Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Temat: Wskazówki dotyczące zapraszania na Pamiątkę i samej Pamiątki  (Przeczytany 7853 razy)

Offline Gremczak

Odp: Temat: Wskazówki dotyczące zapraszania na Pamiątkę i samej Pamiątki
« Odpowiedź #45 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 12:24 »
Ta u góry po lewej w okularach, tak podniecona jakby coś zażyła.
Może przed pamiątką degustowała wino  i za mocno jej do głowy uderzyło.
 U góry  po prawej ewidentnie znudzona.
Nie wiadomo czy jest świadoma gdzie się znajduje.
Na dole po lewej ten w masce i na dole ten po prawej mam wrażenie  że przybyli  z myślą ,że to jakiś kabaret albo bal przebierańców.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Temat: Wskazówki dotyczące zapraszania na Pamiątkę i samej Pamiątki
« Odpowiedź #46 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 12:36 »
Ta u góry po lewej w okularach, tak podniecona jakby coś zażyła.
Może przed pamiątką degustowała wino  i za mocno jej do głowy uderzyło.
 U góry  po prawej ewidentnie znudzona.
Nie wiadomo czy jest świadoma gdzie się znajduje.
Na dole po lewej ten w masce i na dole ten po prawej mam wrażenie  że przybyli  z myślą ,że to jakiś kabaret albo bal przebierańców.

Fraza kluczowa to "bal przebierańców"  ;D


Offline Storczyk

Odp: Temat: Wskazówki dotyczące zapraszania na Pamiątkę i samej Pamiątki
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 13:05 »
Uroczystość poważna a Wy sobie jaja robicie... :-[
Storczyk, ta z dekoltem pewnie wcześniej pracowała na kamerkach i robiła pokazy dla facetów!
Poważnie, poważna.
Oni nie zachowuja się poważnie ???
Jest takie powiedzenie...
Pokazywała, jak była mała :P
Teraz powinna dawać ;D :P







Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Temat: Wskazówki dotyczące zapraszania na Pamiątkę i samej Pamiątki
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 15:01 »
Numer pieśni zaskakujący. Nie spodziewałbym się, że śpiewnik się tak rozrasta  >:D Musiało to rzeczywiście wyglądać podobnie. Ciekawe jak Nadaszyniak zrecenzuje postać zagraną w prawym dolnym rogu?
pogrubienie osobiscie dodałem




Witaj DeepPinkTool
Zostałem przez Ciebie wywołany do tablicy. Jak skomentować ? - głowię się i troję ale postaram się zaspokoić twoją ciekawość.
Jest na filmiku siedem postaci + dzieciak.
Puszczając wodze wyobraźni, owi parodyści przedstawiają na bieżąco, każdą z ośmiu postaci guru, bożyszcza za wielkiej wody sekty.

Pierwsza z lewej jakaś siostra przełożona czyli pionierka (górny róg) zakolczykowana niebieskim znakiem  z różową gwiazdą o głębokiej jak widocznej ścieżce nieziemskiej namiętności na balonach, eksponują w scence teatralnej reklamę szkła i fajansu a może zachowania przy kółkowym stojaku wołając do przechodniów 'Helo, helo' machając w szaleństwie ''ręcami''

Natomiast moim zdaniem ten w masce (na dole po lewej stronie) siedzący w fotelu przed kamerą celnie obrazuje postać głupkowatego na ''brudkastingu Stefka'', który śmieszy i terroryzuje swoim wyglądem wszystkich dookoła wzbudzając strach i przerażenie.

Ten w krawacie z wąsem w ciemnym  garniturku (czas filmiku: 1,08) przedstawia ''Jacksona'' czyli Józka, proszę nie mylić z królem pop, który zwraca szczególną uwagę na skrytą pedofilię w sekcie (Ww), brzydko lecz konkretnie stwierdzę dobitnym słowem widoczna parafraza: z rozpora wychodzi bliższy nie określony fragment kraciastych majtów, natomiast rekwizyt telefonu w reku wąsacza obrazuje, subtelnie mówiąc - zeznanie tego łysego krętacza za oceanu.
Nooooo, aaa....  ten brodaty w denkach od wina z loczkami na łysince czy wysokim czole przeszedł samego siebie, przedstawiając prawdziwą postać samego Antka bohatera nie jednej butelczyny whisky,  proszę nie mylić z markowym papierochem Philip Morris amerykańskiej firmy tytoniowej.
A piosenka to zbiorowe chóralne miauczenie, wyraża nastrojowe głosy, kierując  uwagę wszystkich nawiedzonych w stronę piwnicy albo na polanę upragnionego legendarnego '' miodu i mleka'' czyli Raju.


« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień, 2020, 15:03 wysłana przez Nadaszyniak »


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Temat: Wskazówki dotyczące zapraszania na Pamiątkę i samej Pamiątki
« Odpowiedź #49 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 15:23 »
 :) Nie oglądałem tego filmiku tak wnikliwie jak Ty Nadaszyniaku.  :) Brawa dla Ciebie  :) Ile osób wg Ciebie parodiuje tę Pamiątkę?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Temat: Wskazówki dotyczące zapraszania na Pamiątkę i samej Pamiątki
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 15:45 »
:) Nie oglądałem tego filmiku tak wnikliwie jak Ty Nadaszyniaku.  :) Brawa dla Ciebie  :) Ile osób wg Ciebie parodiuje tę Pamiątkę?
pogrbienie osobiście dodałem
DeepPinkTool- dziękuję za aplauz  :) :)   ośmiu w tym filmiku parodiuje, jak w centrali guru za wielkiej wody


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Temat: Wskazówki dotyczące zapraszania na Pamiątkę i samej Pamiątki
« Odpowiedź #51 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 15:57 »
pogrbienie osobiście dodałem
DeepPinkTool- dziękuję za aplauz  :) :)   ośmiu w tym filmiku parodiuje, jak w centrali guru za wielkiej wody

 :) Jaki ten język polski mało precyzyjny.  ;) Chodzi mi Nadaszyniaku o to ile jest parodiujących a nie parodiowanych?  :)


Offline Nikt

Odp: Temat: Wskazówki dotyczące zapraszania na Pamiątkę i samej Pamiątki
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Kwiecień, 2020, 16:11 »
Nikt, właśnie zwróciłem na to uwagę. Mówca podkreślił że mają o wiele wieksza liczbę obecnych odkąd pandemia wkroczyła w nasze życie. Myślałem, że to lokalne ubarwienie, ale widzę tekst był powielany. No chyba że jesteśmy w jednym tym samym zborze:)
Obawiam się ze nie niestety :(
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


DeepPinkTool

  • Gość
Nie ma się co dziwić, że JotWuOrgi moją większą frekwencję na zebraniach skoro na Pamiątkę to nawet kapelani innych wyznań zapraszają... ba nawet Tę Pamiątkę organizują.

"Bracia starali się o pozwolenie kapelana więziennego na przeprowadzenie Pamiątki w tych dwóch więzieniach. Niestety, po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią COVID-19, stało się to niemożliwe. Ale zanim bracia zaproponowali alternatywny plan, ku ich zaskoczeniu kapelan sam poprosił o nagrany wcześniej wykład na Pamiątkę. Zaczął też przygotowania do jego wyemitowania w obu miejscach.
Oprócz wyświetlenia filmu bracia planowali też przesłać kapelanowi zaproszenia na Pamiątkę, które mógłby przekazać więźniom lub wywiesić na tablicach ogłoszeń. I znów niespodziewanie kapelan z własnej inicjatywy porozwieszał w budynkach ogłoszenia o Pamiątce. W wieczór uroczystości każdy więzień mógł obejrzeć okolicznościowe biblijne przemówienie."
[https://www.jw.org/pl/wiadomosci/jw/region/stany-zjednoczone/Pami%C4%85tka-w-roku-2020-Stany-Zjednoczone/]


Offline Takajaja

Nie ma się co dziwić, że JotWuOrgi moją większą frekwencję na zebraniach skoro na Pamiątkę to nawet kapelani innych wyznań zapraszają... ba nawet Tę Pamiątkę organizują.

"Bracia starali się o pozwolenie kapelana więziennego na przeprowadzenie Pamiątki w tych dwóch więzieniach. Niestety, po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią COVID-19, stało się to niemożliwe. Ale zanim bracia zaproponowali alternatywny plan, ku ich zaskoczeniu kapelan sam poprosił o nagrany wcześniej wykład na Pamiątkę. Zaczął też przygotowania do jego wyemitowania w obu miejscach.
Oprócz wyświetlenia filmu bracia planowali też przesłać kapelanowi zaproszenia na Pamiątkę, które mógłby przekazać więźniom lub wywiesić na tablicach ogłoszeń. I znów niespodziewanie kapelan z własnej inicjatywy porozwieszał w budynkach ogłoszenia o Pamiątce. W wieczór uroczystości każdy więzień mógł obejrzeć okolicznościowe biblijne przemówienie."
[https://www.jw.org/pl/wiadomosci/jw/region/stany-zjednoczone/Pami%C4%85tka-w-roku-2020-Stany-Zjednoczone/]

Istne blogosławieństwo...."Chwalmy Pana"...Amen😉