Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kolejna debata o ŚJ  (Przeczytany 1256 razy)

Offline Moyses

Kolejna debata o ŚJ
« dnia: 11 Maj, 2019, 16:14 »
Raczej świeże. Przyznaję, że nie oglądałem do końca. Może ktoś napisze coś więcej na temat tego materiału.
I nawet nie wiem do jakiego działu by to pasowało. Może nawet komuś przypadnie ten materiał do gustu.


https://www.youtube.com/watch?v=S8ImRiPtumk


Offline Terebint

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maj, 2019, 18:44 »
Pod filmem przerażający komentarz niejakiej Danuty. Pisownia zachowana w oryginale:

Cytuj
Szanowni byli SW. JEHOWY.  Wydaje mi się że nigdy nie byliście ŚWIADKAMI JEHOWY tylko świadkami świadków czyli niedoskonalych ludzi.Ja od 30 lat jestem Świadkiem JEHOWY i wiele razy byłam skrzywdzona przez braci! Po komitecie sadowniczym znalazłam się w szpitalu z poważną depresja. Byłam niewinnie wykluczona ale nigdy na sekundę nie odeszlam od JEHOWY. Teraz jestem szczęśliwym ŚWIADKIEM JEHOWY bo wiem ze tylko BÓG mnie osadzi sprawiedliwie Od kilku lat spokojnie domagam się wykazania w Biblii że zarzuty które są mi stawiane mają potwierdzenie w Biblii. Tylko Organizacja Swiadkow JEHOWY popiera zwierzchnictwo BOGA I JEGO SYNA JEZUSA któremu BÓG przekazał Królestwo Boże. Mam spokój a brat który mnie wykluczył sam został wykluczony.Przeciez BÓG nas uprzedził że wejdą między nas wilki Więc czy rzeczywiście byliście ŚWIADKAMI JEHOWY czy świadkami świadków.???

Takiej osobie już nic nie pomoże. Zabetonowana na Amen.
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline Storczyk

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maj, 2019, 21:02 »
Terebint,Zaslepieni na maxa  ,ostatnio  gadaja ze sad sie zaczął od domu Bożego!Czyli od nich!


Offline Technolog

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maj, 2019, 21:36 »
Debata ogólnie ciekawa. Ale znalazłoby się kilka niedomówień i nieścisłości. Fajnie by było gdyby za kamerą w publiczności siedział jakiś aktywny SJ, który wszelkie nieścisłości w faktach wyjaśniał na bieżąco (okręgowych już nie ma, kwestie kobiet, przebiegu zebrań, bieżące statystki  itp...)
Sądzę, że debata raczej dla ludzi którzy już coś wiedzą o SJ, żeby wiedzieli o co zapytać SJ przy kolejnym spotkaniu, a nie dla tych, którzy nie wiedzą kompletnie nic.


Offline matus

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Maj, 2019, 21:51 »
Pod filmem przerażający komentarz niejakiej Danuty. Pisownia zachowana w oryginale:

Takiej osobie już nic nie pomoże. Zabetonowana na Amen.
Albo mi się wydaje, albo ta osoba bywa tu na forum.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Online josh82

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Maj, 2019, 22:18 »
Albo mi się wydaje, albo ta osoba bywa tu na forum.

"Kolejne wcielenie Trampka" ;)


Offline sawaszi

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Maj, 2019, 22:29 »
A mnie sie wydaje, że takie osoby potrzebują pomocy specjalisty z zakresu psychiatrii  :)
- to nie jest obrażanie takich osób ale może być realną pomocą i wyzwoleniem  :)


Online josh82

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Maj, 2019, 23:01 »
Z komentarzy:
(Autor, oczywiście twierdzi, że nie jest Świadkiem Jehowy  8-) )


"andrzej korzyński
5 godzin temu
nie wiem dlaczego ale takie głąby jak ci kojarzą mi się ze lewackimi ścierwami...takie same metody atakowania jak lewaki atakują sektę katolicką....szkoda , ze dla tych debili nawet Biblia nie ma żadnej wartości.... krytykują SJ i kpią sobie z tego co SJ głoszą a to wszystko co jest głoszone przez SJ jest opisane w Biblii...MASAKRA !!!"

"andrzej korzyński
andrzej korzyński
18 minut temu
@zamileo dla mnie czy to lewak czy ateista czy komunista czy homoś to jeden i ten sam sort - tylko na gnój na polu co najwyżej ;) ;) ;)"

"andrzej korzyński
17 minut temu
@1ma1 ya1 całe szczęście, ze dowiedziałem się z Biblii, ze tacy jak ty są porównywani do psów i do świń...JEHOWA to bardzo mądry Bóg, hehe...."

"
andrzej korzyński
13 minut temu
@jar skoro Biblia nie am dla ciebie żadnej wartości to moze pochwal się co jest twoją wartością ? ja czytam w Biblii o dziejach ludzkości, pogadaj np z jakimś naukowcem o opisie stwarzania świata zawartym w Rodzaju....mało który zaprzeczy ci, ze tak nie było ;)....kiedy ludzi głowili się nad kształtem ziemi w Biblii już dużó wcześniej napisano, ze jest to kula "zawieszona na niczym"....Biblia nie dość, ze nie przeczy nauce to jeszcze jest wierną kroniką dziejów ludzkości ale jej głównym celem powstania jest pokazanie ludziom drogi do wiecznego zbawienia....skoro tobie nie zależy na życiu wiecznym to trudno...pasjonuj się książkami kucharskimi czy jazdą na rowerze...;) ;)"


"
andrzej korzyński
11 minut temu
@1ma1 ya1 kretynie, jak na razie to wasza straszna sekta katolicka z Trójcy robi wszechmocnego boga a tymczasem zgodnie z Biblią jest nim tylko i wyłacznie Jehowa...nawet wasz trup na krzyżyku to tylko syn Jehowy a nie wszechmocny Bóg..tak więc kretynku, to twoja straszna sekta katolicka robi potężne przekręty z Biblią, hehe"


"
Adam Adamski
42 minuty temu
kiepsko reprezentuje pan swoją religię panie Andrzeju..."

"
andrzej korzyński
9 minut temu
@Adam Adamski swoja czyli jaką ? wiesz jakie jest moje wyznanie ? oj kretynku...widze, że słaby z ciebie jasnowidz...moze twój bałwan Trójca pomoże ci odgadnąć kim ja jestem...;) ;) pisąłem już to nie raz ale wy głaby macie problem z nie tylko z czytaniem ze zrozumieniem ale i z pamięcią, hehe"

"
Adam Adamski
39 minut temu
@andrzej korzyński Po czym Pan wywnioskował, że wierzę w Trójcę? Nie wiem kim Pan jest i nie jestem jasnowidzem. To, co napisałem wywnioskowałem z Pańskiej postawy - tylko Świadkowie Jehowy wierzą, że ich religia jest religią prawdziwą. możemy łatwo sprawdzić, czy mam rację - wystarczy, że zacytuje pan Rzymian 10:13 i wyjaśni jak go Pan rozumie. Pozdrawiam."

"andrzej korzyński
21 minut temu
@Adam Adamski wy psy i świnie wierzycie każdy w coś innego...trudno w Wielkim Babilonie ogarnąć w kto u was wierzy....ja nie jestem kretynie żadnym SJ tylko miłośnikiem czytania Biblii, co do Rz 10,13 - w tysiąclatce sekty kaotlickiej masz odniesienie, ze Rz 10, 13 to cytat z Joela 3,5...Joela 3,5 w II wydaniu tysiąclatki wydanej przez sektę katolicką brzmi tak :  [BT Joe 3:5] Każdy jednak, który wezwie imienia Jahwe, będzie zbawiony, bo na górze Syjon <i w
Jeruzalem> będzie wybawienie, jak przepowiedział Jahwe, i wśród ocalałych będą ci, których wezwał Jahwe.....czy teraz głąbie opisałem ci to jasno czy jeszcze czegoś nie pojmujesz, tępaku ? ;) ;) ;)  TO WASZA SEKTA KATOLICKA SAMA WSKAZUJE NA TO, ZE W RZ 10,13 CHODZI O JEHOWE A NIE O JEZUSA....;) ;) ;0"

"
Adam Adamski
18 minut temu
@andrzej korzyński Poprosiłem Cię o wyjaśnienie jak TY rozumiesz ten werset."

"
andrzej korzyński
1 minutę temu
@Adam Adamski werset z rz 10,13 czyli cytat z Joela 3,5 jest naprawde prościutki, ja wiem,że psy i świnie z tak prostym wersetem mają też problem w jego zrozumieniu.."

"
Adam Adamski
1 sekundę temu
@andrzej korzyński
Może go Pan zatem wyjaśnić"

"
andrzej korzyński
3 minuty temu
@Adam Adamski naprawdę aż taki tępy jesteś ? moze twoi kolesie czyli pieski i świni z waszego debilnego forum pomoga ci wyjasnić to, uahahaha...wśród takich oszołomów na pewno znajdzie się jakiś jeden wszechwiedzący papież , uhahahahaandrzej korzyński
andrzej korzyński
1 minutę temu
@1ma1 ya1 wersety kretynie masz w Biblii....wiesz co to jest Biblia ?  haha"


"andrzej korzyński
29 minut temu
@1ma1 ya1 nie nie nie kretynku, to was Biblia porównuje do świń i do psów, wiem , ze nie możecie ścierpieć tego, że sam JEHOWA porównuje was do świń,   ŚJ to ludzie , którzy głoszą prawdę o Jehowie a ty kretynie nie możesz tego znieść bo wasz bożek czyli szatan ciągle nie daje ci spokoju , nie wiesz co masz ze soba zrobić...;) ;) ;) atakujecie SJ ale wiecie, ze ONI MAJĄ RACJĘ....andrzej korzyński
andrzej korzyński
25 minut temu
@zamileo przekręty kretynie to masz w waszej sekcie katolickiej...poczytaj ile corocznie wasza straszna sekta katolicka dostaje z moich podatków kasy, poczytaj o aferach banku watykańskiego, poczytaj wreszcie o waszych katolickich aferach pedofilskich czy o gwałceniu zakonnic przez zakonników ...wreszcie poczytaj ile wasza sekta katolicka wymordowała tylko podczas II wojny światowej !!! czy ty kretynie tego nie widzisz ? skoro nie widzisz to pewnie truchło na krzyżyku walnęło ci po oczach, hahahaha...znaleźliście jakiegoś jednego pedofila u SJ w Polsce i wy kretyni piszecie o "potężnej" pedofilii u SJ ???!!! czy wy jesteście zdrowi psychicznie ?1ma1 ya1
1ma1 ya1
18 minut temu
@andrzej korzyński przestań zajmować się czarami i zaklinaniem rzeczywistości- pokaż mi straznicowa wydmuszko w którym miejscu Biblia podaje że Jezus Chrystus jest aniołem Michałem albo że objal władzę w roku 1914! CXEKAM NA WERSETY"


"andrzej korzyński
2 minuty temu
@1ma1 ya1 a kim ty jesteś kretynie ? aha, psem i swinią...no patrz, zapomniałem, hihihihi...idź już do budy i tam szczekaj, kundlu podwórkowy, hau hau hau !!!"


"andrzej korzyński
2 minuty temu
@1ma1 ya1 przeciez taki tępak jak ty nawet nie wie czy Bóg ma imię...hahahahaandrzej korzyński
andrzej korzyński
1 minutę temu
@1ma1 ya1 Biblia jasno to wyjaśnia ale tępaki taki jak ty nawet nie wie w co wierzy...ty jesteś opętany jak widzisz imię JEHOWA...hahahaha...."

"
andrzej korzyński
5 minut temu
@1ma1 ya1 Obj 12 : I w niebie wybuchła wojna: Michał*+ ze swoimi aniołami toczył bitwę ze smokiem. Smok i jego aniołowie walczyli, 8 ale zostali pokonani* i już nie było dla nich miejsca w niebie. 9 Dlatego wielki smok+, pradawny wąż+, zwany Diabłem+ i Szatanem+, który zwodzi cały świat*+, został zrzucony na ziemię+ razem ze swoimi aniołami......KTO KRETYNIE MA STOCZYĆ TĘ WOJNĘ ? DAWAJ TE WASZE DEBiLIZMY  czy debilu zatkało kakało, psie !!!"
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2019, 23:56 wysłana przez josh82 »


Offline Terebint

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Maj, 2019, 23:42 »
Piękna mowa miłości.  :o
"Dusza jest całym światłem... Ciemność jest spowodowana martwym sercem, które ożywić może ból". Hazrat Inayat Khan


Offline WIDZĘ MROKI

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Maj, 2019, 23:47 »
Piękna mowa miłości.  :o

Zgadza się, ewidentnie rozmawiają, uczniowie Pana Jezusa
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - HENRY Ford

DLA wielu, myślący są niewygodni, więc należy się ich pozbyć innymi słowy, WYKLUCZYĆ.


Offline Estera

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Maj, 2019, 00:00 »
Zgadza się, ewidentnie rozmawiają, uczniowie Pana Jezusa
   :'( :'( :'( :'( :'( Wychodzi prawdziwe oblicze.  :'( :'( :'( :'( :'(
                              Cóż za poziom dyskusji !!!!!!
                                     :'( :'( :'( :'( :'(
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2019, 00:26 wysłana przez Estera »
Zachęcam do czytania, warto ... https://jedrusiowy.wordpress.com
Tego bloga również skarbnica wiedzy ... https://komitetsadowniczy.blogspot.com


Offline WIDZĘ MROKI

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Maj, 2019, 00:05 »
   :'( :'( :'( :'( :'( Wychodzi prawdziwe oblicze.  :'( :'( :'( :'( :'(
                              Cóż za poziom debaty !!!!!!
                                     :'( :'( :'( :'( :'(

Twoje Estero przepychanki z Harnasiem, to zabawa w piaskownicy, ci to jadą z koksem, waga ciężka. :)
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - HENRY Ford

DLA wielu, myślący są niewygodni, więc należy się ich pozbyć innymi słowy, WYKLUCZYĆ.


Offline Estera

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Maj, 2019, 00:08 »
Twoje Estero przepychanki z Harnasiem, to zabawa w piaskownicy, ci to jadą z koksem, waga ciężka.
   Wiesz, WIDZĘ MROKI.
   Nie brałabym udziału w dyskusji na takim poziomie.
   To byłoby poniżej mojej godności :'(
   Chodzi mi o te komentarze.
   Żenada.
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2019, 00:12 wysłana przez Estera »
Zachęcam do czytania, warto ... https://jedrusiowy.wordpress.com
Tego bloga również skarbnica wiedzy ... https://komitetsadowniczy.blogspot.com


Offline WIDZĘ MROKI

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Maj, 2019, 00:13 »
   Wiesz, WIDZĘ MROKI.
   Nie brałabym udziału w debacie na takim poziomie.
   To byłoby poniżej mojej godności :'(

Trochę mnie rozbawiłaś.

To jest debata?

Toż to zwykłe okładanie się. ;) Jak kiedyś na zabawach, i brony latały.
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - HENRY Ford

DLA wielu, myślący są niewygodni, więc należy się ich pozbyć innymi słowy, WYKLUCZYĆ.


Offline Estera

Odp: Kolejna debata o ŚJ
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Maj, 2019, 00:19 »
Trochę mnie rozbawiłaś.
Toż to zwykłe okładanie się. ;) Jak kiedyś na zabawach, i brony latały.
   Tak, sztylety latają w powietrzu :D
Zachęcam do czytania, warto ... https://jedrusiowy.wordpress.com
Tego bloga również skarbnica wiedzy ... https://komitetsadowniczy.blogspot.com