FORUM W DZIAŁANIU > GRUPY WSPARCIA

Poszukiwany Ex Św J z Opola lub z okolic.

<< < (7/7)

awmala:
Niestety nie ma "złotego środka" i trzeba próbować wszystkiego....
Rady innych są cenne tylko trzeba do nich dojrzeć.

Roszada:
O ile sobie przypominam, to i z tą synowa rozmawiałem, której wskazywałem gdzie może kupić moje książki o ŚJ, o które pytała.
Ciekawe czy kupiła, a jeśli nawet, to wątpię czy ta pani ŚJ zechciała choć przeglądnąć. :-\

awmala:

--- Cytat: Roszada w 19 Czerwiec, 2015, 13:05 ---O ile sobie przypominam, to i z tą synowa rozmawiałem, której wskazywałem gdzie może kupić moje książki o ŚJ, o które pytała.
Ciekawe czy kupiła, a jeśli nawet, to wątpię czy ta pani ŚJ zechciała choć przeglądnąć. :-\

--- Koniec cytatu ---
A szkoda. Myślę, że  czasem po nie sięgnie.

Roszada:

--- Cytat: awmala w 19 Czerwiec, 2015, 13:39 ---A szkoda. Myślę, że  czasem po nie sięgnie.

--- Koniec cytatu ---

Znam takich co książki kupowali, ale sami ich nie czytali, a tylko wciskali tym ŚJ z rodziny.

Ten co chce nawracać ŚJ w swej rodzinie powinien wczuć się w to wyznanie. Poznać je od środka. Pójść z ukochanym nie raz na zebranie i wtedy się refleksjami dzielić.
Mało tego poczytać niezależnie niektóre podręczniki ŚJ.

awmala:

--- Cytat: Roszada w 19 Czerwiec, 2015, 13:45 ---Znam takich co książki kupowali, ale sami ich nie czytali, a tylko wciskali tym ŚJ z rodziny.

Ten co chce nawracać ŚJ w swej rodzinie powinien wczuć się w to wyznanie. Poznać je od środka. Pójść z ukochanym nie raz na zebranie i wtedy się refleksjami dzielić.
Mało tego poczytać niezależnie niektóre podręczniki ŚJ.

--- Koniec cytatu ---
W pełni podzielam Twoje sugestie :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej