FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Polub PRZERYWAMY MILCZENIE.PL

<< < (6/7) > >>

Turbulent_Business:
Mi absolutnie nie chodzi o wasze spory, co jest między wami mnie nie obchodzi bo jak prawidłowo zauważyłeś nie znam detali i w sumie nie chce ich znać. Ja się z tobą lubię podroczyć i tyle. Osobistych awersji nie mam. Celem moim było tylko ogólne przypomnienie tego co przechodzą kobiety w organizacji i prośba o uwzględnianie tego w wypowiedziach.  Kloccie sie do bolu ale z zachowaniem godnym cywilizowanych ludzi. I tyczy sie to obu stron. Może przesadzam, ale temat traktowania kobiet w org jest trudny i specyficzny, ciężki do zrozumienia dla osób z zewnątrz a zarazem bardzo podnosi mi ciśnienie. Temat zszedł na boczne tory, może warto go wyczyścić?

Roszada:
Znałem bardzo dumne pionierki (z tego co robiły), a nawet miałem na swoim profilu byłą pionierkę specjalną. Też pisała mi, że bardzo lubiła to co robiła, ale przyszło wybudzenie, dość szybko. Pojawiły się dzieci... :)

PoProstuJa:
Roszado, w ciągu tego tygodnia (począwszy od Twojego obrażenia się na wątku o Cedarsie) przeszłam oświecenie i odkryłam powody Twojego zachowania.
I tak jak na początku byłam wkurzona o to , że jesteś wiecznym malkontentem zakochanym w sobie i pogardliwie wypowiadającym się o kobietach, tak teraz patrzę na Ciebie z innej perspektywy. I wybaczam Ci  :)

Nie umniejszam wartości Twej pracy, bo wykonałeś bardzo ciężką robotę. Zapewniam Cię, że nie znam żadnego Świadka (i nie wiem czy się taki na globie urodził), któremu chciałoby się przekopać tyle Strażnic i napisać o tym kilkanaście książek! A zatem Twój wysiłek jest bezcenny!
Z tym, że zachęcam Cię do tego, abyś popatrzył na kwestie związane z orgiem z nieco innej perspektywy. Nie każdy bowiem jest takim hobbystą jak Ty i po kilku miesiącach czy kilku latach aktywnego działania jako "odstępca" po prostu w pewnym momencie mówi sobie:dość! Jestem już poza orgiem i już mnie to nie dotyczy.
Natomiast u Ciebie Roszada słowo: dość! nie istnieje. Zajmujesz się Świadkami przez dziesiątki lat i nadal Cię to kręci (co wcale nie jest minusem... to bardzo dobrze!). Ale postaraj się zrozumieć tych, którzy chcą organizację Świadków mieć już za sobą.

Roszado, im bardziej się na mnie wkurzasz, tym bardziej jesteś uroczy! Ja mam nawet książkę od Ciebie i zdaje się, że z autografem. Położę ją sobie na honorową półkę i będę na nią patrzyła przypominając sobie nasze przemiłe spotkanie!  ;D Pozdrawiam  ;D

Roszada:
No to jak jesteś taka miła, to usunę swe niemiłe słowa. ;)

Estera:

--- Cytat: janeczek w 12 Marzec, 2022, 18:20 ---Na 2018 roku wszystko się zatrzymało a można by dodać trochę nowego są ciekawe zmiany.
https://przerywamymilczenie.pl/artykuly/
© 2017–2018 PrzerywamyMilczenie.pl

--- Koniec cytatu ---
   Janeczku.
   Małe sprostowanko.
   https://przerywamymilczenie.pl/artykuly/wyzsze-wyksztalcenie.html
   Artykuł, który został napisany w 2020 roku  :) :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej