Wciąż potrzebujemy nowych osób, które będą dostarczały nam te materiały, gdyż każda z tych osób z czasem przestaje mieć do nich z takiej czy innej przyczyny dostęp. Poza tym jeśli mamy materiały z różnych źródeł mamy możliwość porównywania ich by sprawdzać, czy nie zostały czasem oznakowane celem ustalenia źródła wycieku.

Jeśli masz jakikolwiek dostęp do konta jw.org lub do materiałów stamtąd pochodzących, bardzo proszę o kontakt ze mną pod adresem email: wtsarchive@gmail.com.

Zapełniam pełną anonimowość, nie potrzebuję i nie chcę znać Twojego nazwiska, zboru czy funkcji. Możesz do mnie napisać z fałszywego adresu email, wszystko mi jedno :). O osobach, które dostarczały mi te materiały dotychczas nie wie nikt poza mną, nawet reszta ekipy administracji forum.

Po co w ogóle nam te materiały? Są one nieocenionym źródłem do pomagania innym by przejrzeli na oczy i zobaczyli prawdziwe oblicze tej organizacji. Wielu Świadków Jehowy jest zaskoczona jak wiele spraw się przed nimi ukrywa. Obnażając wszystko co zakryte pomagamy innym, by mogli uwolnić się spod jarzma tej szkodliwej organizacji. Dlatego jeśli masz taką możliwość - pomóż nam - abyśmy mogli pomagać drugim!

PS. Zachęcam osoby, które mają taką możliwość o puszczenie tej informacji dalej (na Facebooku czy też w innych mediach społecznościowych), by trafiła do jak najszerszego grona.

PS 2. Słudzy pomocniczy także są mile widziani, szczególnie ci, którzy usługują w nagłośnieniu i mają dostęp do serwisu stream.jw.org i transmisji, które są tam udostępniane dla zborów.

"Dlatego nie bójcie się ich; bo nie ma nic zakrytego, co nie zostałoby odkryte, ani tajemnego, co nie stałoby się znane" — Mateusza 10:26.
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń, 2017, 12:10 wysłana przez M »


od-nowa

  • Gość
Dziękuje Wszystkim Odważnym, którzy pomagają odkryć prawdziwe oblicze WTS !
Przede mną było ukrytych bardzo wiele spraw w tej organizacji. Przede wszystkim Statut, nawet nie wiedziałam o jego istnieniu.
Książka tylko dla starszych" Paście trzodę Bożą", też nie wiedziałam o jej istnieniu.
I dziękuje za wszystkie inne informacje dotyczące WTS jak listy i materiały video w Polsce i zagraniczne, przetłumaczone dzięki Wam na j. polski.
Offline M

Co jakiś czas będę ten temat podbijał, co by pokazywał się w "ostatnich" postach i był bardziej widoczny :). Proszę o wyrozumiałość ;D.


Offline Roszada

Napisz przy okazji o jakie lata archiwalne chcesz uzupełniać zbiory.
Może są takie 'chomiki' co mają starsze listy. ;)


Offline M

Jeśli ktoś jest w posiadaniu jakichkolwiek poufnych dokumentów sprzed 2011 roku to chętnie je przyjmę. Reszta jest na bieżąco na jw.org. Niektórych listów tam nie ma, bo przyszły niwe wytyczne w danej sprawie, a wtedy jest nakaz żeby poprzednie zniszczyć.


Offline Roszada

bo przyszły nowe wytyczne w danej sprawie, a wtedy jest nakaz żeby poprzednie zniszczyć.
Ciekawe czemu, przecież zawsze są dumni z Prz 4:18, że tak się wypełnia na organizacji. ;D
Niech każdy widzi, jak ta światłość organizacyjna wzrasta, od ciemności do przepalenia żarówki. :)


Offline Roszada

Jeśli ktoś jest w posiadaniu jakichkolwiek poufnych dokumentów sprzed 2011 roku to chętnie je przyjmę.
Jak będziesz Archiwum miał gotowe, a nie będziesz miał z innych źródeł, to NSK od 1960 masz jak w banku, a wcześniejsze to pojedyncze egz.


Offline M

Na forum pojawiają się nowe twarze, dlatego przypominam, że treść powyższego komunikatu jest nadal aktualna.

Nadal poszukujemy starszych zboru, tudzież innych osób z dostępem do serwisu jw.org.
Jeśli jesteś taką osobą lub do kogoś takiego masz dostęp - napisz do mnie prywatną wiadomość.


Offline Brat Kardyga

Dziękujemy za te szczere przypomnienia, pouczenia, poruczenia i rady ale mamy je głęboko w poszanowaniu...

Sorry za te żartobliwie słowa ale tak jakoś mi się skojarzyło po drugim browarku  :) 

 ps. a tak na poważnie to przekazałem ten link osobie która znała-zna braci jeszcze z czasów biura w Łodzi

Zobaczymy czy sumienie zareaguje ? a jest to b. inteligentna osoba.

Pozdrawiam Wasz umiłowany brat Kardyga :-)


Offline M

Podbijam temat :). Dla tych, którzy widzą go pierwszy raz patrz - pierwszy post.

(obecnie współpracuję z kilkoma osobami, które mają dostęp do różnorakich materiałów, ale wiadome jest, że ten dostęp może się w każdej chwili skończyć, dlatego dobrze, żeby zgłaszali się inni, którzy mogą pomóc, wtedy zawsze mamy jakiś zapas :) )


KaiserSoze

  • Gość
Ponownie podbijam temat. Jeśli jesteś starszym albo sługą pomocniczym i chcesz pomóc - pisz do nas. M podał swój adres, do mnie można wysyłać PM.
Zapewniamy pełną dyskrecję. Nie chcemy was znać z nazwisk (żebyśmy na torturach nie wygadali) ani skąd jesteście.

Ponawiamy apel co jakiś czas, ale teraz jest on szczególnie ważny.

Pomóżcie!


Offline M

Wiemy, że nasze forum odwiedza wielu czynnych Świadków Jehowy, w tym nawet starsi zboru. Wiemy, że macie wątpliwości, ale boicie się wychylić bo zdajecie sobie sprawy z konsekwencji tego gdyby to się wydało.

Mimo to gorąco zachęcam do anonimowego kontaktu mailowego obecnych starszych zboru lub osoby z nimi spokrewnione. Aby zapewnić Wam największe bezpieczeństwo polecam skorzystać z tymczasowego adresu email, np. korzystając z serwisu http://www.koszmail.pl. Piszcie na adres: wtsarchive@gmail.com.


Offline Proctor

Widzę że temat wygasł!?


Offline Roszada

Mały kryzysik ludzki. ;)
Ale głowa do góry, rok długi.
Póki co Nadarzyn listy przysyła na adres forum. ;D