Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Święte krowy  (Przeczytany 1643 razy)

Offline HARNAŚ

Święte krowy
« dnia: 15 Luty, 2020, 07:33 »
Pan minister Ardanowski , nie wie kto jest właścicielem słynnego stada krów z Deszczna  . Do tej pory był nim  Świadek Jehowy niejaki Marian S. lektor na studium Straznicy w zborze , który korzystał z tej sali co ja  :)
https://regiony.tvp.pl/42781326/bezpanskie-stado-z-deszczna-170-krow-moze-zostac-zabitych


Offline HARNAŚ

Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Luty, 2020, 08:09 »
A oto słynny na Polskę właściciel : https://www.youtube.com/watch?v=VWzQSVTNmJ0
Same pozytywne wariaty w tym Gorzowie  ;D najpierw Marianek , znany z gestów do Boga podczas odczytywania akapitów  :) a potem Januszek co wzrok odzyskał jak go auto trzepnęło ;D


Marzena

  • Gość
Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Luty, 2020, 08:14 »
Nad tym Gorzowem to chyba toksyczne substancje krążą😁ludzie się nawdychają i potem głupoty robią.


Offline HARNAŚ

Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Luty, 2020, 08:19 »
Dlatego ja  tak łatwo tu miałem w brylowaniu , skoro takie towarzystwo  :)


Offline Roszada

Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Luty, 2020, 08:20 »
Święte krowy? :)


Offline HARNAŚ

Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Luty, 2020, 08:21 »
Lepiej święte niż śnięte :)


Offline Lechita

Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Luty, 2020, 12:47 »
Ja nie wiem co tam się u Was, HARNAŚ "na górze" lubuskiego wyprawia ;D U mnie "na dole" cisza i spokój, żadnych kontrowersyjnych zachowań i gestów ;)
A do tego pod Nową Solą znaleźli gigantyczne złoża miedzi, srebra i kto wie czego jeszcze, niestety "amerykańce" będą je kopać :-[ 
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Marzena

  • Gość
Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Luty, 2020, 13:44 »
Ja nie wiem co tam się u Was, HARNAŚ "na górze" lubuskiego wyprawia ;D U mnie "na dole" cisza i spokój, żadnych kontrowersyjnych zachowań i gestów ;)
A do tego pod Nową Solą znaleźli gigantyczne złoża miedzi, srebra i kto wie czego jeszcze, niestety "amerykańce" będą je kopać :-[

Nie miałam pojęcia, że tak blisko mnie takie bogactwa są. A do tego nie my będziemy je "kopać" no nic dziwnego przecież nam się nic nie opłaca i nic nam się nie chce możemy tylko ponarzekać 😉 to nam Polakom najlepiej wychodzi.


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Luty, 2020, 17:09 »
Te bogactwa wywiozły/wywożą czeskie pociągi. Tu jest pytanie zasadnicze. Wykoleić, żeby nie wywoziły? Czy lepiej napadać i rabować?


Marzena

  • Gość
Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Luty, 2020, 17:28 »
Te bogactwa wywiozły/wywożą czeskie pociągi. Tu jest pytanie zasadnicze. Wykoleić, żeby nie wywoziły? Czy lepiej napadać i rabować?

I jedno i drugie nie ma sensu ponieważ nikomu nie będzie się chciało tyłków z kanapy ruszyć. Inny sposób trzeba znaleźć.


Offline Lechita

Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Luty, 2020, 23:42 »
Nie miałam pojęcia, że tak blisko mnie takie bogactwa są. A do tego nie my będziemy je "kopać" no nic dziwnego przecież nam się nic nie opłaca i nic nam się nie chce możemy tylko ponarzekać 😉 to nam Polakom najlepiej wychodzi.

Marzena jak jesteś blisko Nowej Soli to "zgadajmy" się może coś razem wykopiemy ? ;) Niestety w czwartek głównie głosami PiS-u "nasze władze" oddały koncesje na wydobycie tych bogactw firmie z Kanady (bodajże) , a Duda szybko podpisał obniżenie podatku za wydobycie miedzi. To nawet nie jest kwestia opłacalności ale zdrady i kupczenia naszymi bogactwami naturalnymi.
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Marzena

  • Gość
Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Luty, 2020, 07:47 »
Marzena jak jesteś blisko Nowej Soli to "zgadajmy" się może coś razem wykopiemy ? ;) Niestety w czwartek głównie głosami PiS-u "nasze władze" oddały koncesje na wydobycie tych bogactw firmie z Kanady (bodajże) , a Duda szybko podpisał obniżenie podatku za wydobycie miedzi. To nawet nie jest kwestia opłacalności ale zdrady i kupczenia naszymi bogactwami naturalnymi.

Na polityce to ja się nie znam,  chorągiewek w postaci ludzi nikt mądry nie lubi, nie uważa. A brak szacunku wzbudza we mnie utrata własnego zdania niektórych polityków.
Jeśli trzeba to wykopiemy, przekopiemy a później zasypiemy zresztą już biegnę z łopatą bo nie ma na co czekać😊

« Ostatnia zmiana: 16 Luty, 2020, 08:04 wysłana przez Marzena »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Luty, 2020, 09:01 »
Te bogactwa wywiozły/wywożą czeskie pociągi. Tu jest pytanie zasadnicze. Wykoleić, żeby nie wywoziły? Czy lepiej napadać i rabować?
Był kiedyś taki człowiek, pięknie opalony. Andrzej mu było. On miał bardziej wyrafinowany sposób na zablokowanie odjazdu pociągu. Przyspawał go do szyn.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Lechita

Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Luty, 2020, 11:58 »
Na polityce to ja się nie znam,  chorągiewek w postaci ludzi nikt mądry nie lubi, nie uważa. A brak szacunku wzbudza we mnie utrata własnego zdania niektórych polityków.
Jeśli trzeba to wykopiemy, przekopiemy a później zasypiemy zresztą już biegnę z łopatą bo nie ma na co czekać😊

Zuch dziewczyna! Ja też "bierem taczkem i lecem" ;) Co wyrwiemy co nasze, sprzedamy metale szlachetne i zrobimy wielkie spotkanie ex-ów w jakimś eleganckim miejscu  ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Marzena

  • Gość
Odp: Święte krowy
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Luty, 2020, 12:14 »
Zuch dziewczyna! Ja też "bierem taczkem i lecem" ;) Co wyrwiemy co nasze, sprzedamy metale szlachetne i zrobimy wielkie spotkanie ex-ów w jakimś eleganckim miejscu  ;D

Ty to masz głowę 😁 jak nie wiadomo co zrobić to impreza najlepsza na wszystko. A może by tak gdzieś wyjechać toż to kupa siana 😁