Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Szpieg w zbożu.  (Przeczytany 1556 razy)

Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Szpieg w zbożu.
« dnia: 06 Maj, 2020, 10:00 »
  Jak byłem mały to ojciec opowiadał mi, że były przypadki kiedy służby specjalne posyłały swoich agentów do zborów aby je inwigilować. Tacy ludzie zostawali nawet starszymi. Był też przypadek, że taki agent w końcu uwierzył w nauki ŚJ i się przyznał do swoje agentury.

Czy myślicie, że coś podobnego jest możliwe na naszym forum, jakiś Nadarzyniak infiltruje to forum i się wybudza?



Online Gostek

Odp: Szpieg w zbożu.
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj, 2020, 10:54 »
Tak, to jest możliwe i tutaj.  8-)


Offline Stanisław Klocek

Odp: Szpieg w zbożu.
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Maj, 2020, 11:53 »
Moim zdaniem takie podejrzenie niema przesłanek racjonalnych. Ale, przyjmijmy, że taki agent tu jest. Biorąc hipotetycznie, czego ma się dowiedzieć, aby donieść do BO w Nadarzynie i w jakim celu by to wykorzystali?


Offline Profesor Tutka

Odp: Szpieg w zbożu.
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Maj, 2020, 12:51 »
To oczywista oczywistość. Mógł się dowiedzieć że Ciało Kierownicze się myli, i prowadzi Organizację na manowce.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Szpieg w zbożu.
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Maj, 2020, 16:13 »
To oczywista oczywistość. Mógł się dowiedzieć że Ciało Kierownicze się myli, i prowadzi Organizację na manowce.

 :) Ale to że CK się myli i prowadzi ORGa na manowce ... tfu, tfu, tfuu, wróć... że CK nie jest nieomylne, to CK dobrze wie i publikuje to na łamach swojego periodyku pt. Strażnica.  >:D


Offline Drengr

Odp: Szpieg w zbożu.
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Maj, 2020, 16:28 »

Czy myślicie, że coś podobnego jest możliwe na naszym forum, jakiś Nadarzyniak infiltruje to forum i się wybudza?

A nasz zacny i lubiany Nadaszyniak milczy...
Przypadek.....?

 ;D ;D ;D

Nadaszyniaku wybacz ale nie mogłem się powstrzymać  :))


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Szpieg w zbożu.
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Maj, 2020, 19:00 »
A nasz zacny i lubiany Nadaszyniak milczy...
Przypadek.....?

 ;D ;D ;D

Nadaszyniaku wybacz ale nie mogłem się powstrzymać  :))

(mtg):
zostałem wywołany do tablicy, pytanie fascynujące więc odpowiadam  ewg. św.Mateusza rozdział 16 wers 15 (BT)

 
« Ostatnia zmiana: 06 Maj, 2020, 19:05 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Szpieg w zbożu.
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Maj, 2020, 19:42 »
To ja odpowiem ew. wg. Mateusza 16: 16 (BT).

Jeden był okręgowym. Nie żyje. Jeden jeszcze żyje i wierzy. Nawet domyślam się na co go zmusili. Inny żyje, ale nie uczestniczy, bo napił się znikoliny.
Ogólnie myślałem, że przejęzyczenie u faceta dotyczy innych dziedzin.  >:D he he he. Przynajmniej ktoś mi humor poprawił. ;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Szpieg w zbożu.
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Maj, 2020, 22:03 »
Moim zdaniem takie podejrzenie niema przesłanek racjonalnych. Ale, przyjmijmy, że taki agent tu jest. Biorąc hipotetycznie, czego ma się dowiedzieć, aby donieść do BO w Nadarzynie i w jakim celu by to wykorzystali?
Ma przesłanki racjonalne i to konkretne.
Dajmy na to, że pisze tutaj u nas jakiś czynny śJ, który dodatkowo jest starszym. Pisze o tym otwarcie, pisze że mentalnie jest poza orgiem, ale musi tkwić w tym bagnie, bo zależności rodzinne i zawodowe, nie pozwalają mu, żeby pokazać tej destrukcyjnej religii środkowy palec.
Jest w pełni zakonspirowany. Nie napisał nic o sobie, co mogłoby go namierzyć. Na forum widnieje pod swoim nickiem.
Takie krety z Nadarzyna węszą tu i obserwują takiego delikwenta, może, jak maja kilka wpisów, to i wyślą PW, niby osobistego, a jednak w jednym celu, żeby takiego kogoś zlokalizować i wywalić ze zboru.
Hitler miał szpiegów, Stalin miał szpiegów, Kim Dzong Un ma szpiegów, jworgia też ma szpiegów. 
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Szpieg w zbożu.
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Maj, 2020, 23:25 »
Moim zdaniem takie podejrzenie niema przesłanek racjonalnych. Ale, przyjmijmy, że taki agent tu jest. Biorąc hipotetycznie, czego ma się dowiedzieć, aby donieść do BO w Nadarzynie i w jakim celu by to wykorzystali?

Ma przesłanki bardzo racjonalne.
Wiele kanałów Ex-JW maiło pozwy o nie legalne wykorzystanie materiałów filmowych z JW.org.
Obecnie te kanały bardzo uważają aby cytaty wideo nie były zbyt długie.
Skoro były pozwy to i jest monitoring na bieżąco.

Jest jeszcze sprawa John Doe.
Chyba tu trochę jest opisane. https://sjwp.pl/informacje-prosto-z-kanalu/finanse-wts/msg119134/#msg119134
albo tu
https://sjwp.pl/swiadkowie-jehowy-w-mediach/krucjata-na-user'a-reddedit-ktory-okazal-sie-byc-sj/

Tak jak już wspomniano każdy zamordyzm potrzebuje szpiegów, z resztą nie tylko zamordyzm, my też  ;D
To niezbędny element walki.

Wybudzenie to takie przejście agenta na drugą stronę.

« Ostatnia zmiana: 07 Maj, 2020, 00:27 wysłana przez NieZnaPrawdy »