Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List dla sług specjalnych  (Przeczytany 1826 razy)

Offline dobryczlowiek

List dla sług specjalnych
« dnia: 08 Kwiecień, 2020, 17:35 »
:)


Offline Roszada

Odp: List dla sług specjalnych
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 17:58 »
To jest dobre:

"Jeśli musicie nawiązać kontakt z kimś, kto nie jest waszym współmałżonkiem ani współlokatorem, zachowajcie odległość co najmniej dwóch metrów."


Offline kormoran

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 228
  • Polubień: 541
  • Każda zmiana ma iść ku lepszemu
Odp: List dla sług specjalnych
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 21:08 »
Czytam to i nie mam słów. Ale widzę w tym moich rodziców. Taką informacja była by ciekawa i wyprzedzająca system jakies 3-4 tyg temu. Teraz kiedy w Polsce te reguły postępowania są z mocy prawa obowiązujące,  oni każą je przeanalizować z modlitwą. Scyzoryk mi się otwiera w kieszeni.
Czy naprawdę nie mogą sami myśleć? Trzeba im napisać jak mają robić? I jeszcze to stwierdzenie że takie środki ostrożności mogą Ci się wydać na wyrost. Nosz K.... M... za przeproszeniem


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: List dla sług specjalnych
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 21:44 »
Przecież to prawie to samo o czym pierdzą w TV. Czym się tu podniecać? Wszystko ok. Za niedługo zmienią się oficjalne państwowe procedury i zalecenia. I co? Takie życie. A w kościołach tej sekty Biedronki... tam to dopiero... 24h/dobę się modlą.  ;)


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: List dla sług specjalnych
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 22:43 »
Nie prawie, a to samo. Jednak niektórzy się podniecać chcą na sama myśl o podniecaniu się. Taka ich wiedza. Zatem apeluję o zachowanie dystansu. Dwu metrowego. Chociaż wolałbym, aby niektórzy się na kilometr do mnie nie zbliżali. Oprócz pedałów, gwałcicieli, plotkarzy, nie lubię wszelkiej maści dupowłazów i innych jaszczurkopodobnych. To są zalecenia dla Moysesa - takie ku zdrowotności.