Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Audyty bezpieczeństwa dzieci w zborach  (Przeczytany 509 razy)

Offline zero1

Audyty bezpieczeństwa dzieci w zborach
« dnia: 06 Sierpień, 2018, 23:25 »
Otwieram niedochodowe przedsiębiorstwo i ogłaszam rekrutację na specjalistów - wystarczy mieć kwalifikacje duchowe potwierdzone przeze mnie i zapraszam do współpracy. Już widzę kilku chętnych z forum - chłopaki i dziewczyny, odezwę się do Was.

Naszym celem będzie przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa dzieci w zborach Świadków Jehowy. Zostanie przygotowany kwestionariusz i odpowiednio wyszkoleni i przygotowani chętni będą mogli umawiać się na spotkania z członkami zborów, które chciałyby otrzymać certyfikat FFP (Free From Pedophiles) verified. Oczywiście zainteresowanie może być spore, gdyż taką potrzebę mogą zgłaszać rodzice chcący przeprowadzić się z dziećmi w inne miejsce i siłą rzeczy zmienić zbór - na pewno docenią taki audyt przeprowadzony 'na świeżo'. W momencie zasygnalizowania chęci zmiany zboru my wkraczamy do akcji i w ciągu miesiąca kalendarzowego organizujemy świeży audyt. Każdy członek zboru będzie zapytany o stan swojej najlepszej wiedzy na temat ujawnionych lub domniemanych poszlak nt. incydentów z pedofilami w zborze. Niechęć lub opór do współpracy będzie skutkowała obniżeniem rankingu na naszej liście - będzie ona stale aktualizowana na stronie internetowej, którą stworzymy.

Zbory, do których nikt z dziećmi nie chce się wprowadzić, będą mogły profilaktycznie poprosić o taki audyt  - być może bowiem ich brak na naszej 'białej liście' jest przeszkodą przed przybyciem nowych, ponieważ rodzice z dziećmi mogą po prostu bać się nieznanego terenu, na którym pod czułą opieką zborowych pastuchów może od lat czaić się pedofil.
W takiej sytuacji audyt będzie wręcz wskazany.

Zbory szczególnie chętne do współpracy i mające nienaganną historię - a także opinię - mają szansę otrzymać prestiżowy Platynowy Certyfikat Bezpieczeństwa Dzieci 100% FFP.
Koszt takiego audytu to 80zł od każdego przesłuchanego głosiciela, przy czym po każdym takim przesłuchaniu sporządzona zostanie notatka jako dowód, aby wiadomo było na co idą ciężko zarobione i odsunięte od własnej buzi pieniądze głosicieli.
Jest więc rzeczą oczywistą, że zbory zechcą tak zorganizować swoich członków, aby wszyscy wzięli udział w spotkaniach z naszymi audytorami. Następnie notatki z takich spotkań będą bezpiecznie przechowywane w tajnych aktach mojego przedsiębiorstwa.

Zapraszam do pracy - jest jej jeszcze tyle do wykonania.

I przypominam - idziesz na zebranie do zboru, który nie ma Platynowego Certyfikatu Bezpieczeństwa Dzieci 100% FFP lub choćby certyfikatu FFP verified? Wobec tego wchodzisz tam na własne ryzyko!
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień, 2018, 23:56 wysłana przez zero1 »
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.