NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

List o odłączeniu

(1/5) > >>

EstherS:
Cześć:) to znowu ja.
Zastanawiam się czy jeśli zawarłam info w liście, że mają usunąć moje dane osobowe zgodnie z RODO i innymi ustawami dot. ww, czy w ogóle to uznali 🤔

DeepPinkTool:
Na pewno uznali, że zawarłaś w liście info o Twoim życzeniu usunięcia przez nich Twoich danych osobowych zgodnie z RODO i innymi ustawami.  ;)

Estera:

--- Cytat: EstherS w 16 Kwiecień, 2020, 20:35 ---Cześć:) to znowu ja.
Zastanawiam się czy jeśli zawarłam info w liście, że mają usunąć moje dane osobowe zgodnie z RODO
i innymi ustawami dot. ww, czy w ogóle to uznali 🤔

--- Koniec cytatu ---
   Oni tylko przyjmują do wiadomości.
   Bo to, czy postąpią zgodnie z prawem, to już zupełnie inna para kaloszy.
   Dowody temu przeczą.
   I tak padnie Twoje imię i nazwisko przy ogłoszeniu komunikatu w zborze.

DeepPinkTool:
To nie do końca chyba tak, że ŚJ postępują niezgodnie z prawem przechowując nadal dane osobowe osób wykluczonych lub odłączonych.
Podaję dla  zapoznania się fragment zapisów prawnych.
"Artykuł 9 – Przetwarzanie szczególnych kategorii danych osobowych
1. Zabrania się przetwarzania danych osobowych ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej tej osoby.
2. Ust. 1 nie ma zastosowania, jeżeli spełniony jest jeden z poniższych warunków:
a)...
b)...
c)...
d) przetwarzania dokonuje się w ramach uprawnionej działalności prowadzonej z zachowaniem odpowiednich zabezpieczeń przez fundację, stowarzyszenie lub inny niezarobkowy podmiot o celach politycznych, światopoglądowych, religijnych lub związkowych, pod warunkiem że przetwarzanie dotyczy wyłącznie członków lub byłych członków tego podmiotu lub osób utrzymujących z nim stałe kontakty w związku z jego celami oraz że dane osobowe nie są ujawniane poza tym podmiotem bez zgody osób, których dane dotyczą;

No i choć może nas to złościć to niestety dura lex sed lex.

Najważniejsza to jednak jest chyba wolność w głowie... i zdrowie w ciele.

Takajaja:
A ja mam pytanko.... Moze doradzicie 🤔

Opis sytuacji:
-obecna przynależnosc: zbor polski poza granicą naszego pieknego kraju,
-plan: zjechanie do polski na stałe i porzucenie ORG na zawsze!!!!!

Pytanie: Gdzie lepiej wręczyc im ten cudowny list o odłaczeniu??
1. W zborze zagranica??
2. W macierzystym zborze w Polsce?
(Z czego, w tej opcji bedzie trzeba sie z nimi bardziej jeszcze użerać. Bo pewnie pierwsze trzeba sie ładnie w zborze pokazac. Poprosic koordynatora zeby zadzwonił do zboru zagranicznego..zeby ci z koleji przesłali jakis "raport" o delikwencie do polski. Pozniej nastapi przywitanie "nowego" glosiciela w zborze..m.in.ich cudowna radosc itp. a to wsztstko trwa. Po czym wreczyc im list.) Po drugie jest to zamydlanie im oczu....ze sie wrocilo, a tak naprawde chce się im kopnac w 4 litery.

Jest w ogole jakas rożnica w tym gdzie ten list sie napisze??
Czy zbory polskie zagranica podlegaja pod Nadarzyn ogolnie?
Jak zlozy sie list zagranicą, to czy w polski Betel (Nadarzynie) to odnotowują czy w Betel w kraju w ktorym sie to zlozylo??

Jakie macie info w tej sprawie?🤔

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej