TOWARZYSKIE POGADUCHY > SPOTKANIA i ZLOTY

Szukam chętnych exów z różnych grup (nie tylko świadków) do panelu dyskusyjnego

<< < (3/4) > >>

Takajaja:

--- Cytat: SJ23 w 20 Styczeń, 2020, 20:18 ---No i bardzo dobrze. Znaczy się jesteś przedstawicielką zdrowego odejścia jak mi się jawi. Mnie też już się nie chce słuchać takich rzeczy i wolę towarzystwo przy piwie.
W każdym razie zapraszamy i nie trzeba być ateistą żeby się pojawić.

--- Koniec cytatu ---

A teraz to wciaz propozycja zaproszenia na rozmowy o wierze i nie wierze czy pogaduch przy piwie?? Hihi... :))

Nemo:
SJ23 Jak mnie znasz, to wiesz że piwko zawsze i wszędzie, tylko tam gdzie można.  ;D W Wawie nie bardzo, przecie trzeba jeszcze 250 km z powrotem do domu pedałować.  ;D

SJ23:

--- Cytat: Gandalf Szary w 20 Styczeń, 2020, 20:21 ---Dawno na zebraniu nie byłem więc także może się skuszę! A jakieś namiary typu adres na panel, piwko na priv?

--- Koniec cytatu ---
Ty jesteś ten sam Gandalf co watchtower forum? Czy inny? :)
--- Cytat: Nemo w 20 Styczeń, 2020, 20:36 ---SJ23 Jak mnie znasz, to wiesz że piwko zawsze i wszędzie, tylko tam gdzie można.  ;D W Wawie nie bardzo, przecie trzeba jeszcze 250 km z powrotem do domu pedałować.  ;D

--- Koniec cytatu ---
Znam Cię znam.. haha Ty mnie też, tylko może nie pamiętasz   :)

Gandalf Szary:

--- Cytat: SJ23 w 20 Styczeń, 2020, 20:50 ---Ty jesteś ten sam Gandalf co watchtower forum? Czy inny? :)Znam Cię znam.. haha Ty mnie też, tylko może nie pamiętasz   :)

--- Koniec cytatu ---
[/b][/size]
Nówka sztuka nie śmigany. To moje pierwsze forum.

SJ23:

--- Cytat: Gandalf Szary w 20 Styczeń, 2020, 21:04 ---
Nówka sztuka nie śmigany. To moje pierwsze forum.

--- Koniec cytatu ---

W takim razie się nie znamy. I bardzo dobrze, bo bardzo lubię poznawać nowe osoby. Masz ochotę wystąpić w panelu czy wpaść ot tak?

Odnośnie wydarzenia, to na razie jest tylko strona na facebooku. Jeszcze nie wiem dokładnie kiedy odbędzie się rzeczony panel, ale będę informował. Stay tuned!

https://www.facebook.com/events/warsaw-poland/dni-ateizmu-2020-bankiet-ateistyczny-fundacji-fk%C5%82/2456657121223920/

To się odbędzie w tym miejscu:
ul. Nowy Świat 58 klubokawiarnia "Pożyteczna", 00-461 Warszawa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej