Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dotyczy: Program zgromadzenia obwodowego w marcu 2020 roku  (Przeczytany 820 razy)

Offline M

Do Wszystkich Gron Starszych w obwodzie XXX


Dotyczy: Program zgromadzenia obwodowego w marcu 2020 roku

Drodzy bracia!

    Biuro Oddziału w Polsce poinformowało wybranych Nadzorców Obwodu o tym, że w miesiącu marcu 2020 roku wszystkie zgromadzenia obwodowe na terenie podległym naszemu Komitetowi Oddziału zostają odwołane. W związku z tym chciałbym wam przekazać instrukcje co zrobić by bracia i siostry w waszych zborach mogli w dniu przewidzianym na zgromadzenie obwodowe w naszym obwodzie skorzystać z pokarmu duchowego, który został przygotowany pod nadzorem Ciała Kierowniczego. Prosimy byście jak najdokładniej trzymali się niżej zapisanej instrukcj i nie wprowadzali modyfikacji. Program zgromadzenia obwodowego w naszym obwodzie na marzec 2020 to PROGRAM ZGROMADZENIA OBWODOWEGO Z NADZORCĄ OBWODU (bez udziału przedstawiciela biura oddziału). Program ten jest dostępny na stronie: www.stream.jw.org.

    Nadzorcy grup służby kaznodziejskiej zadbają, żeby w miarę możliwości wszystkie osoby z ich grup (wraz z osobami zainteresowanymi) w czasie zaplanowanym na zgromadzenie mogli skorzystać z nagrania tego programu. Skontaktują się z każdym głosicielem lub głową rodziny w swojej grupie w celu ustalenia szczegółów. Poniżej podajemy kilka pomocnych wskazówek, które w TRYBIE PILNYM omówcie w waszych gronach.

* Upewnijcie się, czy wszyscy bracia w grupach służby kaznodziejskiej mają techniczne możliwości, żeby skorzystać z programu.
* Pomóżcie w praktyczny sposób tym, którzy nie mają takich możliwości.
* Wygenerujcie link do odpowiedniego zgromadzenia określając termin jego ważności np. 14 dni
* Można rozważyć wyświetlenie programu tego zgromadzenia w miejscowej Sali Królestwa lub mniejszych grupach

Bardzo was proszę byście jak najszybciej zajęli się ta sprawą i w TRYBIE PILNYM spotkali się w waszych gronach i zaczęli w tej kwestii działać. Jeszcze raz prosimy was by Nadzorcy Grup Służby całym sercem przylgnęli do tego zadania.