Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czas po epidemii  (Przeczytany 41227 razy)

Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #360 dnia: 25 Sierpień, 2020, 00:03 »
Posłuchaj lepiej radia Maryja - i dzwoń do redakcji
- tam nie ma weryfikacji

Ale ja normalnie się pytam. Czy da się teraz z ciekawości posłuchać zebrania niedzielnego i wziąć w nim udział? Tak jak kiedyś można było po prostu wejść na salę królestwa na zebranie? Czy też jest to zamkniety tajny klub tylko dla głosicieli z rodzinami?
Formalnie nie zostałem wyrzucony ze zboru więc wciąż gdzieś tam figuruję więc powinienem mieć możliwość wzięcia udziału w zebraniu. Jako zainteresowany też zresztą chyba mógłbym, nie?
nihilista


Offline sawaszi

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #361 dnia: 25 Sierpień, 2020, 00:18 »
Ale ja normalnie się pytam. Czy da się teraz z ciekawości posłuchać zebrania niedzielnego i wziąć w nim udział? Tak jak kiedyś można było po prostu wejść na salę królestwa na zebranie? Czy też jest to zamkniety tajny klub tylko dla głosicieli z rodzinami?
Formalnie nie zostałem wyrzucony ze zboru więc wciąż gdzieś tam figuruję więc powinienem mieć możliwość wzięcia udziału w zebraniu. Jako zainteresowany też zresztą chyba mógłbym, nie?

- na sam wpierw będziesz 'zbadany duchowo' poprzez starszych onego zboru czy nie 'jesteś podejrzany' o odstępcze poglądy  8-) i czy nie jesteś zagrożeniem dla oddanych i wiernych
- potem weryfikacja grona starszych co do twej osoby
Powodzenia Ci w tych wysiłkach życzę  :D
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień, 2020, 00:29 wysłana przez sawaszi »


Offline Gostek

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #362 dnia: 25 Sierpień, 2020, 00:19 »
Niestety, nie jest to teraz takie proste. Musisz mieć hasło, żeby się połączyć przez Zooma. Poza tym administrator musi zaakceptować Twoje wejście.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #363 dnia: 25 Sierpień, 2020, 00:29 »
Czyli zamknęli organizację przed ludźmi z zewnątrz. Zamurowali się. No to goodbye Vienna. Teraz będzie ich tylko ubywać.
nihilista


Offline sawaszi

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #364 dnia: 25 Sierpień, 2020, 00:37 »
Czyli zamknęli organizację przed ludźmi z zewnątrz. Zamurowali się. No to goodbye Vienna. Teraz będzie ich tylko ubywać.
[/quote
 - powiedział mi jeden starszy ; "wrota arki się teraz zamykają a jeszcze wielu chciałoby do niej wejść ale nie zdołają"


Offline DontBeUnkind

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #365 dnia: 25 Sierpień, 2020, 07:47 »
powiedział mi jeden starszy ; "wrota arki się teraz zamykają a jeszcze wielu chciałoby do niej wejść ale nie zdołają"

A wielu chciałoby z niej jeszcze wyskoczyć.
Nolite te bastardes carborundorum


Offline Marek Aureliusz

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #366 dnia: 25 Sierpień, 2020, 11:16 »
Ściągnąłem w końcu tego zooma na swój laptop bo i tak będzie mi potrzebny. Może to głupie pytanie ale je zadam. Jak można się podłączyć do zebrania świadkowskiego jeśli się nie ma kontaktu z żadnym zborem? Bym posłuchał o czym teraz ci ludzie gadają. Można w ogóle to zrobić? Czy tylko za zaproszeniami? Albo tylko dla zweryfikowanych?
Każdy zbór ma swój unikatowy identyfikator. Poza tym każdy na zoom widzi kto się połączył. Jeżeli ktoś Ci da login i hasło to i tak wywali cię administrator.
Na zoom bez pardonu się nie wbijesz.


Offline Sebastian

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #367 dnia: 25 Sierpień, 2020, 12:27 »
Każdy zbór ma swój unikatowy identyfikator. Poza tym każdy na zoom widzi kto się połączył. Jeżeli ktoś Ci da login i hasło to i tak wywali cię administrator.
Na zoom bez pardonu się nie wbijesz.
niektóre osoby pisały, że słuchają z zaklejoną kamerką

czy wtedy prawdopodobieństwo "wywalenia przez administratora" jest mniejsze?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline DontBeUnkind

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #368 dnia: 25 Sierpień, 2020, 12:50 »
niektóre osoby pisały, że słuchają z zaklejoną kamerką

czy wtedy prawdopodobieństwo "wywalenia przez administratora" jest mniejsze?

Nie, wyrzucają „nieautoryzowane” numery.
Nolite te bastardes carborundorum


Offline Siedemtwarzy

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #369 dnia: 25 Sierpień, 2020, 13:05 »
Problem łatwo ominąć wpisując nazwisko i imię lokalnego brata starszego lub sługi. Oni mają często po dwa konta czynne podczas zebrania, jedno do punktów, drugie rodzinne.


Offline Marek Aureliusz

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #370 dnia: 25 Sierpień, 2020, 13:25 »
Aż tak tępi nie są. Zresztą każdy zbór jest inny. On więcej młodych ogarniętych technologicznie tym trudniej będzie się wbić na krzywy „...”


Offline Siedemtwarzy

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #371 dnia: 25 Sierpień, 2020, 14:14 »
Marek, tępi są jak nie wiem. I im młodsi tym łatwiej nabrać. Czasami ci starsi są bardziej rozgarnięci i podejrzliwi. Jak posiadasz login i hasło na zooma to wbijasz. Jak w czacie zapytają się Ciebie kim jesteś, to że dobrym znajomym, jakiegoś brata i dostałeś zaproszenie na zebranie. Dopóki nie zaczniesz komentować albo rzucać koorwami nikt Cię nie wyprosi.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #372 dnia: 25 Sierpień, 2020, 22:20 »
- powiedział mi jeden starszy ; "wrota arki się teraz zamykają a jeszcze wielu chciałoby do niej wejść ale nie zdołają"

W to uwierzę kiedy, jak przed końcem świata w 1975 będą „dochodzić wieści o braciach sprzedających swoje domy i własność i planujących zakończyć resztę swoich dni w tym starym systemie, w służbie pionierskiej. Z pewnością jest to świetny sposób spędzenia tego krótkiego czasu, który pozostał przed końcem tego niegodziwego świata. – 1 Jana 2:17”  jak o tym pisało Kingdom Ministry Nr 5 z 1974

Jakby brat starszy chciał okazyjnie sprzedać jakąś fajną nieruchomość to niech się do mnie zgłosi :)
nihilista


Offline Storczyk

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #373 dnia: 26 Sierpień, 2020, 12:37 »
Pandemia jest wyśmienitym pretekstem do ZMIAN dla polityków pacynek- finansjery.
WIELKI RESET -tytuł hasło  Davos w styczniu'21 ma dać impuls dla zmian jakie nam chcą zapodać władcy świata.
Zdaje się czerwona ks.Wspaniały finał OBJAWIENIA bliski -dużo pisze o bankierach.
Jutro zejdę do piwnic i odszukam tą książkę - i poczytam .
Co tam wyczytałeś?


Offline Blue

Odp: Czas po epidemii
« Odpowiedź #374 dnia: 26 Sierpień, 2020, 13:03 »
Co tam wyczytałeś?

Pewnie coś w stylu przepisu na szczepionkę ala Bill Gates :)