Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dziwna sprawa.  (Przeczytany 4301 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Dziwna sprawa.
« dnia: 11 Maj, 2020, 21:14 »
Jestem trochę rozczarowany. Otóż okazuje się, że część użytkowników odchodząc z forum, czy też zaprzestając  swej aktywności zabiera swoje zabawki i idą do swojej piaskownicy. Czyli to co cenne i może wybudzić innych to już nie istnieje. Bez sensu bycie na forum dokonywać wpisów, nagrywać komitet, aby później pokazać środkowy palec innym forumowiczom.
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2020, 21:48 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Matylda

Odp: Dziewna sprawa.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maj, 2020, 21:21 »
A co, a co? 🙄🙄
Ale wieta co. Tylko jedną taką forumowiczke sobie przypominam że walczyła żeby wykasować  jej wszystką twórczość.
Poza tym to same chlopaki😜😜. Chyba chłopaki mają większą świadomość praw autorskich 🤣🤣🤣🤣
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2020, 21:25 wysłana przez Matylda »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Dziwna sprawa.
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maj, 2020, 21:24 »
No nie ma nagrań udostępnionych wcześniej. :-\
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2020, 21:47 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Matylda

Odp: Dziewna sprawa.
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maj, 2020, 21:26 »
Których?
Roszada fajny chłopak jest ale chyba gospodarze są tu inni.
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2020, 21:28 wysłana przez Matylda »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Dziwna sprawa.
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Maj, 2020, 21:29 »
Miałem w ulubionych wątek Bożydara i wróciłem do niego. Chciałem odsłuchać jego komitet, a tu zong. Nie ma nagrań i to wszystkich. Jest to przynajmniej drugi forumowicz, który swoje zabawki zabrał :-\
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2020, 21:48 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Matylda

Odp: Dziewna sprawa.
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Maj, 2020, 21:35 »
Aaa. Nie wiem. Nie słuchałam. Nie pamiętam.
Tak z drugiej strony to może tak musi być ze niektórzy odcinaja grubą kreską i zabierają.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Dziewna sprawa.
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Maj, 2020, 21:36 »
Aaa. Nie wiem. Nie słuchałam. Nie pamiętam.
Tak z drugiej strony to może tak musi być ze niektórzy odcinaja grubą kreską i zabierają.
[/b][/size]
Eeeee tam bez sensu. To, że się odcinają i prowadzą życie bez organizacji to ok. Ale po co niszczyć materiał?
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2020, 21:38 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Matylda

Odp: Dziewna sprawa.
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Maj, 2020, 21:41 »

Eeeee tam bez sensu.
No wiesz dla nas bez sensu. Może jednak ten co odchodzi nie chce po sobie śladu zostawiać.
Przyznaje że to jest dziecinne ale każdy ma prawo do swoich działań.
Ja nie korzystam na przykład z żadnych fejsbukow, twiterow i takich tam żebym potem nie musiała zbierać swoich zabawek po całym świecie. Jak mnie formy wezmą.

Pewnie nie niszczą tylko zabierają.
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2020, 21:43 wysłana przez Matylda »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Dziwna sprawa.
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Maj, 2020, 21:47 »
Autentycznie rozczarowany jestem.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Dziewna sprawa.
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Maj, 2020, 21:48 »
Bożydar to chyba miał jakąś kosę z Mavem, więc mnie nie dziwi zabranie zabawek z tej piaskownicy. Kiedyś chyba coś na YT zamieszczał. Więc może tam go szukać. Jak będzie potrzeba to może pomoże w końcu to Boży dar. 😉


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Dziwna sprawa.
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Maj, 2020, 21:51 »
Bożydar to chyba miał jakąś kosę z Mavem, więc mnie nie dziwi zabranie zabawek z tej piaskownicy. Kiedyś chyba coś na YT zamieszczał. Więc może tam go szukać. Jak będzie potrzeba to może pomoże w końcu to Boży dar. 😉
[/b][/size]
Tak zamieszczał. Dlatego zdziwienie mnie ogarnęło, że na forum nie ma nagrań, a na YT pewnie są.
No cóż takie życie płakać nie będę, choć jego komitet był wartościowym materiałem. Szkoda.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Matylda

Odp: Dziewna sprawa.
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Maj, 2020, 21:55 »
Bożydar to chyba miał jakąś kosę z Mavem, więc mnie nie dziwi zabranie zabawek z tej piaskownicy. Kiedyś chyba coś na YT zamieszczał. Więc może tam go szukać. Jak będzie potrzeba to może pomoże w końcu to Boży dar. 😉
Aaaaa tak coś było. Teraz sobie przypominam. Nawet jakiś "niechlubny" udział miałam w tej grandzie. Ale z moimi poczatkami altzcheimera to sobie chyba nawet na torturach nie przypomnę jak to było.
Jak sobie jednak przypomnę to powiem.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Dziwna sprawa.
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Maj, 2020, 22:00 »
Autentycznie rozczarowany jestem.

Ja to wytłumaczę po swojemu. Kiedyś też byłem rozczarowany. Pewną dziewczyną. Później zmieniłem, i o dziwo też się rozczarowałem. Którą bardziej, to do dziś nie wiem. Potem poszedłem po rozum do głowy i znalazłem dziewczynę nierozczarowywujcą. Na marginesie podkreślę, że ten język polski jest dziwny - trochę mnie rozczarował tym całym podkreślaniem na czerwono. 

Wracając do przykładu piaskownicy. Jeśli ktoś ją zmienia, zabiera swoje manele, to na jaki h.. nam jego zabawki. Może tyle warte co właściciel. To jest jak z babami. Odeszła, to dobrze. Jest szansa na normalniejszą. A po tamtej się nie płacze.
No bo na jaki .uj potrzebny mi jest żebrzący na koniec kwietnia o 1% podatku? 


Offline Matylda

Odp: Dziwna sprawa.
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Maj, 2020, 22:04 »
🙄😳😲🙄🤔😱😨


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Dziewna sprawa.
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Maj, 2020, 22:06 »
Aaaaa tak coś było. Teraz sobie przypominam. Nawet jakiś "niechlubny" udział miałam w tej grandzie. Ale z moimi poczatkami altzcheimera to sobie chyba nawet na torturach nie przypomnę jak to było.
Jak sobie jednak przypomnę to powiem.

O Matyldo, dobrze Ci radzę, lepiej za dużo nie pamiętać a już na pewno lepiej sobie za dużo nie przypominać. Im mniej wiesz, tym krótsze przesłuchania.  ;)