Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Hejka  (Przeczytany 185 razy)

Offline Cielec Kierowniczy

Hejka
« dnia: 20 Czerwiec, 2026, 14:03 »
Wpadłem powiedzieć Wam cześć i życzyć dobrego dnia  :)


Offline Sinéad

Odp: Hejka
« Odpowiedź #1 dnia: Wczoraj o 11:19 »
Hejo 🖐️ wzajemnie!
2018 - p.i.m.o.


Offline cichybob

Odp: Hejka
« Odpowiedź #2 dnia: Dzisiaj o 08:08 »
Cześć Cielcu!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoje omylne i nieuzasadnione przewodnictwo nad zborem :D

A bez żartów to dobra nazwa: ŚJ nie dostrzegają hipokryzji w tym, że innych potępiają za podążanie za człowiekiem (dawne przykłady z Biblii, kościół etc.) a sami są niewolnikami organizacji.

Udanego dnia!