Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Transmisje zebrań przez internet  (Przeczytany 7606 razy)

Offline Blue

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #60 dnia: 28 Kwiecień, 2020, 19:05 »
Może było może nie - czy można zdobyć dane do uczestnictwa w takim spotkaniach online?

Jak to wygląda - każdy głosiciel dostaje swój login czy to na zbór, na dane zebranie?

Będę wdzięczny za przybliżenie strony technicznej.

Ciężka sprawa. Zebrania są na ZOOMie i są chronione hasłem. Jak pojawia się ktoś o podejrzanym nicku, to od razu starsi reagują.


Offline Takajaja

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #61 dnia: 28 Kwiecień, 2020, 20:27 »
Ciężka sprawa. Zebrania są na ZOOMie i są chronione hasłem. Jak pojawia się ktoś o podejrzanym nicku, to od razu starsi reagują.

A właśnie Blue...moze ty mi powiesz..

Podobno Zoom jest płatny....
Bo przy logowaniu bezplatnie to po 40 minutach cos zrywa i jakos okropna.
Ale np. Wystarczy że nadzorca grupy oplaci abonament na miesiac i grupa zaloguje sie na niego i jest ok.
Czy to prawda? Jak to jest z tymi płatnosciami od kuchni??


Offline Blue

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #62 dnia: 28 Kwiecień, 2020, 21:07 »
Płaci tylko jedna osoba, do której wszyscy się podłączają. Czyli zbór ma wykupione jedno konto, za które płaci jeden z braci po czym jest mu zwracane z kasy zboru - 14$ miesięcznie.


Offline Takajaja

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #63 dnia: 28 Kwiecień, 2020, 21:10 »
Płaci tylko jedna osoba, do której wszyscy się podłączają. Czyli zbór ma wykupione jedno konto, za które płaci jeden z braci po czym jest mu zwracane z kasy zboru - 14$ miesięcznie.

Ok, dzieki. Czyli to prawda co mi mowiono..


Offline Apostasy

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #64 dnia: 28 Kwiecień, 2020, 21:27 »
 
Ok, dzieki. Czyli to prawda co mi mowiono..
   pochwalić trzeba wzorową moralność


BetMen

  • Gość
Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #65 dnia: 28 Kwiecień, 2020, 22:19 »
Nie dobrze mi się robi,jak słyszę że "Jehowa pobłogosławił to,że mamy dostęp do zebrań,przez Zoom" albo że organizacja wyprzedziła władze w podawaniu wytycznych,co do postępowania w czasie epidemii! >:(


Offline Roszada

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #66 dnia: 28 Kwiecień, 2020, 22:41 »
Nie dobrze mi się robi,jak słyszę że "Jehowa pobłogosławił to,że mamy dostęp do zebrań,przez Zoom"
Dosłownie wracają do starego bajerowania Sędziego po pijaku:

„Radjo jest wynalazkiem Jehowy. Człowiek jedynie wynalazł, jak się niem posługiwać. Nadejdzie jeszcze czas, kiedy Jehowa Bóg umożliwi Swem wiernym reprezentantom z Jerozolimy wyraźnie i dobrze zrozumiale przemawiać do wszystkich narodów ziemi. Lud to usłyszy i będzie się radował” (Przyjaciel ludzkości 1928 s. 5).

   „Jehowa Bóg spowodował przygotowanie drogi na takie dzieło, mianowicie: dostarczył radjo i maszyny drukarskie do przygotowania poselstwa, oraz spowodował swe błyskawice świecić jaśniej na swe prorocze słowo” (Strażnica 01.05 1932 s. 137).


Offline Takajaja

Odp: Transmisje zebrań przez internet
« Odpowiedź #67 dnia: 28 Kwiecień, 2020, 22:54 »
    pochwalić trzeba wzorową moralność

Pochwalony, pochwalony....na wieki, wiekow Amen 🙏🙄😁