Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongres 2020  (Przeczytany 3679 razy)

Offline Blue

Kongres 2020
« dnia: 04 Czerwiec, 2020, 20:59 »
Ostatnio w pewnym zborze podano jak będzie wyglądał odbiór kongresu regionalnego. Otóż bracia mają taki plan, że będziemy oglądać jedną sesję programu w niedzielę, w okresie 6 tygodni. Najpierw będzie skrócona Strażnica, potem wspólne oglądanie sesji programu.
Co z tymi którzy mają jakieś plany (np. wakacje)? Podano, że miłościwe Ciało Kierownicze to rozumie i będzie możliwość obejrzenia programu sobie samemu, choć jesteśmy zachęcani by oglądać razem.
Co z przerwą pomiędzy sesjami? Podano, że cały tydzień pomiędzy niedzielami potraktować jako taką przerwę. Bracia i siostry zostali zachęceni, aby robić notatki i dzielić się przemyśleniami z innymi.


Offline Siedemtwarzy

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec, 2020, 21:36 »
Także nie dziękujcie, ale z trzech dni zrobiliśmy wam maraton na całe lato. Jako że nie macie prawa zgodnie z czerwcowym broadcastingiem do swojej własnej opinii, tylko pokornie słuchać się CK, więc kanapeczki spakować i wyprawa na kanapę po pokarm słuszny i jedyny


Online donadams

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwiec, 2020, 21:50 »
No nie wiem, wydaje mi się, że taki układ stanowczo zadziała na niekorzyść. Nie dość, że "Kongres" nie będzie prawdziwym Kongresem, to jeszcze rozwali tyle czasu. Dodatkowo nie będzie już podniosłej atmosfery rozśpiewanego stadionu. Nie będzie już łez w oczach jak 8 tysięcy osób klaszcze z dowolnego powodu. Jakiekolwiek naciski ze strony mówców nie będą miały takiej siły oddziaływania jak zawsze. To już nie będzie to samo dla nikogo. Ani jedna ani druga strona nie będzie mieć tego co chce. Kongres będzie, bo będzie, ale równie dobrze mogłoby go nie być w takiej formie. Choćby dlatego, że jedyną siłą Kongresu jest masowy maraton na 3 dni.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline sawaszi

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwiec, 2020, 21:53 »
Ostatnio w pewnym zborze podano jak będzie wyglądał odbiór kongresu regionalnego. Otóż bracia mają taki plan, że będziemy oglądać jedną sesję programu w niedzielę, w okresie 6 tygodni. Najpierw będzie skrócona Strażnica, potem wspólne oglądanie sesji programu.
Co z tymi którzy mają jakieś plany (np. wakacje)? Podano, że miłościwe Ciało Kierownicze to rozumie i będzie możliwość obejrzenia programu sobie samemu, choć jesteśmy zachęcani by oglądać razem.
Co z przerwą pomiędzy sesjami? Podano, że cały tydzień pomiędzy niedzielami potraktować jako taką przerwę. Bracia i siostry zostali zachęceni, aby robić notatki i dzielić się przemyśleniami z innymi.
W przerwach programowych będzie integracja (z covid 19) - podawanie rączek i szczere pocałunki wzajemne  :-*
- kanapki i kawa ('zborzowa') ma by podawana poprzez usługujących i służby patrolujące  :o - gorączka ma być  -mierzona każdemu (delikwenci z gorączką będą izolowani od wybranych) itp..
Tym czasem kongresy są tylko dla prawdziwych twardzieli (którzy niczego si nie boją - nawet strzeżeń WHO) .. Pozdrawiam .
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec, 2020, 22:02 wysłana przez sawaszi »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Czerwiec, 2020, 21:54 »
(mtg): spragnieni wiedzy od ośmiu wspaniałych zmanipulowane owieczki urlopu zaniechają, wystarczy, że staną przy stojaku bez parasola, taka moja prognoza i tak czeka ich piwnica w niektórym wypadku polana- bo raj tuż tuż  >:D


Offline Roszada

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Czerwiec, 2020, 22:36 »
Także nie dziękujcie, ale z trzech dni zrobiliśmy wam maraton na całe lato.
*** w00 1.3 s. 21 Służę Jehowie, prowadząc proste życie ***
Mieliśmy też przywilej powrócić we wrześniu 1922 roku do Cedar Point na dziewięciodniowy zjazd, na którym najwyższa liczba obecnych przekroczyła 18 000. To właśnie tam brat Rutherford zachęcił nas, byśmy ‛rozgłaszali, rozgłaszali, rozgłaszali wieść o Królu i jego Królestwie’.
 :)
Strasznie to budujące. :-\


Offline sawaszi

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Czerwiec, 2020, 23:13 »
A jakie jest hasło i myśl przewodnia kongresu 2020 ? . Pytam bo nie wiem  :-\
Oj kto mi odpowie ? (bo mój film z org. "WW'' się zerwał jakiś czas temu  :-X )  . Pomożecie ? - pomóżcie


Offline Blue

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Czerwiec, 2020, 23:27 »
A jakie jest hasło i myśl przewodnia kongresu 2020 ? . Pytam bo nie wiem  :-\
Oj kto mi odpowie ? (bo mój film z org. "WW'' się zerwał jakiś czas temu  :-X )  . Pomożecie ? - pomóżcie

Always Rejoice! Czyli Zawsze się radujcie


Offline sawaszi

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Czerwiec, 2020, 23:35 »
Dzięki Ci Bracie za odpowiedz . Pozdrowienia i błogosławieństw Ci życzę  :) :)


Offline Blue

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Czerwiec, 2020, 00:12 »
I nawzajem bracie! Niech Thor rozświetla Ci drogę błyskawicami :)


Offline sawaszi

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Czerwiec, 2020, 00:18 »
THOR - to bóg Wikingów zdobywców  :D  - a co myślisz o JAHWE ? . Wybacz , że Cię o to pytam - ale ciekaw jestem - jakie masz zapatrywania na Boga opisanego w Biblii ? - np. czy Go lubisz ?
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec, 2020, 00:28 wysłana przez sawaszi »


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Czerwiec, 2020, 02:38 »
Przy takim rozwleczeniu kongresu w czasie, może się okazać, iż pokarm na czas słuszny, będzie już mega czerstwy po tych kilku tygodniach.
Przecież po tak długim czasie, jest wielce prawdopodobne że Jehowa zmieni zdanie i przedstawione wykłady zostaną w tyle za pędzącą karocą prowadzoną w imieniu Jehowy przez Cielaka Kierowniczego.
Jak oni mogą do tego dopuścić, by lud wybrany karmił się takimi sucharami?  :o


Offline Technolog

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Czerwiec, 2020, 06:15 »
U mnie wcześniej podali, że zebrania w ogóle nie będzie tylko kongresowe zoomowanie w niedzielę x6.
Nie wiem, kto wpadł na ten pomysł, żeby wspólnie oglądać program, do którego dostęp ma każdy kiedy chce.

Teraz podali, że skrócona Strażnica, a program obejrzy każdy sam.
Ale taka wersja nie jest zgodna z listem z maja, przynajmniej tym w języku angielskim. Może Polacy dostali nowe listy z BO.


Offline Takajaja

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Czerwiec, 2020, 07:31 »
Kongres przez zoom-a i to przez 6 tyg?
Schodzą na "psy"...
To gdzie te siostry zrobią słynne pokazy mody??
One się zapłaczą na śmierc z braku pochlebnych uwag co do bucikow, kiecki w kolorze krawata męża itp 🤔 deprecha murowana 😁.
I mniej sposobnosci zeby obgadac i podzielic sie najnowszymi news-ami dnia.

Suchy ten pokarm duchowy bedzie w takim razie! Zero pikanterii....i to jeszcze stary bo jedzony 6 tyg.
Nawet nie bedzie czym popić....🙄


Offline dziewiatka

Odp: Kongres 2020
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Czerwiec, 2020, 09:03 »
E tam a ja się cieszę,choć wiem że będę molestowany telefonami by przyjść i wspólnie oglądać ,już się przyzwyczaiłem bo dzwonią do mnie co niedzielę.