NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

List o odłączeniu

<< < (4/5) > >>

bene:
Jak chcesz mieć wszystko poukładane to wyślij list pod wszystkie adresy jakie tylko przyjdą ci do głowy. Wtedy będziesz miała więcej pewności. W argumentacji możesz napisać iż prktycznie nie spotkałaś nikogo kto według ich nauczania jest bratem króla. A Ty zbyt sobie cenisz słowa Jezusa, który wyraźnie powiedział że każdy kto wykonuje wolę Boga jest jego bratem Mk 3:35. Więc nie masz zamiaru być posłuszna tym którzy to zgodnie z naukami organizacji nie moga wykonywać woli Boga czyli wszelkiiego rodzaju starzych obwodowych nadzorców.

Janbast:
Dziwi mnie trochę to usilne pragnienie Takiejaja żeby nie pominąć nikogo ze śJ o swojej sytuacji.
Tym bardziej że jak napisała nie ma tam żadnej rodziny a na innych relacjach jej nie zależy.
Ja po prostu bym ich olał. Wrócił do kraju a gdyby ktoś z miejscowych próbował agitować, nadal bym olewał.
Ale to tylko moje zdanie.
Takajaja zrobi, co sama uzna za słuszne. A jak usilnie chce możliwie wszystkich powiadomić o swoim odstępstwie, to tak jak napisal Bene, najlepszym wyjściem będzie wysłanie listów pod wszystkie możliwe adresy.
Tylko czy nie szkoda na to pieniędzy, tuszu drukarki i długopisu oraz narażania zdrowia w dobie koronawirusa  ;D ;D

Moyses:

--- Cytat: Takajaja w 20 Kwiecień, 2020, 10:06 ---Moyses: Czy ty drwisz ze mnie? Czy mi się wydaje??

--- Koniec cytatu ---

A co Ty? W życiu! Nie śmiałbym. Z reguły nie drwię z ładnych i mądrych kobiet. Raz chciałem zadrwić z Jehowy i stłukłem mu tablica. A on zadrwił ze mnie i dał mi nowe. Jeszcze wpisał cudzołóstwo. Od tamtej pory jesteśmy ugotowani wszyscy ;)

DeepPinkTool:

--- Cytat: Moyses w 20 Kwiecień, 2020, 13:58 ---A co Ty? W życiu! Nie śmiałbym. Z reguły nie drwię z ładnych i mądrych kobiet. Raz chciałem zadrwić z Jehowy i stłukłem mu tablica. A on zadrwił ze mnie i dał mi nowe. Jeszcze wpisał cudzołóstwo. Od tamtej pory jesteśmy ugotowani wszyscy ;)

--- Koniec cytatu ---

 :) Moyses przyznaj się, czym ciosałeś kamienie i na nich pisałeś?  >:D

zenobia:
Bardzo podoba mi się zdanie ; ,Chcę być uczciwa '
W ustach Takajaja  brzmi przepięknie bo to piękna cecha jest  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej