FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Polub PRZERYWAMY MILCZENIE.PL

(1/7) > >>

Roszada:
Ktoś mi wczoraj przysłał na face info:

Polub PRZERYWAMY MILCZENIE.PL

Jest to znana osoba na forum.
Powiem tak.
Za co miałbym polubić tę stronę?

Zwracałem się do co najmniej 5 osób, aby zaczęły tam coś wstawiać, jakieś nowe artykuły. Nie będę wymieniał nicków, by im siary nie robić.

Proponowałem pomoc, choć wiedziałem, że nie jestem tam mile widziany.
I co? I do tej pory nic.
Jedni z forum odeszli, inni wpadają od święta. A strona stoi. :-\

Jak było 6 artykułów od 2017 r. + 1 z 2020 r., tak do dziś jest. :(

Matylda:
To może taka nauczka żeby po odejściu od świadkojehowskiej sekty zająć się swoim życiem. Nie tworzyć"wielkich" projektów. Nie wsiadac na koń i gnać na Jaremuuuuuuu.
Bo potem leżą takie rozbabrabe kwiatki odłogiem. Bo po chwili wojaczki każdy idzie swoją drogą, jeden z żoną, drugi z kochanką, inny z dziećmi, kolejni bez. Jedni podróżują, drudzy do fitnessu latają. No bo to ludzkie jest.
Jehowi są tak durna i bezsensowną sektą że już samo tam przystąpienie i ileś zmarnowanych lat to i tak za wiele żeby się potem jeszcze wolontariatem zajmować i bić pianę pod stadionami.
Dobrze ze mój Jasiek trzyma rękę na pulsie i jakichkolwiek wojaży mi odoradzał. Bo nie powiem był czas ze coś mnie siekło i się angażować chciałam.

W sumie to jehowi teraz triumfy świecą. Odstepczuchy poszumialy,poszumialy i poszły.

Roszada:
Częściowo zwracam honor, bo jest jednak jeden nowy artykuł napisany przez Esterę:

https://przerywamymilczenie.pl/artykuly/wyzsze-wyksztalcenie.html

Może to jest jakaś jaskółka. :)
Choć mówią, że jedna wiosny nie czyni. ;)

Roszada:
To że nie polubiłem strony, to nie oznacza, że nie pomogę.
Każdy kto zechce pisać artykuły na tej stronie i będzie miał akceptację właściciela strony ma zagwarantowane, iż pomogę.
Wskażę teksty w danym temacie, już opracowane, z których można czerpać garściami i samemu dodać co się zechce.

Jeden z exŚJ powiedział mi: po co ja mam to pisać, skoro ty już to opisałeś.
On nie rozumie tego, że są ludzie, którzy nigdy moich tekstów nie będą czytać, a jego opracowania, jako swojaka, poczytają z chęcią. To też forumowicz. :-\
Ale tak się niektórzy wymigują od pracy, jak ci ludzie z przypowieści:
kupiłem pole, kupiłem woły, ożeniłem się. ;) Muszę żonę wypróbować. :)

Poza tym można mieć inną koncepcję opisania tego samego, np. skrótową, ze skanami, z innymi komentarzami, zebrane od końca, a nie od początku ;) itp.

Estera:

--- Cytat: Roszada w 18 Kwiecień, 2020, 20:49 ---Częściowo zwracam honor, bo jest jednak jeden nowy artykuł napisany przez Esterę:
https://przerywamymilczenie.pl/artykuly/wyzsze-wyksztalcenie.html
Może to jest jakaś jaskółka.
Choć mówią, że jedna wiosny nie czyni.

--- Koniec cytatu ---
   Roszado
   Miło mi, że to zauważyłeś  :)
   Ale prawdą jest, że sporo czasu poświęciłam na to, żeby ten artykuł tak wyglądał jak wygląda.
   Staranne opracowanie potrzebuje przyłożenia się, na co nie wszyscy mogą sobie pozwolić.
   A i tak wysyłając opracowany artykuł do mava, miałam wątpliwości, czy wszystko ujęłam tak jak trzeba.
   No i fajnie by było, żeby inni kto może, też się przyłączyli do redagowania tej strony.
   
   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej